Бакалаврські програми

Розроблені у співпраці з Arizona State University та галузевими експертами, бакалаврські програми AЮK пропонують комплексні та поглиблені навчальні модулі. Студенти отримають для себе свободу вибору, глобальні горизонти , нові ідеї та новітні дослідження.

Перший рік навчання на бакалаврській програмі включатиме декілька загальноосвітніх дисциплін. Це важлива особливість американської системи освіти, націлена на розвиток критичного мислення в багатьох предметах. Загальноосвітні дисципліни включають ораторське мистецтво, організаційне лідерство, психологію, економіку, English composition, комп’ютерні додатки тощо. Навчальна програма наступних років базуватиметься на практичному експериментальному навчанні відповідно до вимог диплому бакалавра.

Розуміючи виклики війни росії проти України та необхідність для багатьох українців покинути свої домівки, бакалаврські програми, які стартують восени 2022 року, розпочнуться в онлайн форматі. Це забезпечить багатьом студентам доступ до якісної американської освіти в Україні. До офлайн-навчання АЮК повернеться, як тільки це стане можливим з урахуванням заходів безпеки.

AЮK працює у партнерстві з Arizona State University, що дозволить забезпечити першокласний онлайн-досвід через систему керування навчанням Canvas (LMS) на основі підходу ASU Online. Це відкрите та надійне програмне забезпечення, яке дає можливість управляти цифровим навчанням, а саме: викладачам – створювати та презентувати навчальні матеріали онлайн та оцінювати навчання студентів, а студентам – проходити курси та отримувати відгуки про розвиток навичок і досягнення в навчанні.

Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000. Доступна стипендія воєнного часу зі знижкою вартості навчання за перший рік і другий академічний рік.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання. Якщо ви хочете дізнатися більше про процес вступу, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, заповніть, будь ласка, форму нижче.

Бакалаврські програми
mark
Engineering Technology
EPAM School of Digital Technologies
Bachelor of Software Engineering

Розроблена на основі навчальної програми ASU, ця програма з фокусом на проєктному менеджменті допоможе студентам стати фахівцями в кодуванні та моделюванні, мовах програмування, розробці програмного забезпечення та основних концепціях кібербезпеки для практики творчого вирішення проблем.

Старт
вересень 2023 р.
Business and Management
School of Business Administration
Бакалавр Business Administration

Наша програма розроблена на основі навчальної програми ASU і має на меті підготувати вас до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-операціями. Навчаючись на Business Administration, ви опануєте широкі управлінські навички, які допоможуть розпочати кар'єру в широкому спектрі галузей.

Старт
вересень 2023 р.
Бакалавр Global Management

Ця програма розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних дисциплін з глобального лідерства та бізнес-знань. Вона також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Навчання побудоване таким чином, щоб надати студентам прикладний досвід і розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із міжнародним компонентом.

Старт
вересень 2023 р.
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!