ua
ua en
дізнатись більше
Чому AЮK?

Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) приносить в Україну потужність першокласної американської системи освіти. Бакалаврські програми AЮK відповідають американським освітнім стандартам і підтримують шляхи отримання подвійних дипломів з Arizona State University (ASU).

Студенти AЮK отримують доступ до академічного контенту АSU, системи управління навчанням найвищого рівня та мають можливість отримати американський диплом разом з українським. Навчаючись англійською мовою під керівництвом провідних міжнародних професорів та експертів галузі, ви отримуєте глобальну перспективу, знання та навички, щоб досягти успіху в 21 столітті.

В AЮK ви занурюєтеся в бездоганне гібридне навчання – в нашому сучасному кампусі в Києві, або онлайн, маючи згодом можливість продовжити навчання в ASU на кампусі або онлайн.

Рішення навчатися в АЮК – це інвестиція у ваше майбутнє. Завдяки практичному досвіду навчання, знайомству з нашими галузевими партнерами та глобальній програмі стажування ми гарантуємо, що ви будете готові до кар’єри одразу після закінчення університету.

Чому AЮK?
Американські<br>стандарти навчання
Американські
стандарти навчання
Орієнтований на кар’єру <br>і галузь
Орієнтований на кар’єру
і галузь
Сучасний кампус<br>в центрі Києва
Сучасний кампус
в центрі Києва
Кращі рішення <br>EdTech
Кращі рішення
EdTech
ASU
AЮK працює у партнерстві з Arizona State University (ASU)

Завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), який неодноразово визнано першим в США за інноваціями та глобальним впливом, AЮK надає українським студентам доступ до академічного контенту ASU та найкращої системи управління навчанням, а також можливість здобути подвійні, американський та український, дипломи.

 

 

 

145 655

СТУДЕНТІВ

5 300

ВИКЛАДАЧІВ

950 +

ПРОГРАМ

Обрати програму

В університеті студенти мають можливість вибирати програми навчання відповідно до своїх інтересів і майбутніх кар'єрних цілей, розширюючи свої знання та можливості для саморозвитку.

School of Management

Старт - осінь 2024

Бакалавр Global Finance
Детальніше

School of Management

Старт - осінь 2024

Бакалавр Global Management
Детальніше

EPAM School of Digital Technologies

Старт - осінь 2024

Бакалавр Software Engineering & AI
Детальніше

School of Management

Старт - осінь 2024

Бакалавр Business Administation
Детальніше

School of Management

Старт - осінь 2024

Бакалавр Marketing Science
Детальніше

EPAM School of Digital Technologies

Старт - осінь 2024

Бакалавр Data Science & AI
Детальніше
Програма стажування АЮК
Отримайте практичні знання та навички безпосередньо від провідних світових роботодавців

Програма стажування AЮK полегшує знайомство з американськими та іншими міжнародними компаніями та можливість заробляти додаткову винагороду, забезпечуючи практичне та відповідне навчання, щоб підготувати вас до кар’єри одразу після закінчення університету. Цей досвід також дозволяє студентам будувати свої професійні мережі, з’єднуючи їх з однолітками та професіоналами по всьому світу.

Вступний процес

1
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, написати мотиваційний лист та записати коротке самопрезентаційне відео.

2
Заповни реєстраційну форму АЮК

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

3
Склади Національний мультипредметний тест

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати НМТ або Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) попередніх років. Для його проходження тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати надходитимуть безпосередньо до системи ЄДЕБO, яка використовується для подачі документів до університетів.

4
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати фінальний навчальний і фінансовий контракти.

Отримати консультацію