Навчання впродовж життя

Сьогодні суспільні зміни вимагають від професіоналів високого рівня відповідний набір адаптивних навичок. Незалежно від того, чи маєте ви на меті отримання керівної посади, підвищення зарплатні чи горизонтальні кар’єрні зміни, програми навчання впродовж життя від АЮК нададуть вам знання, орієнтовані на кар'єру, ваші індивідуальні потреби та потреби вашої організації.

Наші гнучкі навчальні моделі, розроблені з урахуванням активного та різностороннього способу життя наших студентів, забезпечують відмінний спосіб розвивати нові навички у поєднанні із практичними кроками для досягнення ваших кар'єрних цілей. Оберіть курс за вашим напрямком та навчайтеся у найкращих. Наш колектив викладачів та експертів з усього світу буде спрямовувати та надихати вас у вашій навчальній подорожі, незалежно від її тривалості у один день чи кілька місяців.

Програми навчання впродовж життя від АЮК доступні для всіх, хто відповідає вступним критеріям. Курси пропонуються онлайн, офлайн та у змішаному форматі. Студенти матимуть можливість як зустрічатися зі своїми викладачами та однокурсниками, так і навчатися за допомогою інтерактивного відео-контенту та матеріалів для читання. Вбудуйте своє навчання у інші особисті та професійні цілі.

Знайдіть саме вашу програму навчання впродовж життя від АЮК. Розширюйте свої знання та спостерігайте, як інші захоплюються вашим зростанням.

Навчання впродовж життя
mark
Стратегічні переговори: навчання через досвід

На цій програмі учасники вивчатимуть теорію та практикуватимуть ведення переговорів у різних ситуаціях. Вони ознайомляться із принципами, стратегіями та тактиками ефективних переговорів, покращать свою здатність оцінювати різні чинники, а також вплив міжособистісних стилів і особистісних якостей на підсумковий результат.

Завдяки серії різноманітних симуляцій, побудованих безпосередньо навколо реальних бізнес-кейсів, цей курс надає учасникам можливість суттєво підвищити свою впевненість та компетентність у веденні переговорів.

$250
|
українська
Старт
12-06-2024 | на кампусі
Solution Architecture Fast Track by EPAM

Архітектура програмних рішень, подібно до архітектури будівель, поєднує науку, дизайн і юзабіліті для створення цілісних систем. У сфері ІТ це означає поєднання творчості та наукових знань для розробки технологічних стратегій, які приносять користь організаціям.

Цей курс надає студентам навички для орієнтації в архітектурі рішень, сприяючи глибокому розумінню її основних принципів. Озброївшись цими знаннями, студенти зможуть проектувати та впроваджувати надійні, ефективні системи, адаптовані до специфічних вимог організацій.

$1 490
|
англійська
Старт
17-06-2024 | онлайн
IT Product Management by EPAM

Продакт менеджмент - це точка, де перетинаються бізнес-стратегія та технології. А щоб бути успішним продакт-менеджером, важливо мати справжню пристрасть до обох сфер!

Цей курс озброїть вас сучасними знаннями та підходами для професійного розвитку в галузі створення та управління продуктами в ІТ. Оновлена програма тепер включає використання ШІ в роботі продакт-менеджера.

$790
|
англійська
Старт
17-06-2024 | онлайн
Основи успішних переговорів by EPAM

Цей курс побудований на основі міжнародно визнаних методологій та найкращих практик у сфері переговорів.

Слухачі отримають знання про практичне застосування стратегій ведення переговорів у реальних умовах, розвинуть вміння розрізняти різні підходи, використовувати ефективні методи комунікації та побудови довіри, а також долати заперечення та опір.

$590
|
англійська
Старт
17-06-2024 | онлайн
Модульна програма з розвитку мислення

Даний курс розкриває декілька різних напрямків, поєднавши які можна суттєво підвищити власну здатність мислити нешаблонно, системно та аналітично.

Три насичені модулі із великої кількістю практичних завдань допоможуть вам позбутись анти-інноваційних бар’єрів, знаходити більше ідей за одиницю часу та розвинути комплексне бачення для побудови та розвитку систем.

$270
|
українська
Старт
18-11-2024 | онлайн
Креативне та латеральне мислення

Передбачені програмою теми допоможуть дізнатися, як практикувати власну креативність, як допомогти команді бути більш ефективною під час мозкових штурмів, а також опанувати техніки генерації ідей. 

