Бакалавр Software Engineering

Бакалаврська програма Software Engineering розроблена на основі навчальної програми ASU з експертизою компанії EPAM. Вона покликана допомогти студентам стати фахівцями в розробці програмного забезпечення, побудові інформаційних систем та основних концепціях кібербезпеки з міцним фундаментом для інноваційних підходів у розв’язанні сучасних проблем.

 

Програма ґрунтується на фундаментальних знаннях з інженерії програмного забезпечення, математичних основах розробки програмних систем та прикладних технологіях створення програмних продуктів, що забезпечить студентам глибокий погляд на галузь та зумовить їх подальший професійний і кар’єрний розвиток як інженерів та лідерів з розробки програмного забезпечення. Головним акцентом є вивчення сучасних технологічних стеків, які застосовуються як в корпоративній розробці, так і у створенні стартапів. Це стосується бекенд-розробки, фронтенд-розробки, UI/UX, мобільної розробки, застосунків баз даних, а також найкращих професійних практик організації коду та архітектури програмного забезпечення.

 

 

Випускники бакалаврської програми Software Engineering отримають навички та знання, необхідні для прийняття певного інженерного підходу до аналізу, планування, проєктування та будівництва складних систем. Навчальне середовище сприяє ознайомленню з реальними галузевими стандартами та дозволяє експериментувати в контексті розробки реальних рішень. Завдяки навчальній програмі, яка зосереджена довкола проєкту, студенти мають можливість створити нову комунікаційну модель, працювати в команді та розвивати навички критичного мислення, щоб з упевненістю зануритися в обрану сферу.

 

 

Бакалаврська програма Software Engineering підготує студентів до затребуваної високооплачуваної кар’єри інженера-програміста, який створює сучасні програмні рішення для розв’язання нагальних проблем.

 

Start your journey
Додати коментар
Студенти стануть спеціалістами у:
01
Програмування та дизайну програмного забезпечення
Вивчайте принципи програмування, мови програмування, об'єктно-орієнтоване програмування та структури даних, щоб розуміти, як створювати захищені програмні системи.
02
Розробки програмного забезпечення
Отримайте глибокі знання про архітектуру комп’ютера, комп’ютерну організацію та збірку, інженерний менеджмент для розробки ефективних програмних рішень.
03
Інженерії структур даних
Застосовуйте принципи управління базами даних, проєктуйте та аналізуйте структури даних, об’єднуйте дані, алгоритми та статистику, щоб зробити можливим інноваційне програмне забезпечення та системи баз даних.
04
Менеджменті проєктів та процесів

Розширюйте знання з планування, проєктування та будівництва, працюйте в команді та керуйте реальними проєктами програмного забезпечення від концепції до реалізації.

Кар’єрні можливості

Випускники бакалаврської програма Software Engineering будуть підготовлені до роботи на позиції application software engineer. Окрім того, є можливість продовжити навчання на магістерській програмі Software Engineering. З дипломом бакалавра Software Engineering ти зможеш подати заявку на роботу у великих транснаціональних компаніях чи у місцевих стартапах.

Випускники програми можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:

 • підприємство програмного забезпечення: управління проєктами та процесами 
 • інженерія людських систем
 • аналіз та проєктування програмного забезпечення
 • об'єктно-орієнтоване програмування та структури даних
 • розробка захищених програмних систем

Кар'єрні можливості включають наступні позиції:

 • Програміст
 • Професор комп’ютерних наук
 • Інженер з якості ПЗ
 • Менеджер з інформаційних технологій (ІТ-менеджер)
 • Розробник програмного забезпечення
 • Корпоративний веб-розробник
Кар’єрні можливості
Стажування
Стажування

Стажування є частиною навчального плану. Воно створює можливості для студентів отримати реальні бізнес навички через занурення у справжні бізнес проєкти, які АЮК ретельно підбирає разом з партнерами університету. Стажування – це також нагода розширити компетенції, які цінують топові роботодавці. Вибір місця стажування безпосередньо пов’язаний з академічною програмою студента. Стажування підбирається таким чином, щоб надати студенту реальну практику та знання , недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішану навчальну діяльність офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, під одночасним наглядом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати повний звіт про діяльність, що відбувалася під час стажування, та зібрати первинні дані на певну тему або в сфері його інтересів, пов’язаних з подальшою кар’єрою.

Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University.

Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом AЮK

Навчаючись 4 роки в АЮК, студент отримує диплом бакалавра АЮК з Software Engineering.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Бакалаврська програма Software Engineering передбачає подвійний диплом за моделлю 3+1:

3 роки навчання в АЮК і 1 останній рік навчання в АSU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра – АЮК та АSU.

Шлях до ASU

Навчаючись на бакалаврській програмі Software Engineering в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом бакалавра за моделлю 3+1 (3 роки навчання в АЮК + 1 рік навчання в АSU). Після успішного завершення усіх курсів, студенти отримують диплом бакалавра AЮK і диплом бакалавра ASU.

Для студентів, зарахованих у вересні 2022 року, один рік навчання в ASU доступний онлайн. Вступний процес на цей академічний рік заплановано на весну 2026 року.

Студенти Software Engineering повинні бути готові подати заявку в Arizona State University на третьому році навчання (5-й семестр навчання в AЮK). Навчання в АSU розпочнеться у вересні 2026 року (7 семестр навчання на бакалаврській програмі Software Engineering).

mark1
Данило Рибчинський
Бакалавр Software Engineering

AЮK — це можливість для мене продовжити американську освіту, не покидаючи батьківщину. Я люблю вчитися і вважаю, що освіта західного типу має найкращий підхід для навчання. Я дуже сподіваюся, що АЮК стане активною платформою для реформування української вищої освіти, щоб ми справді могли стати першою державою світу. Усе починається з освіти людей.

feed_photo mark2 mark2
Дедлайн подачі заявок

Дедлайн подачі заявок на першу хвилю зарахування: 31 липня 2023 року.

Дедлайн подачі заявок на другу хвилю зарахування: 31 серпня 2023 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+, математика 140+
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Атестат
 • Мотиваційний лист
 • Сертифікат з англійської мови В2+
 • Обрати American University Kyiv в ЄДБО (Товариство з обмеженою відповідальністю "Вищий навчальний заклад "АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ") – код 5752
mark1
Дарія Видиборець
Бакалавр Software Engineering

Я можу описати American University Kyiv трьома словами: затишний, практичний і сучасний. Завдяки привітному персоналу та викладачам, які є водночас провайдерами інформації, так і наставниками під час навчання, кожен почувається в АЮК як вдома. В інших університетах стандартною практикою є те, що студенти витрачають більшу частину свого часу на вивчення теорії та майже не виконують практичної роботи. Тому до того моменту, як студенти закінчать навчання, вони не знатимуть, як застосувати всі ці теоретичні знання до реальних ситуацій. В АЮК все навпаки. Тут ви отримуєте досвід, впевненість і розуміння того, як застосувати знання, які ви отримали в університеті, на практиці. Сучасний підхід AЮK до навчання створює цінність і привабливість вищої освіти для мене .

feed_photo mark2 mark2
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50%.

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Стипендії воєнного часу -50%
 • Академічні роки: 2023-2024, 2024-2025
 • $8000  $4000 за академічний рік
 • Змішане навчання – онлайн та офлайн
 • Подвійні дипломи та прискорений диплом магістра
$8 000 $4 000 за академічний рік
Розпочати подорож
Вступний процес
01
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

02
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, написати мотиваційний лист та записати коротке самопрезентаційне відео.

03
Склади Національний мультипредметний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати НМТ або Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) попередніх років. Для його проходження тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати надходитимуть безпосередньо до системи ЄДЕБO, яка використовується для подачі документів до університетів.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати фінальний навчальний і фінансовий контракти.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!