Mагістр Global Management (90 ECTS)

Зрости свою управлінську кар’єру до нових висот. З магістерською програмою Global Management (MGM) навчайся використовувати інструменти цифрової епохи для управління змінами та виявленням неефективностей у роботі, одночасно розвиваючи інновації всередині організації. MGM озброїть тебе глобальним мисленням і підготує до виконання керівних, бізнесових і лідерських функцій у різних секторах, галузях і країнах.

 

The Thunderbird School of Global Management у Arizona State University є засновницею магістерської програми з менеджменту, що отримала звання найкращої у світі відповідно до кількох рейтингів. Навчаючись на магістерській програмі AЮK, ти матимеш доступ до найсучаснішої навчальної програми ASU у цій галузі.

 

Програма MGM побудована на основі класичних дисциплін бізнес-адміністрування, таких як економіка, фінанси, бухгалтерський облік, підприємництво та лідерство. Окрім них, програма пропонує новітні курси, а саме: міжкультурна комунікація та ефективні переговори, глобальна стратегія, міжнародні ринки, а також різноманітні спеціалізовані дисципліни на вибір (electives).

 

Ти здобудеш навички розв’язання проблем та управління змінами, розвинеш стратегічне та критичне мислення, навчаючись аналізувати складні бізнес-проблеми та вирішувати реальні бізнес-кейси. У співпраці з бізнес-лідерами і міжнародними викладачами ти дізнаєшся, як перетворити невизначеність на можливість і впевнено керувати організаціями та проєктами глобального масштабу.

Start your journey
Додати коментар
З цією програмою ти навчишся:
01
Мислити глобально
Розвивати глобальні підходи , необхідні, щоб стати ефективним менеджером.
02
Керувати змінами із впевненістю

Аналізувати стратегії лідерства в рамках різноманітних бізнес-моделей, щоб керувати змінами та викликами організації.

03
Вміти робити ринкове прогнозування та планування
Розуміти глобальні ринки та фінансові системи, щоб передбачити сили, які впливатимуть на твою галузь.
04
Бути емпатичним лідером

Керувати командами, використовуючи емоційний інтелект, та орієнтуватися в соціальному контексті бізнесу в глобальному суспільстві.

05
Комунікувати і домовлятись

Відточувати свої комунікативні навички та ефективно вести переговори, враховуючи особливості різних аудиторій та контекстів.

06
Орієнтуватись на культурні відмінності

Розвивати культурну обізнаність і розуміння контекстів, необхідних для адаптації до мультикультурного, різноманітного та глобального середовища.

Кар’єрні можливості
Кар’єрні можливості

Програма MGM готує студентів до роботи за межами кордонів, культур, галузей і секторів у будь-якій точці світу. Випускники MGM будуть підготовлені для кар'єри в галузі міжнародного менеджменту, бізнесу, фінансів або лідерства в глобальних організаціях у приватному, державному та некомерційному секторах.

 

Кому підійде програма?

Лідерам, чиї організації працюють у глобальному контексті, або які хочуть працювати в глобальній організації. Лідерам, які хочуть стимулювати зростання своїх організацій та активно реагувати на соціальні, політичні та регуляторні сили, які впливають на їхній бізнес. Функціональним менеджерам в управлінні персоналом, фінансах, маркетингу, логістиці та операційному менеджменті, які хочуть брати більш активну участь у глобальній бізнес-стратегії своїх організацій. Професіоналам з державного та некомерційного секторів, які прагнуть отримати ширше розуміння глобального бізнесу.

 

Міжнародні викладачі

Викладацький склад програми MGM – це міжнародні англомовні професори та викладачі з усього світу, включаючи провідних науковців з України. Серед них є лауреати престижних європейських та американських премій, науковці, які входять до найвищих рейтингів журналу Forbes, стипендіати ім. Фулбрайта. Наші професори та лектори викладали в університетах Америки та Європи, зокрема в Purdue University, Case Western Reserve University, University of Toronto, University of Amsterdam та інші.

Структура програми

Студенти MGM вивчатимуть наступні основні дисципліни та курси вільного вибору.

 

Основні дисципліни (66 ECTS):

 

 • Communicating and Negotiating Across Cultures (6 ECTS)
 • Global Leadership and Personal Development (6 ECTS)
 • Countries and Markets in a Global Economy (6 ECTS)
 • Global Security System: Challenges and Actors (6 ECTS)
 • Managerial Accounting (6 ECTS)
 • Marketing Strategy and Management (6 ECTS)
 • Professional English (6ECTS)
 • Professional Effectiveness (6ECTS)
 • Capstone Project (6 ECTS)
 • Internship (12 ECTS)

 

Курси вільного вибору (24 ECTS): 

 

 • Global Strategy in a Competitive World (6 ECTS)
 • Global Venture Creation (6 ECTS)
 • Managerial Finance (6 ECTS)
 • Negotiation and Conflict Resolution (6 ECTS)
 • Introduction to Enterprise Analytics (6 ECTS)
 • Business Analytics Strategy (6 ECTS)
 • Data-Driven Quality Management (6 ECTS)

 

Вимоги до кандидатів: 

 • Досвід роботи 5+ років
 • Англійська мова на рівні B2+
 • Диплом спеціаліста/магістра
Структура програми
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $9000. Усі студенти, зараховані у 2023 році, отримають гарантовані стипендії у 40% вартості на перший навчальний рік і 20% – на другий. 

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Вступний процес
Якщо на даний момент ти маєш диплом спеціаліста або магістра державного зразка, сміливо подавай заявку на магістерську програму AЮK.
01
Подай заявку до АЮК

Заповни аплікаційну форму на сторінці обраної програми.

02
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів, щоб підібрати найкращий варіант для тебе

Після отримання заповненої аплікаційної форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з процесом вступу до АЮК та проконсультувати щодо необхідних документів.

03
Пройди оцінювання знань та отримай варіанти стипендії

Будь готовий(а) до письмової оцінки знань, необхідних для проходження навчальних програм, у формі відкритих запитань. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно прийняти нашу пропозицію, підписати фінальний навчальний контракт і надати необхідні офіційні документи (паспорт, ІПН, сертифікат з підтвердженням рівня володіння англійською мовою, диплом та додаток). Після перевірки документів ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!