ua
ua en
дізнатись більше
Delivery Management by EPAM

Navigate IT projects to success!

 

Старт: 22 липня 2024
Формат: онлайн
Мова: англійська
Тривалість: 13 тижнів
Вартість$1490 $1341 при оплаті до 1 липня

Про курс

Delivery Manager - це людина, яка відповідає за всі інженерні аспекти реалізації проекту. Іншими словами, цей фахівець несе відповідальність за те, щоб рішення з'явилося на серверах чи комп'ютерах замовника та належним чином працювало. Окрім глибоких технічних знань, Delivery Manager повинен мати відмінні навички міжособистісного спілкування, які дозволять йому організувати взаємодію з клієнтами на високому рівні.

Цей комплексний курс складається з 8 модулів, розроблених для того, щоб забезпечити майбутніх Delivery-менеджерів потужним набором навичок. Він охоплює основні принципи управління проектами, стратегії організації критично важливих компонентів проекту, ключові принципи Agile-методологій, основи ефективного управління людьми та побудови міцних відносин з клієнтами. Крім того, навчальна програма заглиблюється в основи архітектури рішень та найкращі практики інженерної майстерності. Випускники цієї програми отримають знання та навички, необхідні для успішного управління та контролю за реалізацією ІТ-проектів або продуктів.

Старт: 22 липня 2024
Формат: онлайн
Мова: англійська
Тривалість: 13 тижнів
Вартість: $1490 $1341 при оплаті до 1 липня

Про курс
Після успішного завершення цього курсу студенти:
1
Матимуть

базове розуміння концепцій та термінології архітектури рішень.

2
Знатимуть ключові фази життєвого циклу проекту

включаючи початкове планування, виконання та закриття проекту.

3
Матимуть глибокі знання фундаментальних особливостей

 управління проектами та його основних компонентів таких як управління обсягом робіт та вміння складати календарний план проекту, вимірювати якість, розуміти способи управління ресурсами, правила бюджетування проекту, а також управляти ризиками та відносинами із зацікавленими сторонами.

4
Вмітимуть застосовувати методологію Agile

як інтерактивний спосіб побудови речей, що забезпечує можливість швидкого реагування на динамічні потреби ринку.

5
Вмітимуть ефективно управляти командами

включаючи підбір персоналу та управління, ставити цілі та вимірювати ефективність, підвищувати мотивацію та залученість команди, а також знати, як підходити до культурних відмінностей у багатонаціональних командах.

6
Знатимуть, які навички повинен розвинути

 хороший проектний менеджер, щоб стати справжнім лідером.

7
Знатимуть, як будувати зв'язки та розвивати їх

мати глибоке розуміння стратегій ведення переговорів, використовувати найефективніші способи уникнення конфліктних ситуацій та їх вирішення.

8
Знатимуть, як заохочувати культуру інновацій в організації
Delivery Management by EPAM

Старт: 22 липня 2024 
Тривалість: 13 тижнів
Формат: Онлайн-сесії + індивідуальні завдання
Мова навчання: Англійська
Вартість участі: $1490 $1341 при оплаті до 1 липня

Подати заявку
red_mark

Структура програми

Модуль 1
Архітектура рішень
 • Що таке архітектура рішень? 

 • Діяльність архітектора рішень

 • Огляд бізнес-архітектури

 • Вимоги та архітектурно значущі вимоги

 • Семінар з атрибутів якості

 • Атрибути якості

 • Масштабованість

 • Доступність

 • Безпека

 • Огляд хмарних технологій

Модуль 2
Всередині проектного менеджменту (частина 1)
 • Вступ до управління проектами 

 • Фаза ініціації та планування 

 • Етап виконання 

 • Моніторинг та контроль 

 • Етап закриття проекту

Модуль 3
Всередині проектного менеджменту (частина 2)
 •  Управління обсягом робіт 

 •  Календарний план

 •  Якість. Контроль якості

 •  Ресурси

 •  Бюджет

 •  Управління ризиками

 •  Управління стейкхолдерами

Розпочати подорож
Поширені питання
Якою мовою викладається цей курс?

Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.

Чи є якісь вимоги для участі в цьому курсі?

Оскільки курс викладається англійською мовою, очікується, що учасники повинні володіти англійською мовою на рівні B2 або вище. AUK не вимагає жодних мовних сертифікатів чи інших форм підтвердження рівня володіння мовою.

Скільки часу мені потрібно буде виділяти на навчання під час проходження цього курсу?

Хоча ця цифра є дуже індивідуальною і залежить від багатьох факторів, середній розрахунковий час, необхідний для проходження цього курсу, становить 10-15 годин на тиждень. Це включає в себе живі заняття з інструктором, самостійне навчання та виконання домашніх завдань.

Які завдання мені потрібно буде виконувати?

Практичні завдання розроблені таким чином, щоб відображати реальну життєву практику та допомагати вам розвиватися у вашій галузі. Ви матимете можливість брати участь в обговореннях та співпрацювати з іншими для вирішення цих завдань. Крім того, ви отримуватимете індивідуальний зворотній зв'язок щодо ваших завдань, щоб відстежувати ваш прогрес.

Щоб закріпити ваші знання, ми проводитимемо неоцінювані тести, які зосереджуватимуться на ключових тезах з теоретичної інформації. Таким чином, ви зможете активно взаємодіяти з матеріалом і застосовувати вивчене на практиці.

Наприкінці курсу відбудеться фінальний тест, який оцінить ваші знання та узагальнить те, що ви отримали протягом програми.

Що робити, якщо я пропущу сесію наживо з викладачем або запрошеним доповідачем?

Всі онлайн-сеанси в прямому ефірі будуть записані, тож ви зможете переглянути їх пізніше за посиланням у вашому особистому кабінеті. Офлайн сесії, що відбуваються на кампусі AUK, не записуються.

Який сертифікат я здобуду?

Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv

Чи можна буде перенести мої ECT на бакалаврські або магістерські програми?

Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.

Як я можу оплатити навчання?

Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.

Чи може моя компанія заплатити за мене?

Якщо ваш роботодавець погоджується оплатити ваше навчання, ви можете запросити проформу-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. Для цього потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що здійснюватиме оплату.

Що робити, якщо я отримаю низький підсумковий бал?

AUK видає Сертифікат про успішне проходження за умови отримання студентом мінімум 70 підсумкових балів за курс. Студенти, що мають від 50 до 69,9 підсумкових балів, отримують Сертифікат про участь. Якщо ви отримали менше, ніж 50 підсумкових балів, ви не матимете права на отримання будь-якого сертифікату. Втім, цей курс буде запропоновано на повторній основі, і ви зможете пройти його ще раз.