Навчання впродовж життя

Сьогодні суспільні зміни вимагають від професіоналів високого рівня відповідний набір адаптивних навичок. Незалежно від того, чи маєте ви на меті отримання керівної посади, підвищення зарплатні чи горизонтальні кар’єрні зміни, програми навчання впродовж життя від АЮК нададуть вам знання, орієнтовані на кар'єру, ваші індивідуальні потреби та потреби вашої організації.

Наші гнучкі навчальні моделі, розроблені з урахуванням активного та різностороннього способу життя наших студентів, забезпечують відмінний спосіб розвивати нові навички у поєднанні із практичними кроками для досягнення ваших кар'єрних цілей. Оберіть курс за вашим напрямком та навчайтеся у найкращих. Наш колектив викладачів та експертів з усього світу буде спрямовувати та надихати вас у вашій навчальній подорожі, незалежно від її тривалості у один день чи кілька місяців.

Програми навчання впродовж життя від АЮК доступні для всіх, хто відповідає вступним критеріям. Курси пропонуються онлайн, офлайн та у змішаному форматі. Студенти матимуть можливість як зустрічатися зі своїми викладачами та однокурсниками, так і навчатися за допомогою інтерактивного відео-контенту та матеріалів для читання. Вбудуйте своє навчання у інші особисті та професійні цілі.

Знайдіть саме вашу програму навчання впродовж життя від АЮК. Розширюйте свої знання та спостерігайте, як інші захоплюються вашим зростанням.

Навчання впродовж життя
mark
Global Leadership

Коли ви стаєте частиною міжнародної команди чи організації, перед вами відкриваються нові можливості. Цей 7-тижневий онлайн-курс озброїть вас навичками з глобального лідерства та підприємництва, які допоможуть подолати нові виклики та зрозуміти, на чому зосередитися, щоб підвищити свій кар’єрний потенціал та досягти своїх цілей.

$ 490
|
7 тижнів
Старт
29 березня 2023
Поведінкова економіка під час війни: руйнуючи стереотипи

Прийняття змін є найважливішою навичкою виживання під час війни. На цьому курсі ви навчитеся розуміти процес прийняття рішень та фізичних обмежень вашого мозку в умовах колосальної невизначеності та стресу. Дізнаєтесь, чому одна й та сама інформація має різний вплив на дуже схожих людей. Ви зможете краще розуміти, чому і як люди приймають саме такі рішення, і як навчитися бути більш ефективними і самоусвідомленими.

$ 290
|
4 тижні
Старт
TBA
Request more information
Sign up for our email newsletter
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!