Aмериканський диплом бакалавра в Україні

Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) приносить в Україну силу та досвід першокласної американської системи освіти. Бакалаврські програми AЮK відповідають американським освітнім стандартам і підтримують шляхи отримання подвійних дипломів з Arizona State University (ASU).

Бакалаврські програми AЮK пропонують навчання з глобальною перспективою, студенти навчаються англійською мовою під керівництвом провідних міжнародних професорів, а також експертів галузі.

Протягом першого року навчання студенти вивчають загальноосвітні дисципліни, такі як: ораторське мистецтво, організаційне лідерство, психологія, економіка, English composition та комп’ютерні програми. Освітня програма наступних років пропонує навчання на основі досвіду, розроблене для здобуття практичних навичок та критичного мислення в багатьох предметних областях.

Aмериканський диплом бакалавра в Україні
mark
Обирай програму АЮК та заповнюй форму. Набір 2024 розпочато!
Engineering Technology
EPAM School of Digital Technologies
Бакалавр Data Science

Розроблена за підтримки Arizona State University (ASU), програма Data Science містить математичне ядро, що складається з лінійної алгебри, статистичного висновку та класифікації, інтелектуального аналізу даних, великих даних, машинного навчання та асоційованих комп’ютерних методів. Випускники програми матимуть можливість побудувати успішну та фінансово вигідну кар’єру в сучасній сфері Data science.

Старт
Вересень 2024
Бакалавр Software Engineering & AI

Розроблена на основі навчальної програми ASU з використанням експертизи ЕРАМ, ця програма надає студентам практичний досвід розробки програмного забезпечення. Ви отримаєте міцну технічну базу, опанувавши основи програмної інженерії, та дізнаєтесь як інструменти ШІ можуть підвищити продуктивність та ефективність всіх процесів. Випускники програми зможуть розробляти цікаві веб- та мобільні додатки, створюючи інтуїтивно зрозумілий користувацький досвід.

Старт
Вересень 2024
Business and Management
School of Management
Бакалавр Marketing Science

Бакалаврська програма Marketing Science, розроблена у партнерстві з Arizona State University, пропонує сучасну навчальну програму з вивчення маркетингу та американські стандарти освіти в цій галузі. Студенти отримають комплексні знання та навички з поведінки споживачів, дослідження ринку, комунікацій та технік діджитал маркетингу, а також розуміння бізнес-стратегій та підприємництва для роботи в будь-якій сфері бізнесу або розвитку власного.

Старт
Вересень 2024
Бакалавр Business Administration

Наша програма розроблена на основі навчальної програми ASU і має на меті підготувати вас до багатьох ролей у сучасній економіці з навичками та знаннями, необхідними для управління бізнес-операціями. Навчаючись на Business Administration, ви опануєте широкі управлінські навички, які допоможуть розпочати кар'єру в широкому спектрі галузей.

Старт
Вересень 2024
Бакалавр Global Management

Ця програма розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних дисциплін з глобального лідерства та бізнес-знань. Вона також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Навчання побудоване таким чином, щоб надати студентам прикладний досвід і розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із міжнародним компонентом.

Старт
Вересень 2024
Бакалавр Global Finance

Ця програма пропонує комплексний навчальний план з управління фінансами з акцентом на глобальні ринки. Студенти зануряться у реальні фінансові сценарії та навчаться аналізувати й моделювати складні фінансові дані. Випускники програми будуть добре підготовлені до управління фінансами в умовах глобальної економіки та отримають широкий спектр кар'єрних можливостей в усіх сферах бізнесу.

Старт
Вересень 2024
Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!