ua
ua en
дізнатись більше
Основи успішних переговорів

У бізнесі, як і в житті, ви отримуєте не те, на що заслуговуєте. Ви отримуєте те, про що змогли домовитись.

 

Старт: 22 липня 2024

Формат: онлайн

Мова: англійська

Тривалість: 8 тижнів

Вартість$590 $531 при оплаті до 1 липня

Про курс

Мистецтво успішних переговорів - це тонке поєднання комунікації, стратегії та психології. Досягнення досконалості вимагає постійного прагнення розвивати навички в цих сферах. Цей курс проведе учасників через кожну фазу переговорів: підготовка, встановлення контакту, аргументація, використання тактик, управління конфліктами та протидія маніпуляціям. Крім того, слухачі отримають знання про практичне застосування стратегій ведення переговорів у реальних умовах, відточуючи свою здатність визначати різні підходи, використовувати ефективні методи комунікації та зміцнення довіри, а також долати заперечення та опір.

 

Цей курс базується на міжнародно визнаних методологіях та найкращих практиках у сфері переговорів і використовує практичний підхід, заснований на проектному навчанні. Занурюючи учасників у реальні сценарії, він не лише розвиває практичні навички, але й поглиблює їхнє розуміння динаміки переговорів. Такий практичний підхід готує учасників до професійних ролей, які цінуються роботодавцями як зараз, так і в майбутньому.

 

Навчальна програма включає сім модулів. Після завершення учасники отримують сертифікат, що підтверджує їхню кваліфікацію та готовність до переговорних сценаріїв у різних ситуаціях.

 

Старт: 22 липня 2024

Формат: онлайн

Мова: англійська

Тривалість: 8 тижнів

Вартість$590 $531 при оплаті до 1 липня

Про курс
Після успішного завершення цього курсу студенти:
1
вмітимуть визначати та застосовувати різні стилі та стратегії ведення переговорів

з особливим акцентом на прийнятті підходу до переговорів, заснованого на інтересах, для досягнення оптимальних результатів

2
вміти налагоджувати та підтримувати ефективну комунікацію з клієнтами

розуміти їхні інтереси та потреби, будувати довіру, правильно вести small talk та використовувати техніку запитань для ефективного зосередження на цілях

3
вміти ефективно презентувати пропозиції під час переговорів

підбирати сильні аргументи на підтримку своїх пропозицій, демонструвати справжню цінність для клієнта та успішно долати заперечення і опір

4
вміти ефективно використовувати техніки дистрибутивних переговорів

успішно завершувати переговори, підбивати підсумки домовленостей та аналізувати власну діяльність з метою постійного вдосконалення

5
вміти ефективно вирішувати конфліктні ситуації в переговорах

знижувати емоційну напругу, переводити конфлікти в конструктивну дискусію, професійно реагувати на скарги та претензії клієнтів

6
розпізнавати та протидіяти маніпулятивним тактикам у переговорах

ефективно реагувати на емоційний тиск або негатив з боку опонента

7
знати загальні моделі поведінки, які допомагають або перешкоджають ефективним переговорам

вміти змінювати неуспішні моделі поведінки та ставати більш ефективними

8
вміти знаходити нові шляхи вирішення проблем у роботі менеджерів
Основи успішних переговорів by EPAM

Старт: 22 липня 2024
Тривалість: 8 тижнів
Формат: Онлайн-сесії з викладачами та індивідуальні завдання
Мова викладання: Англійська
Вартість участі: $590 $531 при оплаті до 1 липня

Подати заявку
red_mark

Структура програми

Модуль 1
Підготовка до переговорів.

Стилі та стратегії переговорів. Переговори на основі інтересів: схема підготовки.

Модуль 2
Побудова контакту з клієнтом, з'ясування інтересів та потреб.

Як побудувати довіру, ефективно встановити емоційний контакт з клієнтом. Що можна і чого не можна робити у small talk. Постановка цілей і фокусування на них. З'ясування позицій та інтересів. Ефективне використання запитань.

Модуль 3
Продаж ідей, переконлива аргументація.

Як робити пропозиції в переговорах та обирати найкращі аргументи на їх підтримку. Показувати реальну цінність для клієнта. Робота з запереченнями та суперечками, подолання опору.

Форма реєстрації
Поширені питання
Якою мовою викладається цей курс?

Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.

Чи є якісь вимоги для участі в цьому курсі?

Оскільки курс викладається англійською мовою, очікується, що учасники повинні володіти англійською мовою на рівні B2 або вище. AUK не вимагає жодних мовних сертифікатів чи інших форм підтвердження рівня володіння мовою.

Скільки часу мені потрібно буде виділяти на навчання під час проходження цього курсу?

Хоча ця цифра є дуже індивідуальною і залежить від багатьох факторів, середній розрахунковий час, необхідний для проходження цього курсу, становить 8-10 годин на тиждень. Це включає в себе живі заняття з інструктором, самостійне навчання та виконання домашніх завдань.

Які завдання мені потрібно буде виконувати?

Практичні завдання розроблені таким чином, щоб відображати реальну життєву практику та допомагати вам розвиватися у вашій галузі. Ви матимете можливість брати участь в обговореннях та співпрацювати з іншими для вирішення цих завдань. Крім того, ви отримуватимете індивідуальний зворотній зв'язок щодо ваших завдань, щоб відстежувати ваш прогрес.

Щоб закріпити ваші знання, ми проводитимемо неоцінювані тести, які зосереджуватимуться на ключових тезах з теоретичної інформації. Таким чином, ви зможете активно взаємодіяти з матеріалом і застосовувати вивчене на практиці. Наприкінці курсу відбудеться фінальний тест, який оцінить ваші знання та узагальнить те, що ви отримали протягом програми.

Що робити, якщо я пропущу сесію наживо з викладачем або запрошеним доповідачем?

Всі онлайн-сеанси в прямому ефірі будуть записані, тож ви зможете переглянути їх пізніше за посиланням у вашому особистому кабінеті. Офлайн сесії, що відбуваються на кампусі AUK, не записуються.

Який сертифікат я здобуду?

Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv.

Чи можна буде перенести мої ECT на бакалаврські або магістерські програми?

Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.

Як я можу оплатити навчання?

Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.

Чи може моя компанія заплатити за мене?

Якщо ваш роботодавець погоджується оплатити ваше навчання, ви можете запросити проформу-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. Для цього потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що здійснюватиме оплату.

Що робити, якщо я отримаю низький підсумковий бал?

AUK видає Сертифікат про успішне проходження за умови отримання студентом мінімум 70 підсумкових балів за курс. Студенти, що мають від 50 до 69,9 підсумкових балів, отримують Сертифікат про участь. Якщо ви отримали менше, ніж 60 підсумкових балів, ви не матимете права на отримання будь-якого сертифікату. Втім, цей курс буде запропоновано на повторній основі, і ви зможете пройти його ще раз.