Поширені запитання
Загальні запитання
Які програми пропонує Амерікан Юніверсіті Київ?

AЮK планує набір на бакалаврські програми восени 2023 року, на магістерські програми – навесні та восени 2023 року. Для студентів бакалаврських програм AЮK пропонує програми з Business Administration, Global Management та Software Engineering. Для студентів магістерських програм AЮK пропонує програму Global Management та Software Engineering. На наступні роки заплановані також програми з інженерії, медицини, права, архітектури та дизайну.

Як вступити до Амерікан Юніверсіті Київ?

Ви маєте відповідати нашим вимогам до вступу.

Вимоги до вступу на бакалаврські програми:

 • повна середня освіта;
 • середній шкільний бал 8 і вище;
 • рівень англійської мови B1+ (TOEFL internet based – 61, IELTS Academic – 6.0, тест з англійської мови Duolingo – 95 або інший відповідний тест);
 • результати Національного мультидисциплінарного тесту:
  - Українська мова - 125 балів і вище,
  - Математика: 125 балів і вище (Business Administration та Global
    Management), 150 балів і вище (Software Engineering)
  - Історія України – 125 балів і вище.
 • хороший мотиваційний лист
 • коротке відео самопрезентації англійською мовою

Вимоги до вступу на магістерські програми:

 • Ступінь спеціаліста або магістра
 • Рівень англійської B2+ (TOEFL internet based – 80, IELTS Academic – 6,5, Тест з англійської Duolingo – 105)
 • хороший мотиваційний лист
 • успішне проходження співбесіди англійською мовою.
Яка вартість навчання?

Річна вартість навчання на бакалаврських програмах складає 8000 доларів США.

Всі зараховані студенти восени 2022 року отримали стипендії зі знижкою 75% для 1 і 2 академічних років.

Річна вартість навчання на магістерських програмах становить 9000 доларів США.

Усі студенти, зараховані на весняний набір 2023 року, отримають гарантовані стипендії у 40% вартості на перший навчальний рік і 20% – на другий

Яка роль Arizona State University в проєкті?

Arizona State University співпрацює з Амерікан Юніверсіті Київ, щоб надати українським студентам найкращий досвід і сучасні практики американської вищої освіти, можливості для отримання подвійних дипломів і потенціал для дослідницької співпраці з викладачами ASU.

Чим відомий Arizona State University?

Arizona State University є одним зі найповажніших державних університетів США: 800+ програм у 17 його школах і коледжах підтримує команда з понад 4500 викладачів, дослідників, фахівців.

Вісім років поспіль Arizona State University посідає позицію №1 в рейтингу інноваційних закладів освіти США за версією US News & World Report, входить у топ університетів світу за академічною репутацією, посідає перше місце серед державних університетів і входить до п’ятірки найкращих університетів США за вибором іноземних студентів.

Що означає «у партнерстві з Arizona State University»?

Тепер в Україні доступні американські стандарти вищої освіти. Партнерство з Arizona State University передбачає доступ до навчальних планів, викладачів і ресурсів ASU. Студенти мають можливість отримати подвійні дипломи України та США, навчатись за прискореними магістерськими програмами і брати участь у спільних дослідницьких ініціативах. Зверніть увагу, оскільки ASU та AUK є різними закладами, кожен з них окремо відповідає за власну акредитацію та зарахованих студентів.

Які переваги отримують студенти від співпраці Амерікан Юніверсіті Київ з Arizona State University?
 • Навчання з використанням академічних ресурсів Arizona State University;
 • Отримання подвійних дипломів, прискорених ступенів магістра, сертифікатів, програм вивчення бізнес-кейсів для здібних студентів;
 • Програми обміну;
 • Інноваційний кампус, що дає можливість віртуального міжнародного навчання;
 • Доступ до спільних дослідницьких програм.
Чи отримаю я ступінь Arizona State University, якщо вступаю до Амерікан Юніверсіті Київ?

Якщо ви вступаєте на звичайну освітню програму Амерікан Юніверсіті Київ, то отримаєте науковий ступінь нашого університету. Щоб здобути ступінь Arizona State University, треба вступати на програму, яка передбачає подвійні дипломи.

Чи будуть професори Arizona State University викладати в Амерікан Юніверсіті Київ?

Амерікан Юніверсіті Київ планує розвивати спільне навчання разом з Arizona State University та іншими університетами світу. Студенти зможуть відвідувати лекції провідних викладачів особисто та онлайн.

Чи є стипендії чи інші способи зменшити вартість здобуття ступеня в Arizona State University?

Прискорене здобуття магістерських ступенів і подвійних дипломів допоможе закінчити освітній курс Arizona State University швидше, ніж під час стандартної програми, і це значно економить кошти студентів.

Де розташований Амерікан Юніверсіті Київ?

Амерікан Юніверсіті Київ розмістився в центрі Києва, у модерністській будівлі Річкового вокзалу на Поштовій площі. Проведена реконструкція відкриває студентам можливість навчатися в історичному місці і за найновішими освітніми технологіями.

Очікується, що у вересні 2022 року будівельні роботи в кампусі відновляться для якнайшвидшого повернення до офлайн-навчання.

Чи входить стажування до навчальної програми Амерікан Юніверсіті Київ?

Стажування є частиною навчального плану для багатьох наших програм та дають можливість студентам зануритися в обрану професію. Наразі Амерікан Юніверсіті Київ налагоджує співпрацю з партнерами для забезпечення змістовного досвіду стажування для наших студентів.

Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!