Факультети АЮК

У 2022 році AЮK запустив бакалаврські та магістерські програми з бізнесу та інформаційних технологій на базі двох шкіл – School of Management та EPAM School of Digital Technologies. Згодом наш університет планує запустити Schools of Engineering, School of Law, School of Health Sciences, School of Architecture and design. 

Подібно до свого академічного партнера Arizona State University, який є одним із найбільших державних університетів США, Амерікан Юніверсіті Київ співпрацює з галузевими партнерами, щоб забезпечувати студентів практичними та теоретичними навичками, необхідними для розвитку динамічної кар’єри. Впроваджуючи цей американський підхід та створюючи практичну освіту, AЮK надихається прикладом ASU, який має 17 шкіл і коледжів, що пропонують понад 800 програм. Серед них: Ira A. Fulton Schools of Engineering, найбільші інженерні школи в США та Thunderbird School of Global Management, одна із провідних бізнес-шкіл у світі з програмами у глобальному менеджменті. 

School of Management

School of Management – одна з перших шкіл створена у 2022 році в American University Kyiv. Вона пропонує високоякісну вищу освіту, пов’язану з бізнесом і глобальним менеджментом на бакалаврських та магістерських програмах. Навчання у Школі базується на академічних програмах, розроблених Thunderbird School of Global Management при Arizona State University. А також воно надає студентам можливості здобути подвійні дипломи, як AЮK, так і ASU.

Кожна програма розроблена в тісній співпраці з галузевими партнерами, фокусуючись на тих навичках, які користуються високим попитом у бізнесі. Наприклад, програма Business Administration готує майбутніх бізнес-лідерів до управління ресурсами, людьми та технологіями, а програма Global Management, яка є унікальною для українського ринку, навчає навичкам, необхідним для глобальних організацій в Україні та в усьому світі з акцентом на міжнародну економіку, міжкультурні комунікації та інші знання, необхідні в глобальному середовищі.

Однією з унікальних особливостей навчальної програми Школи є акцент на практичній компоненті, пов’язаній із веденням бізнесу в іноземних країнах. Студентів заохочують розвивати навички в таких сферах, як переговори, маркетинг, прийняття фінансових рішень. Всі ці дисципліни викладаються з урахуванням глобальної перспективи.

У Школі студенти зможуть застосовувати свої знання на практиці в реальних проєктах під час стажування. Крім того, на деяких курсах, таких як Global Entrepreneurship, деякі з найкращих проєктів курсу будуть представлені потенційним інвесторам із США.

School of Management red_mark
Юрій Боць
Декан School of Management

У School of Management ми прагнемо не лише забезпечити якісну освіту для наших студентів, а й створити значущі зміни в Україні та в усьому світі. Навчання в АЮК базується на академічних програмах Arizona State University (ASU), вони ефективні та наближені до реального життя бізнесу з акцентом на навички, які можна застосовувати одразу після закінчення університету. Ми ставимо за мету та прагнемо бачити успіх наших студентів. І я радий зробити свій внесок у створення сильної Школи, яка покликана виховувати сучасних бізнес-лідерів майбутнього та завдяки цьому допомагати Україні у відбудові економіки.  

Юрій Боць redmark redmark
Engineering Technology
Магістерські програми
Магістр Global Management

Прискорюй свою управлінську кар'єру та вдосконалюй лідерські навички. Створюй власну глобальну мережу зв’язків, здобуваючи навички вирішення проблем, необхідні для керування змінами в організаціях. Незалежно від того, чи ти бажаєш вивести свою управлінську кар’єру на вищий рівень чи здійснити перехід між галузями чи секторами, ця магістерська програма AЮK, розроблена Thunderbird School of Global Management при Arizona State University, надасть тобі знання та практичний досвід, необхідні для різних посад у високоефективних глобальних організаціях. 

Студенти, які зацікавлені в подвійному дипломі та відповідають вступним вимогам, матимуть можливість завершити частину свого навчання онлайн або офлайн в ASU для здобуття диплому ASU разом із дипломом AЮK. 

