Бакалаврські програми

Розроблені у співпраці з Arizona State University та галузевими експертами, бакалаврські програми AЮK пропонують комплексні та поглиблені навчальні модулі. Студенти отримають для себе свободу вибору, 100% навчання англійською мовою у професорів та лекторів з усього світу. 

Перший рік навчання на бакалаврській програмі включатиме декілька загальноосвітніх дисциплін. Це важлива особливість американської системи освіти, націлена на розвиток критичного мислення в багатьох предметах. Загальноосвітні дисципліни включають ораторське мистецтво, організаційне лідерство, психологію, економіку, написання творів англійською мовою, комп’ютерне програмування, тощо. Навчальна програма наступних років базуватиметься на практичному експериментальному навчанні відповідно до вимог диплому бакалавра. 

Навчаючись на бакалаврській програмі в АЮК, ти маєш можливість здобути подвійний диплом: диплом бакалавра Амерікан Юніверсіті Київ та диплом бакалавра Arizona State University. Ти також можеш обрати формат навчання в США: онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні. 

АЮК готує студентів до кар’єри відразу після навчання завдяки побудові тісних зв’язків з провідними компаніями в Україні та за кордоном. Там студенти проходять стажування, беруть участь у проєктних завданнях та розвивають навички пошуку роботи. 

Річна вартість навчання на бакалаврських програмах АЮК складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50% для 2023-2024 та 2024-2025 академічних років. 

Бакалаврські програми
mark
Engineering Technology
EPAM School of Digital Technologies
Бакалавр Data Science

Розроблена за підтримки Arizona State University (ASU), програма Data Science містить математичне ядро, що складається з лінійної алгебри, статистичного висновку та класифікації, інтелектуального аналізу даних, великих даних, машинного навчання та асоційованих комп’ютерних методів. Випускники програми матимуть можливість побудувати успішну та фінансово вигідну кар’єру в сучасній сфері Data science.

Старт
Вересень 2023
Bachelor of Software Engineering

Розроблена на основі навчальної програми ASU, ця програма з фокусом на проєктному менеджменті допоможе студентам стати фахівцями в кодуванні та моделюванні, мовах програмування, розробці програмного забезпечення та основних концепціях кібербезпеки для практики творчого вирішення проблем.

Старт
Вересень 2023 р.
Business and Management
School of Business & Management
Бакалавр Marketing Science

Бакалаврська програма Marketing Science, розроблена у партнерстві з Arizona State University, пропонує сучасну навчальну програму з вивчення маркетингу та американські стандарти освіти в цій галузі. Студенти отримають комплексні знання та навички з поведінки споживачів, дослідження ринку, комунікацій та технік діджитал маркетингу, а також розуміння бізнес-стратегій та підприємництва для роботи в будь-якій сфері бізнесу або розвитку власного.

Старт
Вересень 2023
Бакалавр Business Administration

Наша програма розроблена на основі навчальної програми ASU і має на меті підготувати вас до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-операціями. Навчаючись на Business Administration, ви опануєте широкі управлінські навички, які допоможуть розпочати кар'єру в широкому спектрі галузей.

Старт
Вересень 2023 р.
Бакалавр Global Management

Ця програма розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних дисциплін з глобального лідерства та бізнес-знань. Вона також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Навчання побудоване таким чином, щоб надати студентам прикладний досвід і розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із міжнародним компонентом.

Старт
Вересень 2023 р.
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!