Maгістр Global Technology & Development

Побудуй кар'єру на перетині технологій та економічного розвитку в Україні. Отримай знання, які дозволять тобі зробити трансформаційний вплив на вітчизняному та міжнародному рівнях. Стань агентом змін та каталізатором економічного зростання України на шляху післявоєнного відновлення та Євроінтеграції.

 

Програма MGTD надає можливість переходу від кар’єри на управлінському та операційному рівнях до посад, пов’язаних зі створенням та впровадженням політик на високому рівні. Підготуй себе до ролей на перетині питань глобалізації, міжнародної політики, технологій та глобального розвитку. Побудуй кар'єру в сфері технологій та економічного розвитку в Україні.

 

Під час навчання ти зрозумієш яку роль відіграють технології та розвиток у контексті конфліктних зон та війни. Завдяки аналізу конкретних прикладів отримаєш повне уявлення про глобальну політику безпеки, структуру міжнародних і багатонаціональних інституцій безпеки та учасників, таких як неурядові організації (НУО), Рада Безпеки ООН, миротворчі місії, регіональні організації (наприклад, НАТО, ЄС та інші). Вивчатимеш історичні передумови та політичну економіку міжнародної системи, досліджуючи національний політичний розвиток і вплив міжнародного порядку, який змінюється.

 

Навчаючись на магістерській програмі в AЮK, ти матимеш доступ до найсучаснішої навчальної програми ASU у цій галузі, розробленої College of Global Futures. Застосовуй свої знання безпосередньо на практиці у своїй поточній ролі. Отримай знання та впевненість, щоб керувати трансформаційними змінами.

Start your journey
Додати коментар
З цією програмою ти навчишся:
01
Керувати питаннями економічного розвитку

Отримаєш глибоке розуміння центральних тем глобалізації та розвитку. Зрозумієш, як технологічні рішення можуть бути застосовані до проблем у країнах, що розвиваються.

02
Враховувати глобальні перспективи

Навчишся розуміти сферу глобальної політики та міжнародної безпеки. Ознайомишся з основними міжнародними організаціями, політичними союзами та альянсами безпеки. Знатимеш, як створювати альянси, розвивати експортні галузі, залучати міжнародне фінансування та інвесторів і вести Україну через війну до відновлення.

03
Впроваджувати трансформації в сфері сталого розвитку

Дізнаєшся, як інтегрувати сталий розвиток у свою поточну організацію, бізнес або нове підприємство. Застосуєш моделі організаційних змін і шаблони до приватного, державного та некомерційного секторів і здобудеш професійні навички та впевненість для їхнього впровадження.

04
Розвивати лідерські та управлінські навички

Навчишся розуміти основні концепції та ідеї зі сфер бізнесу, психології, політології та державного управління, а також те, як вони застосовуються до управління громадськими організаціями.

05
Стимулювати технологічне підприємництво та інновації

Перетвориш свої технічні знання та навички вирішення проблем у високоякісні продукти та послуги. Дослідиш процеси управління інноваціями для компаній різного розміру, використовуючи невеликі, локальні процеси для великих, глобально розосереджених інноваційних процесів та команд.

06
Відточувати аналітичні та дослідницькі здібності

Будеш фокусуватись на зв’язку між проблемою дослідження та методами дослідження. Отримаєш аналітичні навички для перегляду дослідницької літератури, розробки постановки проблем та оцінки методологічних можливостей для вирішення питань розвитку.

Кар’єрні можливості
Кар’єрні можливості

Якщо ти прагнеш стрімко розвивати свою кар’єру, змінити професійну роль, або отримати знання для впровадження трансформаційних змін у своїй організації, магістерська програма Global Technology & Development відкриває шлях для нових можливостей у різних сферах. Випускники програми MGTD зможуть зробити вражаючу кар’єру, розвиваючись від менеджерів до високопоставлених політиків на перетині інновацій та впливу у своєму секторі. Можливості чекають у різних сферах, включно з управлінням безпекою, сталим розвитком, цифровою трансформацією та міжнародним розвитком.

 

Кому буде цікава програма?

