Про нас

Амерікан Юніверсіті Київ створений як приватний університет світового рівня. Університет працює в партнерстві з Arizona State University (ASU). Один з найбільших державних університетів у США має 135 тисяч студентів і понад 4,5 тисячі викладачів, дослідників, фахівців. US News & World Report ставить ASU на перше місце за інноваційністю серед університетів США, а Times Higher Education називає одним із найпрестижніших у світі.

Амерікан Юніверсіті Київ надає українським студентам найкращий досвід Arizona State University та всієї американської освітньої системи. Ми пропонуємо бакалаврські, магістерські програми та програми навчання впродовж життя. Майбутні студенти матимуть можливість вибору між магістерськими та бакалаврськими програмами в галузі ІТ, інженерії, бізнесу та менеджменту, охорони здоров’я, архітектури і дизайну, та права.

Наша система освіти

Базою програм Амерікан Юніверсіті Київ, розроблених у партнерстві з Arizona State University, є цифрові та інноваційні навчальні модулі. Всі курси, які можна слухати в кампусі, онлайн або в змішаному форматі, викладаються англійською мовою.

Студенти не лише готуються до першої своєї роботи, а й здобувають розвинені аналітичні та комунікативні навички, широкий світогляд, що стане в пригоді протягом усієї кар’єри. Такий підхід є великою перевагою американської системи освіти.

У 2023 році Амерікан Юніверсіті Київ пропонує бакалаврські, магістерські та програми навчання впродовж життя у сферах ІТ та управління бізнесом. Через партнерство з Arizona State University студенти підключаються до бази знань і ресурсів провідного університету США. Ви зможете отримати подвійні дипломи України і Сполучених Штатів, прискорені магістерські ступені, сертифікати, а також пройти інноваційні програми занурення.

Наша система освіти
mark
Чим унікальний Амерікан Юніверсіті Київ?
Американські стандарти освіти Американські стандарти освіти

Завдяки партнерству АЮК і Arizona State University українські студенти можуть отримати два міжнародно визнані дипломи – України та США – а також прискорені ступені магістра, сертифікати та проходити інноваційні програми занурення.

Викладачі з усього світу Викладачі з усього світу

Викладачі Амерікан Юніверсіті Київ є спільнотою досвідчених професорів і лекторів з усього світу. Студентів навчатимуть стипендіати програми ім. Фулбрайта, лауреати престижних європейських та американських нагород, провідні українські вчені.

Освіта для кар’єри Освіта для кар’єри

Навчання в АЮК надає досвід мислення і розвиває навички, необхідні для роботи в умовах глобальної інноваційної економіки. У спілкуванні з галузевими експертами, під час спільних проєктів і стажувань студенти одержать потужний поштовх для своєї кар’єри.

Новий кампус у Києві

Перший кампус Амерікан Юніверсіті Київ розмістився в історичній будівлі Річкового вокзалу в центрі Києва:

• 15 аудиторій із найсучаснішим обладнанням;
  • майданчики для зустрічей, спільної роботи студентів;
  • конференц-зали для групового і самостійного навчання;
  • студентська наукова бібліотека;
  • кафе та обідня зона.
Переваги Амерікан Юніверсіті Київ
Американські стандарти освіти Американські стандарти освіти
Навчальні програми, розроблені на основі програм Arizona State University Навчальні програми, розроблені на основі програм Arizona State University
Подвійні дипломи України та США Подвійні дипломи України та США
Викладачі з усього світу Викладачі з усього світу
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!