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Магістр Global Technology & Development

Отримай знання, які дозволять тобі зробити трансформаційний вплив на вітчизняному та міжнародному рівнях. Стань агентом змін та каталізатором економічного зростання України на шляху післявоєнного відновлення та євроінтеграції. Підготуй себе до ролей на перетині питань глобалізації, міжнародної політики, технологій та глобального розвитку. Побудуй кар'єру в сфері технологій та економічного розвитку в Україні.

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Maгістр Technology Leadership&AI

Навчись керувати, мислити стратегічно та інновації в сфері штучного інтелекту та технології даних на найвищому рівні, щоб прискорити кар’єрне зростання. Впроваджуй сучасні теорії управління та аналітичні інструменти, та втілюй знання на практиці у своїй нинішній керівній ролі. Програма сфокусована на розвитку новичок управління та лідерства в технологічній сфері, у поєднанні з умінням приймати рішення, орієнтовані на дані та штучний інтелект.

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Business and Management
Бакалаврські програми
Бакалавр Business Administration

Наша програма розроблена на основі навчальної програми ASU і має на меті підготувати вас до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-операціями. Навчаючись на Business Administration, ви опануєте низку управлінських навичок, які допоможуть розпочати кар'єру в широкому спектрі галузей. 

$8000/рік
Старт
Осінь 2023
Бакалавр Global Management

Ця програма розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних дисциплін з глобального лідерства та бізнес-знань. Вона також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Навчання побудоване таким чином, щоб надати студентам прикладний досвід і розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із міжнародним компонентом. 

$8000/рік
Старт
Осінь 2023
Бакалавр Marketing Science

Бакалаврська програма Marketing Science, розроблена у партнерстві з Arizona State University, пропонує сучасну навчальну програму з вивчення маркетингу та американські стандарти освіти в цій галузі. Студенти отримають комплексні знання та навички з поведінки споживачів, дослідження ринку, комунікацій та технік діджитал маркетингу, а також розуміння бізнес-стратегій та підприємництва для роботи в будь-якій сфері бізнесу або розвитку власного.

$8000/рік
Старт
Осінь 2023
EPAM School of Digital Technologies  

EPAM School of Digital Technologies, відкрита в 2022 році в Амерікан Юніверсіті Київ, пропонує інноваційну вищу освіту в ІТ на бакалаврських та магістерських програмах. Навчання в Школі базується на основі американських стандартів освіти та на академічних програмах Arizona State University. Все це відкриває українським студентам можливості для здобуття подвійного диплому, як AЮK, так і ASU. Кожна програма збагачена практичними знаннями від експертів EPAM і тренінгами з цифрових інновацій і розробки програмного забезпечення, орієнтованими на кар’єру, з використанням найсучасніших технологій. Вони об’єднують передові інструкції в галузі та практичний досвід, щоб допомогти студентам навчитися вирішувати реальні інженерні та інноваційні завдання. 

EPAM School of Digital Technologies пропонує унікальний підхід до ІТ-освіти в Україні. У поєднанні з аудиторною онлайн-частиною програми, студенти також пройдуть інтенсивне занурення в реальні проєкти під час заздалегідь структурованого під їхні потреби стажування. Студенти отримають навички, необхідні для роботи та менеджменту в майбутньому, орієнтованому на технології. З безпосереднім доступом до глобальної спільноти студентів та практиків, вони отримують доступ до експертів EPAM і матимуть можливість побудувати стрімку кар’єру в ІТ після закінчення навчання. У Школі студенти також проходитимуть інтенсивну практику.  

EPAM School of Digital Technologies   red_mark
Яцек Лешков
Декан EPAM School of Digital Technologies

У EPAM School of Digital Technologies ми фокусуємось на кібербезпеці, штучному інтелекті, науці про дані та їхньому застосуванні в різних секторах, щоб підготувати наших випускників до актуальних ролей в Україні та світі. Наше завдання - зробити студентів AЮK успішними та надати їм навички, які є дуже затребуваними на ринку. Я гордий очолювати EPAM School of Digital Technologies, адже це чудовий шанс поділитися своїм досвідом у країні, яка буде лідером у багатьох технологічних галузях після війни. Це – професійне і особисте бажання бути частиною освіти для зростання нового покоління українських лідерів.

