Складаючи пазл світової безпеки: від геополітики до кібервійни
Цей курс знайомить студентів зі сферою глобальної політики та її центральною складовою - міжнародною безпекою, адже вона не тільки перетинається з іншими критично важливими вимірами, такими як глобальна економічна, торговельна та фінансова системи, але й безпосередньо впливає на них. Завдяки системному підходу, демонструється взаємозв'язок та взаємозалежність усіх цих складових.
Студенти вивчатимуть ці різні глобальні виміри з функціональної та географічної точок зору, що дозволить їм здійснити захоплюючу інтелектуальну подорож основними міжнародними організаціями, політичними союзами та безпековими альянсами (наприклад, ООН, НАТО, ОБСЄ, ЄС), а також політикою та безпекою різних світових держав та окремих регіонів (США, Західної та Східної Європи, росії, Кавказу, Центральної Азії, Китаю, Близького Сходу, тощо).
Цей курс включатиме дискусії з видатними спікерами з усього світу, включаючи нинішніх і колишніх політиків, дипломатів, академічних експертів і військових лідерів зі США, НАТО, ЄС та окремих регіонів, про які йде мова. Студенти матимуть унікальну можливість взяти участь у прямих дискусіях з цими видатними діячами і працювати індивідуально та в командах над тематичними доповідями і презентаціями, спрямованими на пошук інноваційних рішень найбільш актуальних проблем безпеки, з якими стикається світовий порядок у 21-му столітті.
Старт: 4 серпня 2023
Тривалість: 4 тижні х 2 заняття на тиждень
Формат: онлайн.
Мова викладання: англійська
Вартість: $490 (сплачується в грн за курсом НБУ)
Вони зможуть оцінювати різні точки зору, визначати ключові фактори, що формують глобальну безпеку, та пропонувати обґрунтовані рішення щодо безпекових викликів.
у сфері глобальної безпеки, таких як НАТО, США, Росія та Китай. Вони зрозуміють геополітичні інтереси та політику цих гравців і те, як вони впливають на глобальний безпековий ландшафт.
росії та Китаю як дестабілізаторів глобальної системи безпеки. Вони зрозуміють мотивацію, тактику і стратегію, яку застосовують ці країни, а також їхні наслідки для глобальної стабільності
зокрема, шляхом вивчення енергетичної кризи в Балтійському морі та глобальної зернової кризи в Чорноморському регіоні.
Вони вивчатимуть інформаційну війну, правову війну та кібервійну як окремі елементи гібридної війни.
Пан Марк Войджер є старшим науковим співробітником-нерезидентом Центру аналізу європейської політики (CEPA) у Вашингтоні, США. Крім того, він викладав міжнародну безпеку та політику в US Army College (Карлайл, штат Пенсильванія).
У його кар'єрі - посади віце-президента зі стратегічних досліджень та багатонаціональних програм у компанії з онлайн-навчання TheTacNet.com та старшого наукового співробітника в Центрі дипломатії Penn Biden Center for Diplomacy and Global Engagement. Він також працював старшим викладачем у Baltic Defense College в Естонії, де викладав російську та східноєвропейську політику і безпеку.
Маючи військовий досвід, пан Войджер надавав консультативну та соціологічну підтримку в Іраку та Афганістані. Він також брав участь у політичних кампаніях, працюючи в президентських кампаніях сенатора Мітта Ромні.
Пан Войджер отримав наукові ступені у таких відомих установах, як Tufts University, Школа державного управління в Harvard University, а також захистив докторську дисертацію в Cambridge University (Великобританія). Сфера його експертизи охоплює різні регіони та теми, включаючи східноєвропейську, балканську та близькосхідну політику та безпеку, російську зовнішню та безпекову політики, гібридну війну та транснаціональні ісламістські ідеології. Він є авторитетним автором, редактором і частим спікером в аналітичних центрах, університетах та військових командуваннях США і Європи.
Наразі пан Войджер є директором магістерської програми з глобального менеджменту та доцентом в AUK. Вільно володіючи багатьма мовами, включаючи російську, українську, болгарську, арабську, турецьку, французьку, іспанську та італійську, він використовує свій багатий досвід та знання на різноманітних посадах і в різних сферах діяльності.
1.1 Стратегічна концепція НАТО - 2022
1.2 Стратегії національної безпеки і оборони США до 2022 року
2.1 Зовнішня та оборонна політика росії
2.2 Зовнішня та оборонна політика Китаю
3.1 Балтійське море та енергетична криза в ЄС
3.2 Чорне море і світова зернова криза
4.1 Гібридна війна росії та Китаю: інформаційна війна/правова війна
4.2 Велика шпигунська гра в Євразії: протидія російській розвідці і кібервійні
Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.
Оскільки курс викладається англійською мовою, учасники мають володіти нею на рівні В2 або вище. АЮК не вимагає мовних сертифікатів або інших форм підтвердження. Учасникам також бажано мати не менше трьох років досвіду роботи, але це рекомендація, що допоможе вам більш ефективно навчатись, а не вимога.
Цей курс складається з восьми живих сесій, кожна з яких триває 90-120 хвилин і проходить щоп'ятниці та щосуботи.
Ваш випускний проєкт включатиме підготовку аналітичного звіту на одну з тем курсу. Це буде есе на кілька сторінок, що включає визначення проблеми, її аналіз та обґрунтування запропонованого курсу дій.
Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv.
Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.
Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.
American University Kyiv пропонує стипендії військового часу всім громадянам України, які вступають на програми АЮК. Цей курс, зокрема, має 45% стипендію, яка зараз відображається у вартості курсу.
Якщо ваш роботодавець погоджується оплатити ваше навчання, ви можете запросити проформу-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. Для цього потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що здійснюватиме оплату.
AUK видає Сертифікат про успішне проходження за умови отримання студентом мінімум 75 підсумкових балів за курс. Студенти, що мають від 60 до 74,9 підсумкових балів, отримують Сертифікат про участь. Якщо ви отримали менше, ніж 60 підсумкових балів, ви не матимете права на отримання будь-якого сертифікату. Втім, цей курс буде запропоновано на повторній основі, і ви зможете пройти його ще раз.
Всі онлайн-сеанси в прямому ефірі будуть записані, тож ви зможете переглянути їх пізніше за посиланням у вашому особистому кабінеті.
Ви можете отримати відшкодування, якщо відмовитеся від курсу протягом 14 днів з моменту укладання контракту. Будь ласка, зверніться до тексту контракту, щоб дізнатися більше про умови та положення.