ua
ua en
дізнатись більше
Global Leadership

Розвиваючи свою кар'єру на міжнародному рівні, вам знадобиться комплексний набір навичок, щоб орієнтуватися в нових викликах, культурах і бізнес-середовищах.

Про курс

Новий досвід у нових місцях може бути як стимулюючим, так і дещо дезорієнтуючим.

Стаючи частиною міжнародної команди чи організації, перед вами відкриються нові можливості. Цей 7-тижневий онлайн-курс забезпечить вас навичками глобального лідерства та підприємництва, які допоможуть вам впоратися з новими викликами та зрозуміти, на чому слід зосередитися, щоб підвищити свій кар'єрний потенціал та досягти поставлених цілей.

Курс орієнтований на фахівців, які тісно співпрацюють з міжнародними стейкхолдерами: чи то спеціалісти, які прагнуть побудувати кар'єру в міжнародних організаціях, чи то керівники та підприємці, які націлені на міжнародні ринки, чи то державні службовці та волонтери, які налагоджують зв'язки з іноземними урядами, донорськими організаціями та ініціативами.

Дана програма створена на основі сертифікатної програми Global Leadership and Management Essentials від Thunderbird School of Global Management by Arizona State University.

Про курс
З цією програмою ти навчишся
1
Визначати свої культурні цінності

Визначати та висловлювати свої культурні цінності а також розвивати самосвідомість.

2
Розуміти міжкультурні системи відліку

Застосовувати виміри культурних цінностей, щоб краще зрозуміти систему відліку колег або ділових партнерів уінших країнах.

3
Керувати глобальними командами
Формулювати стратегії ефективного керівництва глобальними командами. Ставити спільні цілі та ефективно керувати ними крізь відстані.
4
Проводити переговори з урахуванням культурних відмінностей
Відточити свої навички переговорів для успіху в глобальному середовищі. Долати такі перешкоди, як незнайомі закони, правила та ідеології.
5
Адаптуватись до міжкультурного контексту
Розвивати глобальне мислення та навички спілкування для адаптації до міжкультурного контексту. Встановлювати тісні зв’язки та будувати міцні міжнародні робочі стосунки.
6
Сприяти згуртованості та вирішувати суперечки
Розуміти, як культура впливає на вирішення конфліктів, і сприяти згуртованості в глобальних командах.
Global Leadership
Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи,
процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

$490 за курс

Подати заявку
Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи,<br> процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче. red_mark

Структура програми

Модуль 1
Вступ

1.1 Знайомство з Романом Шереметою, ректором АЮК

1.2 Огляд курсу

1.3 Розклад і тайм-менеджмент

Модуль 2
Культура і глобалізація

2.1 Поняття культури

2.2 Як оцінювати культуру

2.3 Загадка глобалізації: чи зближуються культури?

2.4 Самосвідомість і культурна орієнтація

Модуль 3
Глобальне мислення

3.1 Стереотипи та узагальнення

3.2 Мислення поза межами власної культури

3.3 Співпраця з окремими особами, групами, організаціями та системами, відмінними від моїх

3.4 Модель розвитку міжкультурної чутливості

Артем Ключніков
Поширені питання
Якою мовою викладається цей курс?

Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.

Які вимоги до участі в цьому курсі?

Оскільки курс викладається англійською мовою, учасники мають володіти нею на рівні В2 або вище. АЮК не вимагає мовних сертифікатів або інших форм підтвердження. Учасникам також бажано мати не менше трьох років досвіду роботи, але це рекомендація, що допоможе вам більш ефективно навчатись, а не вимога.

Скільки часу мені потрібно буде виділяти на навчання під час проходження цього курсу?

Програма курсу передбачає двогодинні сесії з викладачем щопонеділка увечері. Також, ви отримуватимете домашні завдання, включаючи індивідуальні та групові роботи. Орієнтовна кількість часу, який потрібно приділяти навчанню, становить 10-15 годин на тиждень. Також ви можете бути запрошені на майстер-класи, що пропонуються студентам АЮК на ексклюзивній основі. Відвідування цих майстер класів є добровільним.

Чи можу я отримати стипендію?

American University Kyiv пропонує стипендії військового часу всім громадянам України, які вступають на програми АЮК. Цей курс, зокрема, має 45% стипендію, яка зараз відображається у вартості курсу.

Чи можна буде перенести мої ECT на бакалаврські або магістерські програми?
Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалавоські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.
Яку кваліфікацію я здобуду?
Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv
Як я можу оплатити навчання?

Після реєстрації ви отримаєте електронний лист із посиланням на сторінку оплати. Ви також можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.

Що робити, якщо я пропущу сесію наживо з викладачем або запрошеним доповідачем?

Усі сеанси в прямому ефірі будуть записані, тож ви зможете переглянути їх пізніше за спільним посиланням.

Що робити, якщо я зазнаю невдачі?
Якщо ви не відповідаєте вимогам щодо проходження курсу, ви не матимете права на отримання сертифікату про його закінчення. Цей курс буде запропоновано на повторній основі, і ви зможете записатися ще раз.
Форма реєстрації