Бакалавр Business Administration

Бакалаврська програма Business Administration розроблена на основі навчальної програми ASU для сучасних професіоналів, орієнтованих на кар’єру в сфері бізнесу. Вона спрямована на підготовку студентів до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-процесами. Навчаючись на Business Administration, ти опануєш управлінські навички, які допоможуть розпочати кар'єру в широкому спектрі галузей.

 

Студенти Business Administration зможуть розвинути важливі навички з лідерства та управління ресурсами. Вони матимуть повне розуміння процесу закупівлі послуг і прогнозування попиту. Дана програма пропонує можливість навчитися розробляти ефективні бізнес-стратегії на майбутнє, вести успішні переговори та відмінно представляти свою компанію.

 

 

Програма Business Administration підготує тебе до ефективного управління людьми, фінансами та ризиками для організацій будь-якого масштабу. Ти закінчиш навчання, маючи різноманітні навички та знання, конкурентну перевагу на ринку праці та інструменти, необхідні для створення цінності в бізнесі протягом твоєї кар’єри.

 

Start your journey
Додати коментар
Студенти стануть спеціалістами у:
01
Розвитку лідерських та бізнес-навичок
Опануйте лідерські навички, вивчаючи управління людськими ресурсами, стратегії кар’єрного переходу, бізнес-право та етику, отримайте міцну основу для стимулювання процесів сталого розвитку, споживчого попиту та розвитку успішних бізнес-підприємств.
02
Операційного менеджменту та планування ресурсів
Навчіться розуміти глобальні логістичні операції, розподіл ресурсів в організаціях, бізнес-операції та планування для досягнення ваших бізнес-цілей вчасно та в межах бюджету.
03
Критичного та стратегічного мислення
Вивчайте бізнес-статистику, бухгалтерський облік, вирішення проблем і практичний аналіз, щоб мати змогу розробляти стратегічні та сталі бізнес-рішення.
04
Ефективних комунікацій та переговорів
Отримайте навички публічних виступів, ділового листування, переговорів та ефективного міжкультурного спілкування, щоб бути успішними в глобальному бізнес середовищі.
Кар’єрні можливості

Бакалаврська програма Business Administration готує студентів керувати процесами та людьми в державному чи приватному секторі. Ця програма підготує тебе до кар’єри в сфері менеджменту, бізнес-адміністрування, HR, маркетингу тощо.

Випускники програми можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:

 • маркетинг і ефективність бізнесу
 • організаційне та управлінське лідерство
 • бізнес-операції та планування
 • розподіл ресурсів в організаціях

Серед потенційних кар'єрних позицій:

 • Генеральний менеджер/ Керівник бізнес-підрозділу
 • Менеджер з бізнес-аналітики
 • Менеджер з персоналу
 • Менеджер з продажів
 • Керівник проєкту
 • Менеджер з маркетингу
 • Операційний менеджер
 • Підприємець
Кар’єрні можливості
Стажування
Стажування

Стажування є частиною навчального плану та має на меті надати студентам знання та практичні навички у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом з партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці. Місця стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, відповідну до кар’єрних планів та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішане навчання офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, з одночасним супроводом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про свій досвід стажування та зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, дотичних до його кар’єри.

Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну американську освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання в АЮК ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University.

Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом AЮK

Навчаючись 4 роки в АЮК, студент отримує диплом бакалавра АЮК з Business Administration.

Прискорений диплом магістра (AЮK+ASU)

За 4 роки успішного навчання в AЮK студент отримує диплом бакалавра АЮК з Business Administration. На останньому році навчання в АЮК студент може записатися на додаткові курси магістерської програми та продовжити навчання протягом 1 року в АSU. Після успішного закінчення навчання в ASU студент отримує прискорений диплом магістра ASU.

Шлях до ASU

Навчаючись на цій програмі, студенти AЮK можуть подати заявку на прискорений диплом магістра з Project Management в ASU.

Ця опція доступна для зараховних студентів у вересні 2022 року. Крім того, ми збираємося запропонувати більше варіантів в межах програм для здобуття прискореного диплому магістра.

Тим, хто планує подати заявку на прискорений диплом магістра в АSU, слід зауважити, що це передбачає більш інтенсивний 4-й рік навчання в АЮК.

На 4-му навчальному році в AЮK студенти, які хочуть отримати прискорений диплом магістра, повинні вибрати чотири обов’язкові курси:

 • PMG 501: Project Management Theory (3 кредити)
 • PMG 503: Impact Analysis and Sustainability in Project Management (3 кредити)
 • PMG 531: Leading Integrative Teams (3 кредити)
 • PMG 504: Social Psychological Perspectives in Project Management (3 кредити)

Студенти, які успішно завершили ці 4 курси, можуть перенести 12 кредитів на магістерську програму ASU, яку потрібно завершити приблизно за 1 рік.

Після виконання вимог кожної із програм успішний студент отримає два окремих дипломи – диплом бакалавра AЮK та диплом магістра ASU з Project Management.

Рішення про подачу заявки на прискорений диплом магістра студент повинен прийняти на 3-му році навчання в АЮК.

mark1
Агнія Розумна
Бакалавр Business Administration

"Університет має бути місцем світла, свободи та навчання", – сказав колись Бенджамін Дізраелі. І те саме я можу сказати про АЮК. Цей університет дає мені можливість проявити себе та отримати освіту високого рівня. Я дуже рада, що обрала саме цей університет, тому що тут у мене є сильне бажання навчатися. Це було головним фактором, коли я обирала навчальний заклад. Чудово, коли твій університет сучасний і коли тебе підтримують найкращі викладачі, керівники, однокурсники та американська система освіти. Це саме те, чого так довго не вистачало нашій країні. Я в захваті від свого вибору.

feed_photo mark2 mark2
Дедлайн подачі заявок

Дедлайн подачі заявок на першу хвилю зарахування: 31 липня 2023 року.

Дедлайн подачі заявок на другу хвилю зарахування: 31 серпня 2023 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Атестат
 • Мотиваційний лист
 • Сертифікат з англійської мови В2+
 • Обрати American University Kyiv в ЄДБО (Товариство з обмеженою відповідальністю "Вищий навчальний заклад "АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ") – код 5752
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50%.

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Стипендії воєнного часу -50%
 • Академічні роки: 2023-2024, 2024-2025
 • $8000  $4000 за академічний рік
 • Змішане навчання – онлайн та офлайн
 • Подвійні дипломи та прискорений диплом магістра
$8 000 $4 000 за академічний рік
Start your journey
Вступний процес
01
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

02
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, написати мотиваційний лист та записати коротке самопрезентаційне відео.

03
Склади Національний мультипредметний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати НМТ або Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) попередніх років. Для його проходження тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати надходитимуть безпосередньо до системи ЄДЕБO, яка використовується для подачі документів до університетів.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати фінальний навчальний і фінансовий контракти.

This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!