Aмериканський диплом бакалавра в Україні

Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) приносить в Україну силу та досвід першокласної американської системи освіти. Бакалаврські програми AЮK відповідають американським освітнім стандартам і підтримують шляхи отримання подвійних дипломів з Arizona State University (ASU).

Бакалаврські програми AЮK пропонують навчання з глобальною перспективою, студенти навчаються англійською мовою під керівництвом провідних міжнародних професорів, а також експертів галузі.

Протягом першого року навчання студенти вивчають загальноосвітні дисципліни, такі як: ораторське мистецтво, організаційне лідерство, психологія, економіка, English composition та комп’ютерні програми. Освітня програма наступних років пропонує навчання на основі досвіду, розроблене для здобуття практичних навичок та критичного мислення в багатьох предметних областях.

Aмериканський диплом бакалавра в Україні
mark
АЮК – це міжнародна освіта в Україні
Американські стандарти освіти Американські стандарти освіти

Навчайся за програмою, розробленою відповідно до найвищих американських стандартів освіти.

Партнерство з ASU Партнерство з ASU

Скористайтесь можливістю здобути подвійний диплом AЮK і Arizona State University, обравши навчання онлайн або офлайн в кампусі Аризони, США.

Викладання англійською мовою Викладання англійською мовою

Здобудь професійну англійську та навички ефективних переговорів на міжнародному рівні.

Освіта, що дає свободу
Міжнародні викладачі Міжнародні викладачі

Навчайся у відомих міжнародних викладачів і провідних експертів галузі.

Сучасний кампус Сучасний кампус

Навчайтеся в зарядженому інноваціями кампусі AЮK у центрі Києва та насолоджуйтесь естетично привабливим простором для навчання та взаємодії студентів.

Кар’єрне спрямування Кар’єрне спрямування

Отримайте досвід роботи з провідними експертами у своїй галузі завдяки програмам стажування AЮK.

Обирай програму АЮК та заповнюй форму. Набір 2023 розпочато!
Engineering Technology
EPAM School of Digital Technologies
Бакалавр Data Science

Розроблена за підтримки Arizona State University (ASU), програма Data Science містить математичне ядро, що складається з лінійної алгебри, статистичного висновку та класифікації, інтелектуального аналізу даних, великих даних, машинного навчання та асоційованих комп’ютерних методів. Випускники програми матимуть можливість побудувати успішну та фінансово вигідну кар’єру в сучасній сфері Data science.

Старт
Вересень 2023
Бакалавр Software Engineering

Розроблена на основі навчальної програми ASU, ця програма з фокусом на проєктному менеджменті допоможе студентам стати фахівцями в кодуванні та моделюванні, мовах програмування, розробці програмного забезпечення та основних концепціях кібербезпеки для практики творчого вирішення проблем.

Старт
Вересень 2023 р.
Business and Management
School of Management
Бакалавр Marketing Science

Бакалаврська програма Marketing Science, розроблена у партнерстві з Arizona State University, пропонує сучасну навчальну програму з вивчення маркетингу та американські стандарти освіти в цій галузі. Студенти отримають комплексні знання та навички з поведінки споживачів, дослідження ринку, комунікацій та технік діджитал маркетингу, а також розуміння бізнес-стратегій та підприємництва для роботи в будь-якій сфері бізнесу або розвитку власного.

Старт
Вересень 2023
Бакалавр Business Administration

Наша програма розроблена на основі навчальної програми ASU і має на меті підготувати вас до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-операціями. Навчаючись на Business Administration, ви опануєте широкі управлінські навички, які допоможуть розпочати кар'єру в широкому спектрі галузей.

Старт
Вересень 2023 р.
Бакалавр Global Management

Ця програма розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних дисциплін з глобального лідерства та бізнес-знань. Вона також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Навчання побудоване таким чином, щоб надати студентам прикладний досвід і розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із міжнародним компонентом.

Старт
Вересень 2023 р.
Реєструйся на онлайн зустріч з ректором та професорами АЮК та дізнайся більше про вступ до АЮК
hello, AUK
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!