Підготовчі курси для вступу в Амерікан Юніверсіті Київ
Підготовчі курси для вступу в Амерікан Юніверсіті Київ

Програма AUK Foundation — це 27-тижневий курс, спрямований на підвищення впевненості учасників щодо навичок письма, говоріння, читання та аудіювання англійською мовою, покликаний підготувати їх до продовження навчання англійською мовою в університеті та ознайомити з найбільш поширеним міжнародним форматом тесту на знання англійської мови. Вдосконалена англійська допоможе студентам розкрити свій потенціал і досягти поставлених цілей.

Навчальні програми та курси AЮK вимагають кваліфікації володіння англійською мовою, оскільки модулі викладаються англійською мовою. Тести на знання англійської мови є обов’язковою вимогою для вступу до багатьох університетів світу.

Цей 6-місячний курс розділений на сім тем, які торкаються численних аспектів та проблем, з якими зіштовхуються професіонали з глобальним мисленням під час життя, роботи та навчання англійською мовою. Цей підготовчий курс проведе тебе через тестові сценарії. Кожного тижня ти вивчатимеш іншу тему і розвиватимеш свої навички з письма, говоріння та читання. Під керівництвом викладачів курсу ти розвинеш впевненість, щоб досягти успіху та досягти своїх цілей щодо вивчення англійської мови.

AUK Foundation — це спеціальна програма, розроблена викладачами AЮK, яка підготує тебе до навчання в університеті англійською мовою. Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) – це приватний університет міжнародного рівня, розташований в Україні. AЮK співпрацює з Arizona State University (№ 1 у Сполучених Штатах щодо інновацій), щоб надати студентам освіту за американськими стандартами, усі навчальні програми викладаються англійською мовою.

Завдяки цій програмі ти:
1
Відточиш знання англійської мови
Удосконалиш свої навички з аудіювання, говоріння, академічного читання та письма.
2
Підготуєшся до тестування
Зможеш розробити стратегію складання тестів і досягнеш своїх мовних цілей.
3
Отримаєш поради щодо тестування
Будеш розуміти формати тестів з англійської мови, структуру та вправи. Отримаєш поради щодо організації часу та подолаєш типові проблеми, з якими зіштовхуються неносії мови.
4
Застосуєш навички критичного мислення
Застосуєш навички спілкування та критичного мислення, щоб здати тест з англійської на відмінно.
5
Працюватимеш у командах
Навчишся працювати в парах, групах і командах.
6
Познайомишся з викладачами та підходами до навчання студентів в АЮК
Відкриєш для себе особливості навчального процесу в університеті міжнародного рівня
Цей курс призначений для
Цей курс призначений для
  • Учасників, які планують продовжити навчання в університеті англійською мовою.
  • Учасників, які планують скласти іспит на знання англійської мови, щоб вступити до AЮK або інших університетів світового рівня.
Структура програми

Програма триває з 14 листопада 2022 року по травень 2023 року, 2 семестри з 2-тижневою перервою на канікули.

Структура програми включає наступні модулі, розділені на сім різних тем. Кожного тижня ти вдосконалюватимеш свої навички з читання, письма, аудіювання та говоріння з розумінням англійської мови. Опанувавши ці теми, ти підвищиш свою впевненість у ефективному та вільному спілкуванні.

1 семестр (12 тижнів)

1. Відносини та взаємодія між людьми
2. Місця та архітектура
3. Освіта та працевлаштування

1-14 січня – вихідні

2 семестрі (19 тижнів)

4. Культура харчування
5. Культура споживання в сучасному світі
6. Подорожі та транспорт
7. Дозвілля та навчання

Підготовчі курси англійської для вступу
  • Початок навчання: 14 листопада. Тривалість: 27 тижнів
  • 33 000   26 000 грн
  • Онлайн-навчання з викладачами АЮК
  • 4 години на тиждень, курс – 108 годин
Start your journey
Вступ
Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш дізнатися більше про програму AUK Foundation, заповнюй форму нижче.
1
Подай заявку на програму AUK Foundation

Заповни форму на цій сторінці.

2
Пройди безкоштовний тест з англійської мови

Якщо у тебе рівень B1 і ти не впевнений в B2, ми пропонуємо тобі пройти пробний онлайн тест з англійської від Duolingo, щоб перевірити свій приблизний рівень.

3
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів

Після отримання заповненої форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з вимогами щодо курсу.

4
Заповни аплікаційну форму разом з оплатою курсу.

Щоб завершити процес зарахування на цю програму, заповни аплікаційну форму разом з оплатою курсу, щоб забронювати місце. Наш експерт із зарахування студентів допоможе тобі на цьому етапі. Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Поширені питання
Чому я маю проходити тест на знання англійської мови?
Програми AЮK вимагають відповідний рівень знання англійської мови. Тест оцінює навички володіння англійською мовою в тих абітурієнтів, рідна мова яких відмінна від англійської. АЮК і найпрестижніші університети США вимагають такого роду тест для вступу. Крім того, багато великих міжнародних компаній вимагають проходження іспиту на знання англійської мови при наймі співробітників, рідна мова яких відмінна від англійської. Отже, відмінне знання англійської допоможе тобі розкрити потенціал і досягти своїх цілей.
Навіщо готуватися до іспиту на знання англійської мови в Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK)?
Це приватний університет міжнародного рівня, розташований в Україні. AЮK співпрацює з Arizona State University (№ 1 у Сполучених Штатах щодо інновацій), щоб надати студентам якісну освіту за американськими стандартами.
Як AЮK допоможе підготуватися до тесту на знання англійської мови?
Опрацювавши сім модулів, ти познайомишся з форматом тесту. За допомогою відточування своїх навичок аудіювання, говоріння та письма, твоя впевненість зростатиме.
Яку кваліфікацію з англійської мови я матиму наприкінці цього підготовчого курсу?
Якщо зараз у тебе рівень B1, ти отримаєш B2, якщо B2, тоді ти отримаєш C1.
Чи пропонує ця програма додаткові бонуси?
Коли ти станеш студентом бакалаврської програми AЮK, ми зарахуємо цей курс як 3 кредити з English course. Кредити, отримані під час цього курсу, можуть зараховуватися на бакалаврські програми AЮK. Ця опція доступна тільки в тому випадку, якщо студент, наприклад, досягнув результату іспиту TOEFL з балом 80 і вище.
Чи можу я оплатити готівкою?
American University Kyiv не приймає оплату готівкою. Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ти можеш запросити рахунок-фактуру в нашій бухгалтерії.
Що робити, якщо я зазнаю невдачі?
Якщо ти не відповідаєш вимогам щодо проходження курсу, ти не матимеш права на отримання сертифікату про його закінчення.
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!