Програма включає теорію, інструменти та світові приклади їх використання, а також їх відпрацювання на практиці для кращого засвоєння.

$129
|
українська
Старт
18-11-2024 | онлайн
Критичне та аналітичне мислення

Інтерактивна програма цього курсу дозволяє не тільки дізнатися про причини нераціональних дій, але й знайти шляхи подолання цього. 

Ви дізнаєтесь як подолати упередженість у прийнятті та виборі рішень, як знаходити альтернативні та нестандартні ідеї та як більш ефективно опрацьовувати інформацію.

$129
|
українська
Старт
02-12-2024 | онлайн
Delivery Management by EPAM

Delivery Manager - це той, хто керує всіма технічними аспектами реалізації проекту. Окрім глибоких технічних знань, він повинен також мати відмінні навички міжособистісного спілкування, щоб організувати взаємодію з клієнтами на високому рівні.

Цей комплексний курс надає слухачам життєво важливі навички для ефективного управління розробкою ІТ-продуктів, включаючи проектний менеджмент, Agile методи, управління командою, взаємовідносини з клієнтами, основи архітектури рішень та інженерну експертизу.

$1490
|
англійська
Старт
17-06-2024 | онлайн
Модульна програма з особистої ефективності

Особиста ефективність передбачає ефективне використання сильних сторін та навичок, прийняття обґрунтованих рішень, здатність долати перешкоди і адаптивність. 

Цей унікальний трьохмодульний курс побудовано навколо трьох важливих елементів особистої ефективності: емоційного інтелекту, само-менеджменту та здатністю керувати особистими змінами.

$270
|
українська
Старт
15-10-2024 | онлайн
Емоційний інтелект: Навички та інструменти для успіху

Цей курс створено для тих, хто прагне розвивати свою кар'єру, працюючи із п'ятьма ключовими елементами емоційного інтелекту - самосвідомістю, саморегуляцією, самомотивацією, емпатією та управлінням взаємовідносинами. Учасники праюватимуть над набуттям незамінних навичок, які можуть стати каталізатором їхнього професійного зростання.

$129
|
українська
Старт
15-10-2024| онлайн
Self-Management

У цьому курсі представлено 10 найкращих принципів для підвищення вашої особистої та професійної ефективності. Ці принципи побудовано на дослідженнях поведінкових наук, практиках тайм-менеджменту, психології змін, науці управління та інших відповідних предметних галузей.

$129
|
українська
Старт
29-10-2024 | онлайн
Управління особистими змінами

Цей курс покликаний допомогти учасникам визначити та подолати бар'єри на шляху до змін і розкрити особистий потенціал. Матеріал організовано навколо чотирьох стовпів особистісної трансформації: Спрямування, Ставлення, Відносини та Виконання (DARE). Разом ці компоненти формують структуру, яка охоплює комплексні стратегії для вирішення ваших поточних "викликів змін".

$129
|
українська
Старт
12-11-2024 | онлайн
Global Leadership

Коли ви стаєте частиною міжнародної команди чи організації, перед вами відкриваються нові можливості. Цей 7-тижневий онлайн-курс озброїть вас навичками з глобального лідерства та підприємництва, які допоможуть подолати нові виклики та зрозуміти, на чому зосередитися, щоб підвищити свій кар’єрний потенціал та досягти своїх цілей.

$ 490
|
англійська
Старт
осінь 2024 | онлайн
Системне мислення та Дизайн-мислення

Через розбір прикладів, кейсів, а також індивідуальні та групові вправи, цей курс знайомить учасників з принципами системного мислення для комплексного розуміння зв’язків між елементами бізнесу. 

Ви також навчитесь працювати з інструментами та етапами дизайн-мислення - підходом до створення рішень, орієнтованих на користувачів та учасників даної системи.

$129
|
українська
Старт
16-12-2024 | онлайн
Поведінкова економіка під час війни: руйнуючи стереотипи

Прийняття змін є найважливішою навичкою виживання під час війни. На цьому курсі ви навчитеся розуміти процес прийняття рішень та фізичних обмежень вашого мозку в умовах колосальної невизначеності та стресу. Дізнаєтесь, чому одна й та сама інформація має різний вплив на дуже схожих людей.

Ви зможете краще розуміти, чому і як люди приймають саме такі рішення, і як навчитися бути більш ефективними і самоусвідомленими.

 

$129
|
українська
Старт
ТВА | на кампусі
Request more information
Sign up for our email newsletter
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!