ua
ua en
дізнатись більше
Реєстрація на подію
AUK Talks №22 на тему «Роль лідерства у високодинамічному світі технологій»
AUK Talks №22 на тему «Роль лідерства у високодинамічному світі технологій»
May 31
18:00
Zoom
Ціна: Безкоштовно
Зареєструйтеся, щоб приєднатися до події

Деб Капп є президенткою Microsoft у Північній Америці та очолює бізнес із оборотом у 67 мільярдів доларів США, відповідальна за стратегію продажів, реалізацію та зростання доходів для бізнесу Microsoft у США та Канаді, що включає підприємства, державний сектор, малий і середній бізнес, послуги та партнерські спільноти. Деб Капп очолює команду, яка виконує місію Microsoft – надати можливість кожній людині та кожній організації на планеті досягти більшого. Стиль менеджменту пані Капп орієнтований в першу чергу на культуру, створюючи різноманітне, інклюзивне та гнучке робоче середовище, яке пов’язує її команду з цілями та цінностями компанії.

Раніше Деб Капп була на посаді корпоративної віце-президентки WW Enterprise and Commercial Industries. Вона відповідала за розробку та реалізацію стратегії Microsoft і підхід виходу на ринок. Деб очолювала команду, відповідальну за формування галузевої точки зору через розробку продукту та доставку клієнтам з точки зору стратегії і масштабу. До приходу в Microsoft у 2018 році Деб шість років пропрацювала у SAP. До недавнього часу Деб була старшою віце-президенткою і керуючою директоркою Success Factors у Північній Америці.

Деб Капп є членом ради директорів Ralph Lauren, маючи великий досвід у сфері технологій і цифрових технологій. Вона також є членом ради директорів Avanade, провідного постачальника цифрових і хмарних послуг в екосистемі Microsoft.

Медіа контакт