ua
ua en
дізнатись більше
Магістерські
програми
Чому AЮK?
Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) приносить в Україну якість американської системи освіти

Магістерські програми АЮК розроблені для амбітних професіоналів з глобальним мисленням, які прагнуть розвинути свою кар'єру до нових горизонтів. Навчальні програми зосереджені на кар’єрних потребах з особливим фокусом на практичному навчанні у поєднанні з реальним досвідом обраної галузі. Партнерство з галузевими експертами щодо спільних проєктів та стажування надає студентам можливість отримувати сучасні знання та розуміти, як досягати успіху у сучасній турбулентній економіці.

Магістерські програми АЮК розроблені у партнерстві з Arizona State University (ASU) та пропонують високоякісний навчальний план. Навчання здійснюють викладачі з багатим міжнародним досвідом, які є екпертами у своїй галузі. Завдяки цьому студенти аналізують реальні кейси, вивчають нові інструменти та мають доступ до останніх наукових та галузевих досліджень та ідей. 

Усі програми включають у себе можливості міжнародного навчання. Студенти можуть отримати подвійні дипломи: диплом Магістра від АЮК і диплом Магістра від Arizona State University, обравши навчання онлайн або безпосередньо на кампусі в Аризоні, США.

У лютому 2024 року перша когорта магістрів успішно завершила навчання в АЮК. А вже в травні 2024 року відбулась історична подія для Амерікан Юніверсіті Київ – випуск перших 32 магістрів за програмою подвійного диплому АЮК-ASU.

Ми раді запропонувати найкращу в своєму класі американську освіту тут, в Україні.

Чому AЮK?
Американські <br>стандарти навчання
Американські
стандарти навчання
Орієнтований на кар’єру та галузь
Орієнтований на кар’єру та галузь
Сучасний кампус в центрі Києва
Сучасний кампус в центрі Києва
Кращі рішення<br> EdTech
Кращі рішення
EdTech
ASU
AЮK працює у партнерстві з Arizona State University (ASU)

Завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), який неодноразово визнано першим в США за інноваціями та глобальним впливом, AЮK надає українським студентам доступ до академічного контенту ASU та найкращої системи управління навчанням, а також можливість здобути подвійні, американський та український, дипломи.

 

 

 

145 655

СТУДЕНТІВ

5 300

ВИКЛАДАЧІВ

950 +

ПРОГРАМ

Обрати програму

В університеті студенти мають можливість вибирати програми навчання відповідно до своїх інтересів і майбутніх кар'єрних цілей, розширюючи свої знання та можливості для саморозвитку.

School of Management

Старт - осінь 2024

Магістр Global Management
Детальніше

EPAM School of Digital Technologies

Старт - осінь 2024

Магістр Software Engineering
Детальніше

EPAM School of Digital Technologies

Старт - осінь 2024

Maгістр Technology Leadership&AI
Детальніше
Програма стажування АЮК
Отримати практичні знання та навички безпосередньо від провідних світових роботодавців галузі

Програма стажування AЮK полегшує знайомство з американськими та іншими міжнародними компаніями та можливість заробляти додаткову винагороду, забезпечуючи практичне та відповідне навчання, щоб підготувати вас до кар’єри одразу після закінчення університету. Цей досвід також дозволяє студентам будувати свої професійні мережі, з’єднуючи їх з однолітками та професіоналами по всьому світу.

Вступний процес

1
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

2
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

3
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

4
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.

Розпочати подорож