Mагістр Global Management (90 ECTS)

Зрости свою управлінську кар’єру до нових висот. З магістерською програмою Global Management (MGM) навчайся використовувати інструменти цифрової епохи для управління змінами та виявленням неефективностей у роботі, одночасно розвиваючи інновації всередині організації. MGM озброїть тебе глобальним мисленням і підготує до виконання керівних, бізнесових і лідерських функцій у різних секторах, галузях і країнах.

 

The Thunderbird School of Global Management у Arizona State University є засновницею магістерської програми з менеджменту, що отримала звання найкращої у світі відповідно до кількох рейтингів. Навчаючись на магістерській програмі AЮK, ти матимеш доступ до найсучаснішої навчальної програми ASU у цій галузі.

 

Програма MGM побудована на основі класичних дисциплін бізнес-адміністрування, таких як економіка, фінанси, бухгалтерський облік, підприємництво та лідерство. Окрім них, програма пропонує новітні курси, а саме: міжкультурна комунікація та ефективні переговори, глобальна стратегія, міжнародні ринки, а також різноманітні спеціалізовані дисципліни на вибір (electives).

 

Ти здобудеш навички розв’язання проблем та управління змінами, розвинеш стратегічне та критичне мислення, навчаючись аналізувати складні бізнес-проблеми та вирішувати реальні бізнес-кейси. У співпраці з бізнес-лідерами і міжнародними викладачами ти дізнаєшся, як перетворити невизначеність на можливість і впевнено керувати організаціями та проєктами глобального масштабу.

Start your journey
Додати коментар
З цією програмою ти навчишся:
01
Мислити глобально
Розвивати глобальні підходи , необхідні, щоб стати ефективним менеджером.
02
Керувати змінами із впевненістю

Аналізувати стратегії лідерства в рамках різноманітних бізнес-моделей, щоб керувати змінами та викликами організації.

03
Вміти робити ринкове прогнозування та планування
Розуміти глобальні ринки та фінансові системи, щоб передбачити сили, які впливатимуть на твою галузь.
04
Бути емпатичним лідером

Керувати командами, використовуючи емоційний інтелект, та орієнтуватися в соціальному контексті бізнесу в глобальному суспільстві.

05
Комунікувати і домовлятись

Відточувати свої комунікативні навички та ефективно вести переговори, враховуючи особливості різних аудиторій та контекстів.

06
Орієнтуватись на культурні відмінності

Розвивати культурну обізнаність і розуміння контекстів, необхідних для адаптації до мультикультурного, різноманітного та глобального середовища.

Кар’єрні можливості
Кар’єрні можливості

Програма MGM готує студентів до роботи за межами кордонів, культур, галузей і секторів у будь-якій точці світу. Випускники MGM будуть підготовлені для кар'єри в галузі міжнародного менеджменту, бізнесу, фінансів або лідерства в глобальних організаціях у приватному, державному та некомерційному секторах.

 

Кому підійде програма?

Лідерам, чиї організації працюють у глобальному контексті, або які хочуть працювати в глобальній організації. Лідерам, які хочуть стимулювати зростання своїх організацій та активно реагувати на соціальні, політичні та регуляторні сили, які впливають на їхній бізнес. Функціональним менеджерам в управлінні персоналом, фінансах, маркетингу, логістиці та операційному менеджменті, які хочуть брати більш активну участь у глобальній бізнес-стратегії своїх організацій. Професіоналам з державного та некомерційного секторів, які прагнуть отримати ширше розуміння глобального бізнесу.

 

Міжнародні викладачі

Викладацький склад програми MGM – це міжнародні англомовні професори та викладачі з усього світу, включаючи провідних науковців з України. Серед них є лауреати престижних європейських та американських премій, науковці, які входять до найвищих рейтингів журналу Forbes, стипендіати ім. Фулбрайта. Наші професори та лектори викладали в університетах Америки та Європи, зокрема в Purdue University, Case Western Reserve University, University of Toronto, University of Amsterdam та інші.

Структура програми

Студенти MGM вивчатимуть наступні основні дисципліни та курси вільного вибору.

 

Основні дисципліни (66 ECTS):

 

 • Communicating and Negotiating Across Cultures (6 ECTS)
 • Global Leadership and Personal Development (6 ECTS)
 • Countries and Markets in a Global Economy (6 ECTS)
 • Global Security System: Challenges and Actors (6 ECTS)
 • Managerial Accounting (6 ECTS)
 • Marketing Strategy and Management (6 ECTS)
 • Professional English (6ECTS)
 • Professional Effectiveness (6ECTS)
 • Capstone Project (6 ECTS)
 • Internship (12 ECTS)

 

Курси вільного вибору (24 ECTS): 

 

 • Global Strategy in a Competitive World (6 ECTS)
 • Global Venture Creation (6 ECTS)
 • Managerial Finance (6 ECTS)
 • Negotiation and Conflict Resolution (6 ECTS)
 • Introduction to Enterprise Analytics (6 ECTS)
 • Business Analytics Strategy (6 ECTS)
 • Data-Driven Quality Management (6 ECTS)

 

Вимоги до кандидатів:

 • Диплом бакалавра/магістра
 • Англійська мова на рівні B2+ (TOEFL internet based: не нижче 80; IELTS academic: не нижче 6.0; PTE: не нижче 60, або Duolingo: не нижче 100)
 • Мотиваційний лист
 • Резюме англійською мовою
 • Досвід роботи (бажано 2+ років)
 • Письмове оцінювання онлайн

 

Необхідні документи:

 • Aплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Диплом та Додаток до диплома
Структура програми
Дедлайн подачі заявок

Дедлайн подачі заявок: 21 серпня 2023 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів і документів та проходження письмового оцінювання онлайн.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $9000. Усі студенти, зараховані у 2023 році, отримають гарантовані стипендії у 40% вартості на перший навчальний рік і 20% – на другий. 

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Вступний процес
Якщо на даний момент ти маєш диплом спеціаліста або магістра державного зразка, сміливо подавай заявку на магістерську програму AЮK.
01
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

02
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

03
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!