ua
ua en
дізнатись більше
IT Product Management by EPAM

Опануй мистецтво створення виняткових продуктів!

 

Старт: 22 липня 2024

Формат: онлайн

Мова: англійська

Тривалість: 13 тижнів

Вартість$790 $711 при оплаті до 1 липня

Про курс

Продакт менеджмент - це точка, де перетинаються бізнес-стратегія та технології. А щоб бути успішним продакт-менеджером, важливо мати справжню пристрасть до обох сфер!

На цьому курсі ми проведемо вас у захоплюючу подорож через весь життєвий цикл продукту. Починаючи від генерування інноваційних ідей до їх успішного виведення на ринок та за його межі. Ви отримаєте знання, які допоможуть вам керувати процесом створення продукту професійно. Зокрема, використання аналізу ринку, опрацювання результатів досліджень та врахування позицій стейкхолдерів для формування вашого продукту.

Ми почнемо із фази планування, де ви опануєте навички збору та документування вимог до продукту. Крім того, ви дізнаєтесь про основні принципи ефективної співпраці з командами розробників та іншими стейкхолдерами на етапі розробки. Ми також поділимося інсайдерськими порадами, що допоможуть вам забезпечити безперебійний та ефективний процес.

Зрештою, ми розглянемо етапи забезпечення якості та запуску, а також подальші дії після запуску. Зокрема, це стосується забезпечення якості продукції та надання підтримки для того, щоб ваш продукт залишався бездоганним.

Щоб надати вам найцінніший контент, цей курс побудовано на основі авторитетного Зводу знань з управління маркетингом продукту (ProdBOK) та перевірених практик Міжнародної асоціації з управління програмними продуктами (ISPMA).

Старт: 22 липня 2024

Формат: онлайн

Мова: англійська

Тривалість: 13 тижнів

Вартість: $790 $711 при оплаті до 1 липня

Про курс
Після успішного завершення цього курсу ви зможете:
1
Розуміти принципи управління продуктом

та структуру життєвого циклу

2
Розвивати культуру інновацій та експериментів

для створення нових продуктів.

3
Опанувати планування продукту

включаючи створення бізнес-кейсів, маркетингову стратегію, бриф продукту та розробку дорожньої карти.

4
Керувати розробкою продукту

включаючи вимоги, беклог та ризики

5
Організовувати виведення продукту

на ринок

6
Проводити пост-запусковий аудит

та приймати обґрунтовані рішення.

7
Розуміти структуру та фреймворки команд

та найкращі практики масштабування команд.

IT Product Management by EPAM

Старт: 22 липня 2024

Тривалість: 13 тижнів

Формат: Онлайн-сесії з викладачами та індивідуальні завдання

Мова викладання: Англійська

Вартість участі: $790 $711 при оплаті до 1 липня

Подати заявку
red_mark

Структура програми

Модуль 1
Мислення та управління продуктом

Вступ. Правильний продукт. Від проекту до продукту. Основи управління продуктом. Команда продакт менеджменту. Життєвий цикл продукту та продакт-менеджер.

Модуль 2
Розуміння потреб користувачів

Визначення сегментів та персонажів клієнтів. Визначення потреб ринку. Створення карти подорожі. Складання карти впливу.

Модуль 3
Розробка ідеї продукту

Вступ. Розробка концепції. Дослідження та аналіз ринку. Визначення потреб клієнтів. Методології та інструменти розробки та валідації ідеї продукту. Визначення продукту та бізнес-артефакти.

Форма реєстрації
Поширені питання
Якою мовою викладається цей курс?

Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.

Чи є якісь вимоги для участі в цьому курсі?

Оскільки курс викладається англійською мовою, очікується, що учасники повинні володіти англійською мовою на рівні B2 або вище. AUK не вимагає жодних мовних сертифікатів чи інших форм підтвердження рівня володіння мовою.

Скільки часу мені потрібно буде виділяти на навчання під час проходження цього курсу?

Хоча ця цифра є дуже індивідуальною і залежить від багатьох факторів, середній розрахунковий час, необхідний для проходження цього курсу, становить 10-15 годин на тиждень. Це включає в себе живі заняття з інструктором, самостійне навчання та виконання домашніх завдань.

Які завдання я повинен буду виконувати?

Практичні завдання розроблені таким чином, щоб відображати реальну життєву практику та допомагати вам розвиватися у вашій галузі. Ви матимете можливість брати участь в обговореннях та співпрацювати з іншими для вирішення цих завдань. Крім того, ви отримуватимете індивідуальний зворотній зв'язок щодо ваших завдань, щоб відстежувати ваш прогрес.
Щоб закріпити ваші знання, ми проводитимемо неоцінювані тести, які зосереджуватимуться на ключових тезах з теоретичної інформації. Таким чином, ви зможете активно взаємодіяти з матеріалом і застосовувати вивчене на практиці.
Наприкінці курсу відбудеться фінальний тест, який оцінить ваші знання та узагальнить те, що ви отримали протягом програми.

Який сертифікат я здобуду?

Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv.

Чи можна буде перенести мої ECT на бакалаврські або магістерські програми?

Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.

Як я можу оплатити навчання?

Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.

Чи може моя компанія заплатити за мене?

Якщо ваш роботодавець погоджується оплатити ваше навчання, ви можете запросити проформу-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. Для цього потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що здійснюватиме оплату.

Що робити, якщо я отримаю низький підсумковий бал?

AUK видає Сертифікат про успішне проходження за умови отримання студентом мінімум 70 підсумкових балів за курс. Студенти, що мають від 50 до 69,9 підсумкових балів, отримують Сертифікат про участь. Якщо ви отримали менше, ніж 60 підсумкових балів, ви не матимете права на отримання будь-якого сертифікату.

Втім, цей курс буде запропоновано на повторній основі, і ви зможете пройти його ще раз.

Що робити, якщо я пропущу сесію наживо з викладачем або запрошеним доповідачем?

Всі онлайн-сеанси в прямому ефірі будуть записані, тож ви зможете переглянути їх пізніше за посиланням у вашому особистому кабінеті. Офлайн сесії, що відбуваються на кампусі AUK, не записуються.