Системне мислення та Дизайн-мислення

Два комплексні підходи для вирішення проблем і створення нових ідей.

Про курс

Сьогоднішній світ вимагає від кожного з нас бачити ширшу перспективу при прийнятті рішень, враховувати взаємозв'язки у складних системах, вміти прогнозувати наслідки своїх дій та рішень, а також знаходити способи подолання проблемних ситуацій.

Цей курс з системного та дизайн-мислення навчить учасників розширювати своє розуміння ситуації та свою точку зору, щоб приймати вірні рішення з урахуванням запитів клієнтів, наявних ресурсів та інтересів бізнесу.

Через розбір прикладів, кейсів, а також індивідуальні та групові вправи програма знайомить з підходами системного мислення для комплексного розуміння зв’язків між елементами бізнесу, а також з інструментами та етапами дизайн-мислення - підходом до створення рішень, орієнтованих на користувачів та учасників даної системи.

Про курс
Після завершення програми ви зможете:
Розвинути комплексне бачення

для побудови та розвитку систем

Розуміти зв’язки

між елементами системи

Працювати із задачею в комплексі,

застосовуючи системний підхід

Знаходити системні рішення,

аналізуючи та пропрацьовуючи першопричини проблеми

Розвинути людиноцентричність

як підхід до покращення діяльності та продукту

Опанувати підходи до виявлення потреб

користувача, пошуку ідей та створення ефективних прототипів

Знаходити ідеї,

що потрібні бізнесу та клієнту за допомогою дизайн-мислення

Системне мислення та Дизайн-мислення

Цей курс є складовою модульної програми з розвитку мислення, яка включає також курси із креативного та латеральне мислення та критичного та аналітичного мислення. Придбавши модульну програму, ви отримуєте доступ до всіх трьох курсів зі знижкою 30%

Старт: 16 грудня 2024

Тривалість: 1 тиждень

Формат: Онлайн-сесії з викладачами та індивідуальні завдання

Мова викладання: Українська

Вартість участі: $129

Подати заявку
Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче. red_mark

Модуль 1
Системне мислення
  • Розуміння систем: визначення системи та її архетипи

• Розгляд прикладу системи та принципів її побудови

• Системне мислення для вирішення проблем та прийняття рішень

Модуль 2
Побудова систем
  • System Mapping та моделювання систем

• Системна динаміка

• Сценарне планування

Модуль 3
Дизайн-мислення
  • Занурення в тему дизайн-мислення та надихаючі кейси випадки зі світової практики.

• Емпатія та фокусування: розуміння клієнта через вивчення досвіду.

• Генерація та відбір ідей: створення цільових рішень.

• Прототипування та тестування: швидке створення прототипів та отримання зворотного зв’язку.

Викладачі
Юрій Боць, Ph.D., <br>Декан школи менеджменту, AUK
Юрій Боць, Ph.D.,
Декан школи менеджменту, AUK
Ольга Шаповалова
Якою мовою проходитиме воркшоп?

Воркшоп проводиться українською мовою, додаткові матеріали до самостійного опрацювання надаються мовою оригіналу (англійською та українською)

Чи є якісь попередні вимоги для участі в навчанні?

Ні, до воркшопу може долучитись кожен бажаючий.

Як проходитеме навчання?

Протягом 3 онлайн-сесій тривалістю по 2 години кожна, учасники отримають не лише теоретичні основи за темою, але й спільно розглянуть кейси, виконуватимуть завдання для відпрацювання матеріалу.

Які завдання потрібно буде виконувати?

Індивідуальні та(або) групові завдання та груповий розгляд кейсів

Чи будуть додаткові матеріали після програми?

Так, після проходження учасникам надається перелік додаткової літератури та інформації для подальшого розвитку.

Форма реєстрації