ua
ua en
дізнатись більше
Бакалавр
Бакалавр
Business Administration

Програма бакалавра ділового адміністрування розроблена на основі навчальної програми ASU, розробленої для сучасних студентів, орієнтованих на кар’єру. Він має на меті підготувати вас до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-операціями.

Про програму

Студенти бакалавра ділового адміністрування можуть розраховувати на розвиток цінних навичок лідерства та планування запасів. Вони матимуть повне розуміння закупівлі послуг і прогнозування попиту. Ця програма пропонує можливість навчитися розробляти ефективні бізнес-стратегії на майбутнє, вести вправні переговори та представляти свою організацію з відданістю та професіоналізмом.

Випускники просуваються вперед, маючи різноманітні навички та знання, конкурентну перевагу на ринку праці та інструменти, необхідні для створення цінності в бізнесі протягом усієї своєї кар’єри.

1
Комплексна навчальна програма з управління бізнесом та операцій
2
Прискорена магістратура з ASU (4+1)
3
Практичний досвід навчання та стажування в глобальних компаніях
Про програму

Студенти стануть спеціалістами у:

Розвитку лідерських та бізнес-навичок
Опануйте лідерські навички, вивчаючи управління людськими ресурсами, стратегії кар’єрного переходу, бізнес-право та етику, отримайте міцну основу для стимулювання процесів сталого розвитку, споживчого попиту та розвитку успішних бізнес-підприємств.
Операційного менеджменту та планування ресурсів
Навчіться розуміти глобальні логістичні операції, розподіл ресурсів в організаціях, бізнес-операції та планування для досягнення ваших бізнес-цілей вчасно та в межах бюджету.
Критичного та стратегічного мислення
Вивчайте бізнес-статистику, бухгалтерський облік, вирішення проблем і практичний аналіз, щоб мати змогу розробляти стратегічні та сталі бізнес-рішення.
Ефективних комунікацій та переговорів
Отримайте навички публічних виступів, ділового листування, переговорів та ефективного міжкультурного спілкування, щоб бути успішними в глобальному бізнес середовищі.
Кар’єрні можливості
Бакалаврська програма Business Administration

готує студентів керувати процесами та людьми в державному чи приватному секторі. Ця програма підготує тебе до кар’єри в сфері менеджменту, бізнес-адміністрування, HR, маркетингу тощо.

Випускники програми можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:
 • маркетинг і ефективність бізнесу
 • організаційне та управлінське лідерство
 • бізнес-операції та планування
 • розподіл ресурсів в організаціях
Серед потенційних кар'єрних позицій:
 • Генеральний менеджер/ Керівник бізнес-підрозділу
 • Менеджер з бізнес-аналітики
 • Менеджер з персоналу
 • Менеджер з продажів
 • Керівник проєкту
 • Менеджер з маркетингу
 • Операційний менеджер
 • Підприємець

Стажування

Стажування є частиною навчального плану

та має на меті надати студентам знання та практичні навички у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом з партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці. Місця стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, відповідну до кар’єрних планів та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішане навчання офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, з одночасним супроводом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про свій досвід стажування та зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, дотичних до його кар’єри.

Подвійний диплом (AUK+ASU)

Подвійний диплом та шлях до ASU

Logo
Подвійний диплом (AUK+ASU)

Варіанти подвійного диплому роблять українським студентам доступною якісну освіту в АУК. Завдяки поєднанню онлайн- та офлайн-навчання ви маєте можливість отримати дипломи Американського університету в Києві та Університету штату Арізона.

Ви також можете вибрати навчання на кампусі або онлайн в ASU.

Ступінь AUK

4 роки навчання в AUK, студент отримує ступінь бакалавра AUK з глобального менеджменту.

Подвійні ступені AUK+ASU

Ця програма підтримує подвійні ступені за моделлю 3+1: 3 роки навчання в AUK і 1 останній рік навчання в ASU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра в AUK та ASU.

Шлях до ASU

Навчаючись за цією програмою, студенти AUK можуть подати заявку на отримання прискореного ступеня магістра з управління проектами в ASU як на кампусі, так і онлайн.

Тим, хто хоче подати заявку на прискорений ступінь магістра в АSU, слід зауважити, що це передбачає більш інтенсивний 4-й рік навчання в АУК. На 4-му навчальному році в AUK студенти, які хочуть подати заявку на прискорену магістратуру, повинні вибрати чотири конкретні курси:

 • PMG 501: Теорія управління проектами (3 кредити)
 • PMG 503: Аналіз впливу та сталість в управлінні проектами (3 кредити)
 • PMG 531: Провідні інтеграційні команди (3 кредити)
 • PMG 504: Соціально-психологічні перспективи в управлінні проектами (3 кредити)

Успішно склавши ці курси та зарахувавши 24 кредити на 4-му році навчання в АУК, ви можете прискорити ступінь магістра в АSU. Ще на один рік студент отримає ступінь бакалавра в AUK і ступінь магістра в ASU.

Рішення про подачу заявки на прискорену магістратуру студент повинен приймати на 3-му році навчання в АУК.

Вступ

Дедлайн подачі заявок на зарахування (на 2024 рік)
01
На першу хвилю:
31 липня 2024 року.
02
На другу хвилю:
31 серпня 2024 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Результат Національного мультипредметного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+)
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Свідоцтво та додаток до Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти

Вступний процес

1
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

2
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

3
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

4
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.

Бакалавр

Business Administration
Старт:

осінь 2024

Тривалість:

4 роки

Формат:

Онлайн-сесії з викладачами та індивідуальні завдання

Подвійні дипломи:

АЮК + ASU

Розпочни подорож