Амерікан Юніверсіті Київ розпочинає стратегічне партнерство з Новопечерською школою - Амерікан Юніверсіті Київ
28 квітень 2023

Амерікан Юніверсіті Київ розпочинає стратегічне партнерство з Новопечерською школою

Амерікан Юніверсіті Київ розпочинає стратегічне партнерство з Новопечерською школою - linza.com.ua

Амерікан Юніверсіті Київ, перший університет в Україні, що базується на американських освітніх стандартах, започатковує співпрацю з навчальними закладами середньої освіти України у рамках Партнерської програми АЮК. АЮК радий вітати першого партнера – Новопечерську школу (м. Київ).

Завдяки партнерсту із Arizona State University (ASU), одним з найбільших та найінноваційніших університетів США, студенти АЮК навчаються на програмах, розроблених у партнерстві з ASU, та мають унікальну можливість – здобувати подвійні дипломи обох університетів, AЮK та ASU.

Амерікан Юніверсіті Київ зацікавлений залучати студентів з глобальним мисленням, знанням світових трендів, мов та відданістю країні. Тому АЮК розпочинає партнерство саме із Новопечерською школою, яка є символом інновацій та міцних традицій, глобального та патріотичного мислення. Новопечерська школа це новітній заклад освіти, який культивує європейський світогляд та національну свідомість. У старшій школі у учнів є можливість долучитись до канадської Blended Program, де навчання охоплює 4 роки і включає обов'язкові предмети української та канадської програм, а також предмети, необхідні для вступу до закладів вищої освіти.

Завдяки партнерству з Амерікан Юніверсіті Київ учні, які навчаються за Blended Program, отримають наступні переваги:

  • Автоматичне зарахування англійської мови під час вступного процесу.
  • Advanced placement за предметом English Language and Composition – зарахування курсу англійської мови за 1ий рік навчання.

В подальшому планується розробка спільної IT програми в Новопечерській школі, яку випускникам зможуть зарахувати як один з університетських кредитів. Ця програма буде доступна для всіх учнів школи, незалежно чи вони навчаються за Blended Program чи ні.

«Ми раді вітати Новопечерську школу, нашого першого партнера серед закладів середньої освіти. Адже наша співпраця дозволить підсилити спільні зусилля з виховання майбутніх лідерів України. Новопечерська школа – це освітня інституція з українським серцем, яка прищеплює глобальне мислення своїм учням, і саме в цьому наші цінності схожі. Оскільки ми націлені виховувати майбутніх економічних та ІТ лідерів України, які будуть на чолі процесів повоєнного відновлення України», - наголосив Роман Шеремета, ректор АЮК.

«Для нас співпраця з Амерікан Юніверсіті Київ є потужним сигналом визнання наших інноваційних практик та успіхів випускників Новопечерської школи. Це своєрідний місток між середньою та вищою освітою, який ми створюємо разом у партнерстві, що дозволить майбутнім студентам АЮК визначати свій шлях та спрямування ще на етапі навчання в школі. Нам приємно бути серед перших та ключових партнерів АЮК, тим самим підтримуючи українську молодь на шляху їхнього становлення», - відзначила Тетяна Сунак, керівниця Blended program Новопечерської школи.

Партнерська програма АЮК — це проєкт стратегічної співпраці з навчальними закладами середньої освіти, що надає учням 11 класів переваги вступу в Амерікан Юніверсіті Київ. Серед можливостей для випускників школи-партнера АЮК: стипендії на основі академічної успішності абітурієнтів, спеціальні вступні вимоги, запрошені гостьові лектори та спільні заходи під час навчання, сертифікатні програми, визнання кредитів та зарахування навчальних курсів.

***

Aмерікан Юніверсіті Київ (www.auk.edu.ua) – є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки. В Україні партнерами-засновниками AЮК є: EPAM Systems, BGV Group Management, Academy DTEK, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.

Контактна особа для уточнень, коментарів та інтерв'ю: Оксана Рудюк, (063) 210 00 69, oksana.rudiuk@auk.edu.ua

Новопечерська школа (www.novoshkola.com.ua) — середня загальноосвітня школа в Києві, сучасний навчальний заклад, який навчає учнів за українською державною програмою, вдосконаленою обраними методиками країн світу, і фокусується на розвитку не тільки знань, але й навичок. Школа була побудована в 2014 році на території житлового комплексу “Новопечерські липки” як проєкт громадської спілки "Освіторія" та приклад реформування української освіти.