Поширені запитання
Загальні запитання
Які програми пропонує Амерікан Юніверсіті Київ?

AЮK пропонує бакалаврські та магістерські програми, які стартують восени 2023 року. Для студентів бакалаврських програм AЮK пропонує програми з Business Administration, Global Management, Software Engineering, Marketing Science та Data Science. Для студентів магістерських програм AЮK пропонує програми з Global Management, Global Technology&Development, Technology Leadership&AI та Software Engineering. На наступні роки заплановані також програми з інженерії, медицини, права, архітектури та дизайну.

Як вступити до Амерікан Юніверсіті Київ?

Вимоги до вступу на бакалаврські програми:

 • повна середня освіта;
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 140, іноземна мова (англійська) 150+, для програм Data Science і Software Engineering – математика 150+

Вимоги до вступу на магістерські програми:

 • Диплом бакалавра/магістра
 • Англійська мова на рівні B2+ (TOEFL internet based: не нижче 80; IELTS academic: не нижче 6.0; PTE: не нижче 60, або Duolingo: не нижче 100)
 • Мотиваційний лист
 • Резюме англійською мовою
 • Досвід роботи (бажано 2+ років)
 • Письмове оцінювання онлайн
Які ліцензії та акредитації має АЮК?

Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК) має ліцензію на провадження освітньої діяльності видану Міністерством освіти і науки України. У грудні 2021 року університет отримав першу ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти для другого (магістерського) освітнього рівня (Наказ Міністерства освіти і науки України (далі - МОН) від 28.12.2021 № 282-л), а у червні 2022 року – ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти для першого (бакалаврського) освітнього рівня  (Наказ МОН від 20.06.2022 № 115-л). Ліцензія Міністерства освіти і науки України – безстрокова.

Посилання на публічні реєстри:

акредитація - https://registry.edbo.gov.ua/university/5752/study-programs/

ліцензія - https://registry.edbo.gov.ua/university/5752/specialities/

Які поточні програми АЮК мають акредитацію?

Проведення акредитації шляхом перевірки відповідності освітніх програм до вимог стандартів вищої освіти, а також до державних вимог щодо кадрового, науково-методичного та матеріально-технічного забезпечення освітніх, з метою надання  права АЮК провадити освітню діяльність, пов'язану із здобуттям вищої освіти та кваліфікації здобувачами вищої освіти здійснила Національна агенція із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Результатом перевірки стали отримання університетом сертифікатів про акредитацію освітньої програми Global Management за спеціальністю 073 Менеджмент другого (магістерського) освітнього рівня та Software Engineering за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення другого (магістерського) освітнього рівня.

В умовах воєнного стану АЮК подавався на тимчасову акредитацію, і отримав сертифікат для освітніх програм магістрів на 1 рік.

 

Коли будуть акредитовані інші програми?

Відповідно до Положення про акредитацію освітніх програм  та Наказу Міністерства освіти і науки України від 11 липня 2019 року № 977, акредитація освітніх програм для Закладів III або IV рівнів акредитації є обов’язковим процесом і здійснюється після проходження студентами першого набору 75% освітньої програми, що надає можливість акредитувати програми другого (бакалаврського) рівня вищої освіт вже у  2024/2025 навчальному році.

В 2024/2025 навчальному році АЮК проходитиме акредитацію на 5-ти річний термін для наступних магістерських програм: MGM, MSE, МTLAI.  

Яка вартість навчання?

Річна вартість навчання на бакалаврських програмах складає 8000 доларів США.

Усім зарахованим восени 2023 року бакалаврам ми пропонуємо гарантовані стипендії:

 • 50% на 1 академічний рік
 • 50% на 2 академічний рік

Річна вартість навчання на магістерських програмах становить 9000 доларів США.

Усім зарахованим восени 2023 року магістрам ми пропонуємо гарантовані стипендії:

 • 40% на 1 академічний рік
 • 20% на 2 академічний рік
Яка роль Arizona State University в проєкті?

Arizona State University співпрацює з Амерікан Юніверсіті Київ, щоб надати українським студентам найкращий досвід і сучасні практики американської вищої освіти, можливості для отримання подвійних дипломів і потенціал для дослідницької співпраці з викладачами ASU.

Чим відомий Arizona State University?

Arizona State University є одним зі найповажніших державних університетів США: 800+ програм у 17 його школах і коледжах підтримує команда з понад 4500 викладачів, дослідників, фахівців.

Дев'ять років поспіль Arizona State University посідає позицію №1 в рейтингу інноваційних закладів освіти США за версією US News & World Report, входить у топ університетів світу за академічною репутацією, посідає перше місце серед державних університетів і входить до п’ятірки найкращих університетів США за вибором іноземних студентів.

Також ASU входить до 1% найкращих університетів у всьому світі за рейтингом Center for World University Rankings 2022-2023 та визнаний серед 150 найкращих університетів світу за рейтингом Shanghai Ranking, 2022.

Що означає «у партнерстві з Arizona State University»?

Тепер в Україні доступні американські стандарти вищої освіти. Партнерство з Arizona State University передбачає доступ до навчальних планів, викладачів і ресурсів ASU. Студенти мають можливість отримати подвійні дипломи України та США, навчатись за прискореними магістерськими програмами і брати участь у спільних дослідницьких ініціативах. Зверніть увагу, оскільки ASU та AUK є різними закладами, кожен з них окремо відповідає за власну акредитацію та зарахованих студентів.

Які переваги отримують студенти від співпраці Амерікан Юніверсіті Київ з Arizona State University?
 • Навчання з використанням академічних ресурсів Arizona State University;
 • Отримання подвійних дипломів, прискорених ступенів магістра, сертифікатів, програм вивчення бізнес-кейсів для здібних студентів;
 • Програми обміну;
 • Інноваційний кампус, що дає можливість віртуального міжнародного навчання;
 • Доступ до спільних дослідницьких програм.
Чи отримаю я ступінь Arizona State University, якщо вступаю до Амерікан Юніверсіті Київ?

Якщо ви вступаєте на звичайну освітню програму Амерікан Юніверсіті Київ, то отримаєте науковий ступінь нашого університету. Щоб здобути ступінь Arizona State University, треба вступати на програму, яка передбачає подвійні дипломи.

Чи будуть професори Arizona State University викладати в Амерікан Юніверсіті Київ?

Амерікан Юніверсіті Київ планує розвивати спільне навчання разом з Arizona State University та іншими університетами світу. Студенти зможуть відвідувати лекції провідних викладачів особисто та онлайн.

Чи є стипендії чи інші способи зменшити вартість здобуття ступеня в Arizona State University?

Прискорене здобуття магістерських ступенів і подвійних дипломів допоможе закінчити освітній курс Arizona State University швидше, ніж під час стандартної програми, і це значно економить кошти студентів.

Чи входить стажування до навчальної програми Амерікан Юніверсіті Київ?

Стажування є частиною навчального плану для багатьох наших програм та дають можливість студентам зануритися в обрану професію. Наразі Амерікан Юніверсіті Київ налагоджує співпрацю з партнерами для забезпечення змістовного досвіду стажування для наших студентів.

Де розташований Амерікан Юніверсіті Київ?

Амерікан Юніверсіті Київ розмістився в центрі Києва, у модерністській будівлі Річкового вокзалу на Поштовій площі. Проведена реконструкція відкриває студентам можливість навчатися в історичному місці і за найновішими освітніми технологіями.

 

Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!