ua
ua en
дізнатись більше
Solution Architecture Fast Track By EPAM

Отримай знання та навички від експертів галузі! 

Старт: 22 липня 2024
Формат: онлайн
Мова: англійська
Тривалість: 13 тижнів
Вартість$1490 $1341 при оплаті до 1 липня

Про курс

Архітектура рішень, як і будівельна архітектура, - це більше, ніж просто будівництво будинків. Це поєднання науки, дизайну та юзабіліті для створення системи, яка добре працює разом. В ІТ-світі архітектура включає в себе як художні, так і наукові елементи для розробки та впровадження технологічних стратегій, що приносять користь організаціям.

По суті, архітектура рішень виступає в ролі креслення для систем і проектів, надаючи концептуальну, але перевірену модель майбутньої системи. Вона окреслює важливі якості та функціональні вимоги, які необхідно врахувати, перетворюючи визначені проблеми на стратегічні та практичні рішення.

Крім того, Архітектура рішень - це чудовий спосіб спілкування та обговорення деталей системи із стейкхолдерами. Вона слугує основою для прийняття важливих проектних рішень, забезпечуючи послідовність та узгодженість протягом усього процесу розробки.

Цей курс складається з шести модулів, які занурюють у важливі теоретичні теми, пов'язані з архітектурою бізнесу та рішень. Учасники дізнаються про атрибути якості, архітектурне моделювання, документацію та різні архітектурні стилі. Курс також знайомить з найкращими галузевими практиками та успішними архітектурними патернами, що використовуються в реальних ситуаціях.

Пройшовши цей курс, студенти отримають навички та знання, необхідні для навігації у складному світі архітектури рішень. Вони розвинуть глибоке розуміння фундаментальних принципів та концепцій, що дозволить їм проектувати та впроваджувати надійні та ефективні системи, які відповідають унікальним потребам організацій.

Незалежно від того, чи є ви архітектором рішень-початківцем, чи досвідченим професіоналом, який бажає розширити свої знання, цей курс є цінною можливістю підвищити свою кваліфікацію та бути в курсі подій у сфері архітектури рішень, що постійно змінюється.

Старт: 22 липня 2024
Формат: онлайн
Мова: англійська
Тривалість: 13 тижнів
Вартість: $1490 $1341 при оплаті до 1 липня

Про курс
Після завершення цього курсу ви зможете:
1
Отримаєте міцне розуміння концепцій та термінів

архітектури рішень для покращення комунікації та співпраці в цій галузі

2
Зрозумієте ключові ідеї для створення ІТ-архітектури

яка узгоджує технологічні рішення з бізнес-вимогами, ефективно задовольняючи потреби клієнтів

3
Отримаєте чітке розуміння факторів

які впливають на архітектуру, що дозволить ефективно орієнтуватися в складних завданнях.

4
Зрозумієте атрибути якості та сценарії

а також їх роль в прийнятті архітектурних рішень, розвиваючи практичні навички для ефективного застосування

5
Опануєте загальні стилі та патерни

Solution Architecture для обґрунтованого вибору дизайну та підвищення архітектурної ефективності.

6
Вмітимете використовувати інструменти

та найкращі практики архітектурного моделювання для створення візуальних репрезентацій, які ефективно аналізують та комунікують архітектурні проекти

7
Розвинете чітке розуміння ефективних методів

документування архітектури та ефективно застосовуватимете їх у реальних сценаріях

8
Зможете оцінювати та обирати технологічні рішення
на основі їх відповідності архітектурним вимогам та бізнес-цілям.
9
Застосовуватимете критичне мислення та навички вирішення проблем

для вирішення архітектурних викликів та пропонувати інноваційні рішення.

10
Зможете розробляти ефективні стратегії управління архітектурними ризиками

та пом'якшення потенційних проблем протягом життєвого циклу проекту.

Структура програми

Модуль 1
Бізнес-архітектура та архітектура рішень

Вступ до бізнес-архітектури. Огляд бізнес-архітектури. Архітектура бізнесу в контексті архітектури рішень. Стейкхолдери та управління стейкхолдерами. Що таке архітектура рішень? Архітектурні дисципліни. Діяльність в області архітектури рішень. Архітектурні контексти. Архітектурні структури. Архітектура та Agile.

Модуль 2
Вимоги та архітектурно значущі вимоги

Вимоги та архітектурно значущі вимоги. Збір вимог. Сценарії атрибутів якості. Техніки.

Модуль 3
Атрибути якості

Атрибути якості. Супроводжуваність/модифікованість. Продуктивність. Масштабованість. Надійність. Доступність. Безпека.

Максим Дябін
Розпочати подорож
Поширені питання
Якою мовою викладається цей курс?
Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.
Чи є якісь вимоги для участі в цьому курсі?
Після подання заявки учасникам буде запропоновано пройти вступний тест, щоб визначити їхні поточні навички в архітектурі рішень. Лише кандидати, які успішно пройдуть тест, будуть допущені до участі в групі. Крім того, оскільки курс викладається англійською мовою, очікується, що учасники повинні володіти англійською мовою на рівні B2 або вище. AUK не вимагає жодних мовних сертифікатів чи інших форм підтвердження рівня володіння мовою.
Скільки часу мені потрібно буде виділяти на навчання під час проходження цього курсу?

Хоча ця цифра є дуже індивідуальною і залежить від багатьох факторів, середній розрахунковий час, необхідний для проходження цього курсу, становить 10-15 годин на тиждень. Це включає в себе живі заняття з інструктором, самостійне навчання та виконання домашніх завдань.

Які завдання я повинен буду виконувати?
Практичні завдання розроблені таким чином, щоб відображати реальну життєву практику та допомагати вам розвиватися у вашій галузі. Ви матимете можливість брати участь в обговореннях та співпрацювати з іншими для вирішення цих завдань. Крім того, ви отримуватимете індивідуальний зворотній зв'язок щодо ваших завдань, щоб відстежувати ваш прогрес. Щоб закріпити ваші знання, ми проводитимемо неоцінювані тести, які зосереджуватимуться на ключових тезах з теоретичної інформації. Таким чином, ви зможете активно взаємодіяти з матеріалом і застосовувати вивчене на практиці. Наприкінці курсу відбудеться фінальний тест, який оцінить ваші знання та узагальнить те, що ви отримали протягом програми.
Який сертифікат я здобуду?
Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv
Чи можна буде перенести мої ECT на бакалаврські або магістерські програми?

Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.

Як я можу оплатити навчання?
Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.
Чи може моя компанія заплатити за мене?
Якщо ваш роботодавець погоджується оплатити ваше навчання, ви можете запросити проформу-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. Для цього потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що здійснюватиме оплату.
Що робити, якщо я пропущу сесію наживо з викладачем або запрошеним доповідачем?
Всі онлайн-сеанси в прямому ефірі будуть записані, тож ви зможете переглянути їх пізніше за посиланням у вашому особистому кабінеті. Офлайн сесії, що відбуваються на кампусі AUK, не записуються.
Що робити, якщо я отримаю низький підсумковий бал?

AUK видає Сертифікат про успішне проходження за умови отримання студентом мінімум 70 підсумкових балів за курс. Студенти, що мають від 50 до 69,9 підсумкових балів, отримують Сертифікат про участь. Якщо ви отримали менше, ніж 60 підсумкових балів, ви не матимете права на отримання будь-якого сертифікату.

Втім, цей курс буде запропоновано на повторній основі, і ви зможете пройти його ще раз.