Навчання впродовж життя

Сьогодні суспільні зміни вимагають від професіоналів високого рівня відповідний набір адаптивних навичок. Незалежно від того, чи маєте ви на меті отримання керівної посади, підвищення зарплатні чи горизонтальні кар’єрні зміни, програми навчання впродовж життя від АЮК нададуть вам знання, орієнтовані на кар'єру, ваші індивідуальні потреби та потреби вашої організації.

Наші гнучкі навчальні моделі, розроблені з урахуванням активного та різностороннього способу життя наших студентів, забезпечують відмінний спосіб розвивати нові навички у поєднанні із практичними кроками для досягнення ваших кар'єрних цілей. Оберіть курс за вашим напрямком та навчайтеся у найкращих. Наш колектив викладачів та експертів з усього світу буде спрямовувати та надихати вас у вашій навчальній подорожі, незалежно від її тривалості у один день чи кілька місяців.

Програми навчання впродовж життя від АЮК доступні для всіх, хто відповідає вступним критеріям. Курси пропонуються онлайн, офлайн та у змішаному форматі. Студенти матимуть можливість як зустрічатися зі своїми викладачами та однокурсниками, так і навчатися за допомогою інтерактивного відео-контенту та матеріалів для читання. Вбудуйте своє навчання у інші особисті та професійні цілі.

Знайдіть саме вашу програму навчання впродовж життя від АЮК. Розширюйте свої знання та спостерігайте, як інші захоплюються вашим зростанням.

Навчання впродовж життя
mark
Strategic Negotiation: Experiential Learning Program

Під час навчання учасники вивчатимуть теорію та процеси ведення переговорів у різних ситуаціях. Вони ознайомляться із принципами, стратегіями та тактиками ефективних переговорів, покращать свою здатність оцінювати різні чинники в переговорах, а також вплив міжособистісних стилів і особистісних якостей на підсумковий результат.

Завдяки серії різноманітних симуляцій та кейсів, побудованих безпосередньо навколо реальних бізнес-проблем, ця програма надає учасникам можливість суттєво підвищити свою впевненість та компетентність у веденні переговорів.

$490
|
2 дні
Старт
20 жовтня 2023
Solution Architecture Fast Track by EPAM

Архітектура програмних рішень, подібно до архітектури будівель, поєднує науку, дизайн і юзабіліті для створення цілісних систем. У сфері ІТ це означає поєднання творчості та наукових знань для розробки технологічних стратегій, які приносять користь організаціям.

Цей курс надає студентам навички для орієнтації в архітектурі рішень, сприяючи глибокому розумінню основних принципів. Озброївшись цими знаннями, студенти зможуть проектувати та впроваджувати надійні, ефективні системи, пристосовані до специфічних вимог організацій.

$1490
|
13 тижнів
Старт
Буде анонсовано
IT Product Management by EPAM

Продакт менеджмент - це точка, де перетинаються бізнес-стратегія та технології. А щоб бути успішним продакт-менеджером, важливо мати справжню пристрасть до обох сфер! Цей курс озброїть вас сучасними знаннями та підходами для професійного розвитку в галузі створення та управління продуктами в ІТ.

$590
|
13 тижнів
Старт
18 вересня 2023
Business Acceleration Practicum

Це унікальна нагода розширити свій підприємницький інструментарій під керівництвом успішної команди венчурних інвесторів. Цей 6-тижневий курс з бізнес-акселерації надасть вам змогу визначити напрямки для зростання, адаптувати бізнес-стратегію до різних ситуацій та розвинути agile-підхід до підприємництва.

$90
|
6 тижнів
Старт
12 жовтня
Global Leadership

Коли ви стаєте частиною міжнародної команди чи організації, перед вами відкриваються нові можливості. Цей 7-тижневий онлайн-курс озброїть вас навичками з глобального лідерства та підприємництва, які допоможуть подолати нові виклики та зрозуміти, на чому зосередитися, щоб підвищити свій кар’єрний потенціал та досягти своїх цілей.

$ 490
|
7 тижнів
Старт
30 жовтня 2023
Поведінкова економіка під час війни: руйнуючи стереотипи

Прийняття змін є найважливішою навичкою виживання під час війни. На цьому курсі ви навчитеся розуміти процес прийняття рішень та фізичних обмежень вашого мозку в умовах колосальної невизначеності та стресу. Дізнаєтесь, чому одна й та сама інформація має різний вплив на дуже схожих людей. Ви зможете краще розуміти, чому і як люди приймають саме такі рішення, і як навчитися бути більш ефективними і самоусвідомленими.

$290
|
4 тижні
Старт
Буде анонсовано
Global Strategies In A Competitive World

Цей курс фокусується на прийнятті стратегічних рішень та їхньому впливі на ефективність організації. Особлива увага приділяється балансуванню інтересів стейкхолдерів, адаптації до глобальних викликів та аналізу конкуренції.

Програма поглиблює розуміння розробки та коригування стратегій, спираючись на кращі практики з різних галузей. На реальних кейсах учасники розроблятимуть стратегії для майбутніх компаній або переоцінюватимуть існуючі.

Програма покриває такі аспекти як залучення клієнтів, використання сильних сторін для створення нових ринкових можливостей та впровадження послідовної операційної політики.

$545
|
5 тижнів
Старт
Буде анонсовано
Global Security System: Challengers and Actors

Цей курс знайомить студентів зі сферою міжнародної політики та її центральною складовою - міжнародною безпекою, адже вона перетинається з іншими критично важливими вимірами, такими як глобальна економічна, торговельна та фінансова системи, та безпосередньо впливає на них.

Студенти матимуть унікальну можливість безпосередньо поспілкуватися з видатними спікерами, які долучатимуться до дискусій, серед яких політики, дипломати та військові лідери.

$490
|
4 тижні
Старт
Буде анонсовано
Request more information
Sign up for our email newsletter
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!