Магістерські програми 21 століття

Диплом міжнародного рівня для сучасного професіонала

Магістерські програми AЮK зосереджені на кар’єрних потребах з особливим фокусом на практичному навчанні у поєднанні з реальним досвідом обраної галузі. Всі програми, викладання на яких здійснюють викладачі з багатим міжнародним досвідом, включають у себе можливості міжнародного навчання.

Навчальні програми АЮК розроблені у партнерстві з Arizona State University (ASU), що передбачає доступ до найсучасніших навчальних курсів та академічних програм ASU.

Кваліфіковані студенти матимуть можливість навчатися за програмами подвійного диплому AЮK-ASU. Студенти, які відповідатимуть вимогам вступу до ASU, зможуть отримати диплом магістра ASU на додаток до диплому магістра AЮK. Навчання в ASU відбуватиметься онлайн або безпосередньо в Аризоні.

Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $9000. Усі студенти, зараховані на весняний набір 2023 року, отримають гарантовані стипендії у 40% вартості на перший навчальний рік і 20% – на другий. Початок навчання – 17 лютого 2023 року.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання. Якщо ви хочете дізнатися більше про процес вступу, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, заповніть, будь ласка, форму нижче.

Магістерські програми 21 століття
mark
Engineering Technology
EPAM School of Digital Technologies
Software Engineering at AUK

Дізнайся, як адаптуватися до нових технологій. Отримай практичні навички та лідерські якості для створення інноваційних проєктів та інноваційних команд розробників програмного забезпечення. Дізнайся, як вирішити широкий спектр дисциплінарних і міждисциплінарних проблем і застосувати нові технології для покращення якості життя.

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Business and Management
School of Business Administration
Global Management at AUK

Прискорюй свою управлінську кар'єру та вдосконалюй лідерські навички. Створюй власну глобальну мережу зв’язків, здобуваючи навички вирішення проблем, необхідні для керування змінами в організаціях. Незалежно від того, чи ти бажаєш вивести свою управлінську кар’єру на вищий рівень чи здійснити перехід між галузями чи секторами, ця магістерська програма AЮK, розроблена Thunderbird School of Global Management при Arizona State University, надасть тобі знання та практичний досвід, необхідні для різних посад у високоефективних глобальних організаціях.

Студенти, які зацікавлені в подвійному дипломі та відповідають вступним вимогам, матимуть можливість завершити частину свого навчання онлайн або офлайн в ASU для здобуття диплому ASU поряд із дипломом AЮK.

$9000/рік
|
3 семестри
Старт
Осінь 2023
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!