У бізнесі, як і в житті, ви отримуєте не те, на що заслуговуєте. Ви отримуєте те, про що змогли домовитись.
Дослідження показують, що менше 4% менеджерів досягають взаємовигідних результатів під час переговорів. І навіть у питаннях, щодо яких люди повністю згодні, у 50% випадків їм не вдається це реалізувати. Причина цього полягає в трьох факторах:
Протягом цього курсу ми розглянемо всі три проблеми. Переговори, де б вони не відбувалися, керуються схожими принципами. Під час навчання учасники вивчатимуть теорію та процеси ведення переговорів у різних ситуаціях. Вони розвинуть розуміння принципів, стратегій і тактик ефективних переговорів, покращать свою здатність оцінювати змінні в переговорах і вплив міжособистісних стилів і особистісних якостей.
Завдяки серії різноманітних симуляцій переговорів та дебрифінгів, побудованих безпосередньо навколо реальних бізнес-проблем, ця програма надає учасникам можливість розвинути свої навички ведення переговорів. Кожна симуляція висвітлює основні концепції, які лежать в основі стратегії ведення переговорів. Ці концепції є фундаментальними будівельними блоками для планування стратегії переговорів, управління переговорним процесом та оцінки якості результатів переговорів.
Учасники зможуть розширити свій арсенал переговорних інструментів, дослідити свій особистий стиль та його вплив, визначити конкретні сфери для індивідуального розвитку та розвинути більшу стратегічну гнучкість щодо ситуацій та людей, випробувавши нові моделі поведінки та стратегії в безпечному, сприятливому середовищі.
Дати проведення: 20-21 жовтня 2023
Тривалість: 2 дні, з 10:00 до 18:00
Формат: оффлайн на кампусі AUK в м. Київ
Мова викладання: англійська
Вартість: $490 $441 при оплаті до 20 вересня (сплачується в грн за курсом НБУ)
основні поняття та поширені упередження в переговорах
та визначати, які стратегії є ефективними в конкретній ситуації.
та вести їх переконливо, впливаючи на прийняття рішень
ключові важелі впливу, будувати міцні відносини з клієнтами та укладати взаємовигідні угоди
налагоджувати взаєморозуміння та працювати зі складними сценаріями переговорів
з різним досвідом, очікуваннями та цінностями
Доктор Роман Шеремета – ректор та професор Амерікан Юніверсіті Київ. Доктор економіки в Purdue University. Роман Шеремета має багато наукових і викладацьких нагород, включно з премією Smith Ascending Scholar Prize 2018, яку присудили «генію-початківцю» в соціальних науках, Emerging Impact Awards у 2015 та 2019 роках від Weatherhead School of Management, а також численні гранти, зокрема гранти National Science Foundation та Max Planck Institute. У 2015 році він був визнаний найкращим економістом українського походження за версією Forbes, найкращим молодим економістом у світі згідно з рейтингом IDEAS у 2018 році та визнаний серед найкращих 40 професорів до 40 років за версією Poets and Quants у 2019 році.
Доктор Шеремета є автором понад 70 статей, опублікованих у провідних наукових журналах з економіки, бізнесу, психології та політології. Найпопулярніші ЗМІ, зокрема The Wall Street Journal, Forbes, NBC News, NPR і Science Daily, публікували його дослідження, зосереджені на експериментальній економіці та теорії ігор із застосуванням до поведінкової економіки, розв’язання конфліктів, організації промисловості, праці, і державної економіки. Пан Шеремета працював у редакційних радах Journal of Economic Psychology, Journal of Economic Behavior and Organization, Games, та Journal of Behavioral and Experimental Economics.
Самооцінка (мета, BATNA, точка застереження, питання, інтереси)
Оцінка іншої сторони
Оцінка ситуації
Розуміння того, як упередження впливають на переговори
Дистрибутивні та win-lose переговори
Дві мети переговорів: (1) збір та обмін інформацією, (2) вплив на поведінку.
10 стратегій для покращення результату в дистрибутивних переговорах
Інтегративні та win-win переговори
Модель піраміди інтеграційних угод
8 стратегій для покращення результату в інтеграційних переговорах
Обмін інформацією в переговорах
Типи багатосторонніх переговорів
Як розділити пиріг у багатосторонніх переговорах?
Як сформувати команду для переговорів?
Стратегії для багатосторонніх переговорів
Виміри культури
Як культура впливає на переговори?
Стратегії ведення багатокультурних переговорів
Курс повністю викладається англійською мовою. Всі навчальні матеріали, включаючи тексти та відео, також надаються англійською. Ваші індивідуальні та групові завдання також мають бути підготовлені англійською.
Оскільки курс викладається англійською мовою, учасники мають володіти нею на рівні В2 або вище. АЮК не вимагає мовних сертифікатів або інших форм підтвердження. Також очікується, що учасники мають не менше п’яти років досвіду ведення переговорів.
Курс триває два повні дні, з 10:00 до 18:00
Даний курс побудовано на принципах навчання через практику. Протягом двох днів ви пройдете через серію різноманітних симуляцій переговорів з вашими партнерами та одногрупниками.
Після успішного завершення цього курсу ви отримаєте сертифікат, акредитований American University Kyiv
Так, кредити, отримані під час цього курсу, можна перенести і зарахувати на бакалаврські чи магістерські програми, якщо ви вирішите продовжити навчання за цим напрямом.
Якщо ви не виконаєте вимоги щодо завершення курсу, ви не матимете права отримати сертифікат про його завершення. Цей курс буде запропонований повторно, і ви можете записатися на нього ще раз
Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. American University Kyiv не приймає оплату готівкою.
Якщо ваш роботодавець погоджується оплатити ваше навчання, ви можете запросити рахунок-фактуру в нашому відділі бухгалтерії. Для цього потрібно надати копію свідоцтва про реєстрацію юридичної особи, що здійснюватиме оплату.