red_line_img red_line_img

Ласкаво просимо до приватного університету світового рівня – American University Kyiv!

Ми дуже раді вітати наших перших дослідників та інноваторів – перший набір студентів осені 2022 року. Ви зробили найкращий вибір - навчатися в Амерікан Юніверсіті Київ. Ви – студенти, які обрали навчання за американськими стандартами у своїй країні, що свідчить про вашу відданість та бажання зробити внесок у майбутнє України.

Сьогодні ви маєте доступ до найкращих знань, що базуються на високих стандартах американської освіти, викладачах міжнародного рівня, можливості отримати подвійні дипломи України і США, прискорені магістерські ступені, сертифікати, а також пройти інноваційні програми з фокусом на бізнес-кейсах.

Для цілодобового доступу до навчальних матеріалів ми запустили Canvas Learning Management System (LMS). Це надасть нашим студентам навчальний досвід світового рівня. Canvas є лідером на ринку та системою LMS №1 у Сполучених Штатах. Тепер AЮK подібно до багатьох найсильніших університетів світу надає своїм студентами доступ до Canvas. Разом із нашим партнером Arizona State University, LMS використовують такі вузи, як: Harvard University, Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, University of Oxford, University of Amsterdam, University of Toronto та інші.

АЮК також є одним із перших університетів в Україні, який надає студентам унікальний освітній досвід на основі Canvas LMS. Це частина наших зобов’язань щодо якісної освіти на основі американських стандартів, академічної доброчесності та новітніх дослідницьких ідей.

З LMS у вас є все необхідне в одному місці, щоб зробити навчання простим і комфортним. І викладачі, і студенти отримують переваги від його можливостей, які забезпечують максимальну інтерактивність та зручність , а також пропонують широкий спектр інструментів спілкування.