ua
ua en
дізнатись більше

Про нас

Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) – перший приватний університет, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні

Основу AЮK складає міцне партнерство з Arizona State University (ASU)

одним із найбільших і найінноваційніших університетів США та Cintana Education, сертифікованою глобальною мережею, яка сприяє підвищенню якості та масштабу міжнародних університетів, і нашими партнерами-засновниками — провідними глобальними компаніями, серед яких EPAM Systems, BGV Group Management, Academy DTEK, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.

5 655

СТУДЕНТІВ

10

ФАКУЛЬТЕТІВ

950 +

ПРОГРАМ
Основу AЮK складає міцне партнерство з <span>Arizona State University (ASU)</span>
Історія

Ми пишаємось тим, що є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні

АЮК є пріоритетним вибором для наших студентів

Наші студенти обирають АЮК через доступ до глобальної освіти, подвійних українських та американських дипломів і практично-орієнтованої освіти.*

*Опитування студентів AЮK, жовтень 2023

АЮК є пріоритетним вибором для наших студентів
Відбулися перші успішні випуски магістрів АЮК

У лютому 2024 року перша група магістрів успішно завершила навчання в АЮК. А вже в травні 2024 року відбулась історична подія – випуск перших 32 магістрів з АSU за програмою подвійного диплому.

Відбулися перші успішні випуски магістрів АЮК
АЮК запускає глобальну програму стажування

Починаючи з літа 2024, студенти АЮК мають унікальну можливість пройти оплачуване стажування в американських компаніях, онлайн або в США.

АЮК запускає глобальну програму стажування

Місія і візія

Місія
Місія

Виховувати лідерів майбутнього, через дослідження та співпрацю вирішувати суспільні проблеми, а також виступати каталізатором трансформації освітньої системи України.

Візія
Візія

Ми університет світового рівня, що спирається на принципи американської освіти, визначні дослідження та партнерство з бізнесом і суспільством.

Локація

Сучасний кампус в центрі Києва

Кампус Aмерікан Юніверсіті Київ (AЮK) розташований в історичній будівлі річкового вокзалу на Поштовій площі вздовж правого берега річки Дніпро, у самому центрі Києва.

Повернувши цій культовій будівлі, побудованій у 1961 році, колишню славу, AЮK надає студентам можливість навчатися в сучасному просторі, оснащеному найновішими технологіями навчання. Кампус АЮК поєднує сучасні класи, бібліотеку, кав’ярню та магазин, а також багато красивих відкритих майданчиків для студентів, де вони зустрічаються, співпрацюють і навчаються.

Локація
ASU
AЮK працює у партнерстві з Arizona State University (ASU)

Дев'ять років поспіль Arizona State University посідає позицію №1 за інноваціями серед освітніх закладів США за версією U.S. News & World Report, випереджаючи Massachusetts Institute of Technology (MIT) і Stanford University. Arizona State University є також №1 серед державних університетів США за вибором іноземних студентів. 

 

145 655

СТУДЕНТІВ

5 300

ВИКЛАДАЧІВ

950 +

ПРОГРАМ

Американські стандарти освіти

Aмерікан Юніверсіті Київ надає українським студентам унікальну можливість здобути освіту за американськими стандартами в Україні, опцію продовжити навчання онлайн або офлайн в Arizona State University та отримати обидва дипломи, американського та українського зразка.

В АЮК ми не тільки викладаємо за американською академічною програмою високого рівня, а й впроваджуємо американські стандарти освіти. Ми віримо, що AЮK – це освіта, яка надає свободу – свободу формувати власне майбутнє, прокладаючи шлях до успішної кар’єри та глобального мислення. Ці цінності базуються на п’яти основних принципах:

01
Студентоцентричність

В AЮK ми ставимо інтереси наших студентів у центр наших рішень.

02
Свобода
вибору

Гнучкість і свобода вибору шляху навчання та налаштування освіти відповідно до потреб майбутньої кар’єри.

03
Орієнтованість
на кар'єру

Важливість дотримання системного підходу з ширшим розумінням глобальних процесів.

04
Академічна
доброчесність

Освіта, орієнтована на кар’єру, яка створює тісні зв’язки з потенційними роботодавцями через змістовні програми стажування та робить наших випускників готовими до кар’єри.

05
Системний
підхід

Академічна доброчесність, один із наріжних каменів якісної освіти в США.

Flags

Ми віримо, що завдяки цим цінностям студенти АЮК стануть наступним поколінням лідерів, які відбудовуватимуть Україну та впливатимуть на її розвиток та процвітання на глобальному рівні

Розпочати подорож