ua
ua en
дізнатись більше

Подаруйте українським студентам можливість досягти успіху

В AЮK ми забезпечуємо освіту, що надає свободу - свободу створювати ефективні продукти, знаходити нові рішення та відігравати важливу роль у світовій економіці. Свободу реалізовувати нерозкритий потенціал.

Donate now
Logo

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб виховувати лідерів майбутнього, вирішувати суспільні виклики шляхом досліджень і співпраці, а також виступати каталізатором трансформації освітньої системи України.

Ми готуємо майбутніх професійних лідерів, які будуть відбудовувати Україну та посилювати її роль як беззаперечного регіонального гравця. Тим самим, ми підтримуємо Україну та захищаємо демократію, відстоюючи цінності вільного світу.

АЮК надає унікальну можливість здобути американський диплом, при цьому залишаючись та навчаючись в Україні. Разом з Arizona State University ми створюємо оптимальне середовище для молодих талантів, щоб розвивати свої професійні навички та рухатися вперед, залишаючись в Україні.

Ми прагнемо прискорити трансформацію вищої освіти до сучасних стандартів, орієнтованих на майбутнє. Для забезпечення реалізації нашої довгострокової стратегії та підтримки високої якості, AЮK був заснований як приватний університет.

В Амерікан Юніверсіті Київ ми відкриті до співпраці з індивідуальними та корпоративними донорами, які готові та хочуть підтримувати розвиток України через освіту міжнародного рівня.

Що означає бути партнером-донором:

1 Ви інвестуєте у майбутнє покоління

2 Ви даєте можливість талановитим українцям отримати освіту міжнародного рівня в Україні

3 Ви допомагаєте будувати надійне майбутнє України

Як ваша підтримка допоможе AЮK в побудові гідного майбутнього для молоді:

Завдяки програмі #solidfutures українські студенти зможуть розвинути необхідні навички для лідерських позицій у компаніях та організаціях та для створення нових продуктів, здатних покращувати життя. Програма охоплює наукові дослідження, співпрацю щодо стажування та фінансування стипендій.

Стипендії AЮK

Стипендії AЮK застосовуються до років навчання в АЮК

Вид стипендії AЮK визначається на етапі підписання Резерваційного контракту під час вступної кампанії. У випадку навчання за програмою подвійного диплому щодо стипендій в Arizona State University діють інші правила. Більш детальну інформацію щодо заявки на отримання стипендії AЮK надасть консультант із залучення студентів АЮК.

24 квітня 2023 року АЮК оголосив про створення Стипендійного фонду для підтримки ветеранів, дітей та подружжя загиблих героїв у партнерстві з Інститутом міжнародної освіти (ІЕЕ) та Українським ветеранським фондом.

Для підтримки ветеранів, дітей та подружжя загиблих героїв, AЮK пропонує кілька повних стипендій на бакалаврських та магістерських програмах для осіб, які відповідають критеріям вступу.

Стипендії AЮK

Стипендіальна програма "Wartime Scholarship"
1

Стипендія воєнного часу від АЮК – це внесок Амерікан Юніверсіті Київ у спротив України та її боротьбу за свободу.

Ця стипендія була заснована у 2022 році у відповідь на економічні та фінансові наслідки, з якими зіткнулася Україна через війну. Щоб надати підтримку в цей час, АЮК почав пропонувати гарантовані стипендії всім студентам, які успішно вступили на навчання.

У 2024 році АЮК продовжує підтримувати своїх новоприйнятих студентів гарантованими стипендіями воєнного часу:

  • Бакалаврські програми: стипендія у розмірі 50% на 1-2 академічні роки та 25% на 3-4 академічні роки
  • Магістерські програми: стипендія у розмірі 30% на 1-2 академічні роки

 

Стипендіальна програма "Leaders of the Future"
2

Надається студентам бакалаврату, які демонструють академічну успішність та лідерський потенціал:

  • Стипендія у розмірі 99% на 1-4 академічні роки за IT-програмами
  • Стипендія у розмірі 70% на 1-4 академічні роки за всіма іншими програмами

Для участі у конкурсі на стипендіальну програму «Leaders of the future» потрібно мати конкурсний бал НМТ 170+.

Кількість місць обмежена.

Стипендіальна програма "Honor"
3

Стипендіальне покриття у розмірі 99%, яке надається ветеранам, вдовам/вдівцям ветеранів, а також дітям загиблих героїв, вшановуючи їхній внесок у боротьбу за свободу України.

Стипендіальна програма "Shareholders Honor"
4

Присуджується працівникам компаній-інвесторів АЮК в знак поваги до їхньої відданості університету:

  • Бакалаврські програми: стипендія у розмірі 70% на 1-2 академічні роки, 45% – на 3-4 академічні роки
  • Магістерські програми: стипендія у розмірі 50% на 1-2 академічні роки

 

Ваш внесок допомагає нам БУДУВАТИ НАДІЙНЕ МАЙБУТНЄ для України

Зробити внесок на підтримку Стипендійого фонду АЮК можна онлайн. Американські компанії або приватні особи, здійснивши благодійний внесок, отримають податкові пільги США.

Внесок у розмірі 32 000 доларів США повністю покриває чотирирічне навчання українського студента на бакалаврській програмі. Усі внески не підлягають оподаткуванню в межах Сполучених Штатів Америки згідно зі статтею 501(c)(3).

Donate now
Future
Розпочати подорож