 

 • Професіоналам середнього рівня, таким як менеджери з розвитку бізнесу, спеціалісти із цифрової трансформації, менеджери проєктів, менеджери з безпеки, які працюють або бажають працювати в глобальному контексті або бажають стимулювати зміни на рівні політики в рамках глобальної організації.
 • Функціональним менеджерам, які працюють, зокрема, у стратегічних галузях України – ІТ, безпека, освіта, енергетика, телекомунікації, транспорт та охорона здоров’я, міжнародний розвиток, некомерційні організації та підприємства приватного сектору. Ступінь магістра MGTD подолає розрив між твоєю поточною роллю та тією, яку ти бажаєш отримати.
 • Амбітним лідерам та менеджерам, які хочуть отримати міцну основу в дослідницькому, соціально-економічному та політичному контекстах, щоб ініціювати та втілювати масштабні глобальні технологічні проєкти та проєкти з розвитку.
 • Тим, хто бажає навчитися у високопоставлених експертів у галузі науки, політики, міжнародного розвитку та безпеки, як здійснювати системні зміни та глобальну трансформацію.

 

Міжнародні викладачі

 

Викладацький склад програми MGTD – це міжнародні англомовні професори та викладачі з усього світу, включаючи провідних науковців з України. Серед них лауреати престижних європейських і американських нагород, науковці з найвищими рейтингами журналу Forbes, стипендіати програми Фулбрайта. Наші професори та лектори викладали в різних університетах по всій Америці та Європі, включаючи Purdue University, Case Western Reserve University, University of Toronto, University of Amsterdam та інші.

Структура програми

Студенти MGTD вивчатимуть наступні основні та курси вільного вибору.

 

Основні курси (66 ECTS)

 

 • Technology Entrepreneurship (6 ECTS)
 • Public Management (6 ECTS)
 • Global Security System: Challenges and Actors (6 ECTS)
 • Leading Sustainability Transactions (6 ECTS)
 • Global Technology & Development (6 ECTS)
 • Technology and the International Political System (6 ECTS)
 • Professional English (6 ECTS)
 • Professional Effectiveness (6 ECTS)
 • Capstone Project (6 ECTS)
 • Internship (12 ECTS)

 

Курси вільного вибору (24 ECTS)

 

 • Development Policies and Practices (6 ECTS)
 • Social Science Inquiry for Global Development (6 ECTS)
 • Applied Project Methods in Global Development (6 ECTS)
 • Negotiation and Conflict Resolution (6 ECTS)
Структура програми
Подвійний диплом та шлях до ASU
Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну американську освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання в АЮК, ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University.

Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом АЮК

Після півтора років успішного навчання в AЮK студенти отримують диплом магістра AЮK з Global Technology & Development.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Магістерська програма Global Technology & Development передбачає подвійний диплом за моделлю 1+1, а саме:1 рік навчання в АЮК та 1 рік навчання в ASU, онлайн чи на кампусі в Аризоні, США. По завершенню навчання студенти отримують диплом магістра АЮК і диплом магістра ASU.

Шлях до ASU

Навчаючись на магістерській програмі Global Technology & Development в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом магістра: диплом магістра AЮK і диплом магістра ASU. Студенти MGTD повинні бути готові надати документи до ASU протягом першого року навчання (2-й семестр навчання в АЮК). Навчальний рік в АSU розпочнеться у серпні 2024 року (3 семестр навчання).

Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $9000. Усі зараховані студенти отримають стипендію військового часу (40% на 2023-2024, 20% на 2024-2025 aкадемічні роки).

Вимоги до кандидатів
 • Диплом бакалавра/магістра
 • Англійська мова на рівні B2+ (TOEFL internet based: не нижче 80; IELTS academic: не нижче 6.0; PTE: не нижче 60, або Duolingo: не нижче 100)
 • Мотиваційний лист
 • Резюме англійською мовою
 • Досвід роботи (бажано 2+ років)
 • Письмове оцінювання онлайн
Необхідні документи
 • Aплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Диплом та Додаток до диплома
Дедлайн подачі заявок

Дедлайн подачі заявок: 21 серпня 2023 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів і документів та проходження письмового оцінювання онлайн.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вступний процес
Якщо на даний момент ти маєш диплом спеціаліста або магістра державного зразка, сміливо подавай заявку на магістерську програму AЮK.
01
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

02
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

03
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.