Яцек Лешков redmark redmark
Аркадій Добкін
Генеральний директор і президент EPAM Systems, Inc., член наглядової ради AЮK

Генеральний директор і президент EPAM Systems, Inc., член наглядової ради AЮK 

У сучасному світі, який швидко змінюється та вимагає глобального мислення, потрібен новий ефективний спосіб навчання. Головне питання полягає в тому, як побудувати кваліфіковану та масштабовану освітню програму, яка озброїть майбутніх ІТ-фахівців практичними та теоретичними навичками, необхідними для розвитку успішної технологічної кар’єри. Українська ІТ-індустрія процвітає, а талант українських розробників визнаний у всьому світі. Якщо ви захоплюєтеся ІТ і бажаєте побудувати успішну технологічну кар’єру, то EPAM School of Digital Technologies AЮK – це те місце, де на вас чекають. 

Аркадій Добкін redmark redmark
EPAM Systems, Inc.
  • EPAM визнаний світовим лідером у сфері цифрових інженерних та консалтингових послуг, входить до списку Fortune 1000 як одна з найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у світі. 
  • Глобальні мультидисциплінарні команди EPAM обслуговують понад 280 клієнтів Forbes Global 2000 у понад 50 країнах, у більш ніж 11 галузях. 

Будучи визнаним лідером, EPAM є провідною компанією з надання ІТ-послуг у списку 100 компаній, що швидко розвиваються за версією Fortune, і входить до списку 25 найбільших світових агентств Ad Age протягом трьох років поспіль. EPAM також визнаний у всьому світі як найкращий роботодавець, а Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з 20-ти найшвидше зростаючих фірм. Крім того, LinkedIn вручив EPAM нагороду в 2021 році за найкращу культуру навчання талантів. 

EPAM допомагає клієнтам у всьому світі вирішувати їхні найскладніші технологічні проблеми. 

red_mark
Engineering Technology
Магістерські програми
Maгістр Software Engineering

Дізнайся, як адаптуватися до нових технологій. Отримай практичні навички та лідерські якості для створення інноваційних проєктів та інноваційних команд розробників програмного забезпечення. Дізнайся, як вирішити широкий спектр дисциплінарних і міждисциплінарних проблем і застосувати нові технології для покращення якості життя. 

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Maгістр Technology Leadership&AI

Навчись керувати, мислити стратегічно та інновації в сфері штучного інтелекту та технології даних на найвищому рівні, щоб прискорити кар’єрне зростання. Впроваджуй сучасні теорії управління та аналітичні інструменти, та втілюй знання на практиці у своїй нинішній керівній ролі. Програма сфокусована на розвитку новичок управління та лідерства в технологічній сфері, у поєднанні з умінням приймати рішення, орієнтовані на дані та штучний інтелект.

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Business and Management
Бакалаврські програми
Бакалавр Software Engineering

Розроблена на основі навчальної програми ASU, ця програма з фокусом на проєктному менеджменті допоможе студентам стати фахівцями в кодуванні та моделюванні, мовах програмування, розробці програмного забезпечення та основних концепціях кібербезпеки для практики творчого вирішення проблем. 

$8000/рік
Старт
Осінь 2023
Бакалавр Data Science

Розроблена за підтримки Arizona State University (ASU), програма Data Science містить математичне ядро, що складається з лінійної алгебри, статистичного висновку та класифікації, інтелектуального аналізу даних, великих даних, машинного навчання та асоційованих комп’ютерних методів. Випускники програми матимуть можливість побудувати успішну та фінансово вигідну кар’єру в сучасній сфері Data science.

$8000/рік
Старт
Осінь 2023
EPAM in Ukraine:

- Forbes Україна визнав EPAM найкращим роботодавцем останні два роки поспіль (2020 – 2021) 

- DOU.ua оцінив EPAM як №1 ІТ-компанію у списку Топ-50 ІТ (січень 2020) 

- 300+ актуальних проєктів з провідними клієнтами 

- Офіси в 11 містах (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Одеса, Чернівці, Хмельницький, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Луцьк) та дистанційна співпраця по всій Україні 

- 12 000+ інженерів професіоналів 

Як визнаний світовий лідер у сфері цифрової інженерії та консалтингових послуг, EPAM має довгу історію інвестування та підтримки українського ІТ-ринку, і ми раді підтримати наступне покоління українських студентів, які стануть майбутніми технологічними експертами.