Бакалавр Software Engineering
Бакалавр Software Engineering

Розроблена на основі навчальної програми ASU, ця програма з фокусом на проєктному менеджменті допоможе студентам стати фахівцями в кодуванні та моделюванні, мовах програмування, розробці програмного забезпечення та основних концепціях кібербезпеки для розширення творчого підходу до розв’язання проблем.

Студенти вивчатимуть:

 • розробку додатків;
 • адміністрування баз даних і систем;
 • програмне забезпечення та веб-розгортання тощо.

Програма побудована на основах програмного забезпечення у програмуванні, математиці та системному менеджменті, щоб студенти могли повністю зрозуміти та керувати роботою комп’ютерних систем. Основний акцент робиться на прикладній технології стеків, які використовуються безпосередньо в галузі систем програмного забезпечення, включаючи backend development, frontend development, UI/UX, mobile development, database applications, а також найкращі практики в організації коду та архітектурі програмного забезпечення.

Бакалаврська програма Software Engineering підготує студентів до затребуваної високооплачуваної кар’єри інженера-програміста, який створює сучасні програмні рішення для вирішення нагальних проблем.

Кар’єрні можливості

Випускники бакалаврської програма Software Engineering будуть підготовлені до роботи на позиції application software engineer. Окрім того, є можливість продовжити навчання на магістерській програмі Software Engineering. З дипломом бакалавра Software Engineering ти зможеш подати заявку на роботу у великих транснаціональних компаніях чи у місцевих стартапах.

Випускники програми можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:

 • підприємство програмного забезпечення: управління проєктами та процесами 
 • інженерія людських систем
 • аналіз та проєктування програмного забезпечення
 • об'єктно-орієнтоване програмування та структури даних
 • розробка захищених програмних систем

Кар'єрні можливості включають наступні позиції:

 • Програміст
 • Професор комп’ютерних наук
 • Інженер з якості ПЗ
 • Менеджер з інформаційних технологій (ІТ-менеджер)
 • Розробник програмного забезпечення
 • Корпоративний веб-розробник
Кар’єрні можливості
Стажування
Стажування

Стажування є частиною навчального плану. Воно створює можливості для студентів отримати реальні бізнес навички через занурення у справжні бізнес проєкти, які АЮК ретельно підбирає разом з партнерами університету. Стажування – це також нагода розширити компетенції, які цінують топові роботодавці. Вибір місця стажування безпосередньо пов’язаний з академічною програмою студента. Стажування підбирається таким чином, щоб надати студенту реальну практику та знання , недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішану навчальну діяльність офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, під одночасним наглядом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати повний звіт про діяльність, що відбувалася під час стажування, та зібрати первинні дані на певну тему або в сфері його інтересів, пов’язаних з подальшою кар’єрою.

Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University.

Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом AЮK

Навчаючись 4 роки в АЮК, студент отримує диплом бакалавра АЮК з Software Engineering.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Бакалаврська програма Software Engineering передбачає подвійний диплом за моделлю 3+1:

3 роки навчання в АЮК і 1 останній рік навчання в АSU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра – АЮК та АSU.

Шлях до ASU

Навчаючись на бакалаврській програмі Software Engineering в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом бакалавра за моделлю 3+1 (3 роки навчання в АЮК + 1 рік навчання в АSU). Після успішного завершення усіх курсів, студенти отримують диплом бакалавра AЮK і диплом бакалавра ASU.

Для студентів, зарахованих у вересні 2022 року, один рік навчання в ASU доступний онлайн. Вступний процес на цей академічний рік заплановано на весну 2026 року.

Студенти Software Engineering повинні бути готові подати заявку в Arizona State University на третьому році навчання (5-й семестр навчання в AЮK). Навчання в АSU розпочнеться у вересні 2026 року (7 семестр навчання на бакалаврській програмі Software Engineering).

mark1
Данило Рибчинський
Бакалавр Software Engineering

AЮK — це можливість для мене продовжити американську освіту, не покидаючи батьківщину. Я люблю вчитися і вважаю, що освіта західного типу має найкращий підхід для навчання. Я дуже сподіваюся, що АЮК стане активною платформою для реформування української вищої освіти, щоб ми справді могли стати першою державою світу. Усе починається з освіти людей.

feed_photo mark2 mark2
Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 140, іноземна мова (англійська) 150+, математика 150+
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Атестат
 • Мотиваційний лист
 • Сертифікат з англійської мови В2+
 • Обрати American University Kyiv в ЄДБО (Товариство з обмеженою відповідальністю "Вищий навчальний заклад "АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ") – код 5752
mark1
Дарія Видиборець
Бакалавр Software Engineering

Я можу описати American University Kyiv трьома словами: затишний, практичний і сучасний. Завдяки привітному персоналу та викладачам, які є водночас провайдерами інформації, так і наставниками під час навчання, кожен почувається в АЮК як вдома. В інших університетах стандартною практикою є те, що студенти витрачають більшу частину свого часу на вивчення теорії та майже не виконують практичної роботи. Тому до того моменту, як студенти закінчать навчання, вони не знатимуть, як застосувати всі ці теоретичні знання до реальних ситуацій. В АЮК все навпаки. Тут ви отримуєте досвід, впевненість і розуміння того, як застосувати знання, які ви отримали в університеті, на практиці. Сучасний підхід AЮK до навчання створює цінність і привабливість вищої освіти для мене .

feed_photo mark2 mark2
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50%.

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Стипендії воєнного часу -50%
 • Академічні роки: 2023-2024, 2024-2025
 • $8000  $4000 за академічний рік
 • Змішане навчання – онлайн та офлайн
 • Подвійні дипломи та прискорений диплом магістра
$8 000 $4 000 за академічний рік
Start your journey
ВСТУПНИЙ ПРОЦЕС
Ми готові відповісти на всі запитання. Якщо ти хочеш дізнатися більше про процес вступу, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, заповнюй форму нижче.
01
Подай заявку до АЮК
02
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів та підпиши Резерваційний контракт

Після отримання заповненої аплікаційної форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з процесом вступу до АЮК та проконсультувати щодо необхідних документів.

03
Пройди Національний мультидисциплінарний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати Національного мультидисциплінарного тесту (НМТ). НМТ – це комп’ютерне онлайн-тестування, яке складається з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Воно відбудеться в липні 2022 року, результати будуть оголошені одразу після тестування. Тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті та підтвердити своє місцезнаходження в липні. Результати надходитимуть безпосередньо до системи EDBO, яка використовується для подачі документів до університетів.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно прийняти нашу пропозицію, підписати фінальний навчальний контракт і надати необхідні офіційні документи (паспорт, атестат тощо). Після перевірки документів ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!