Бакалавр Global Management

Дана програма розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних модулей з глобального лідерства та бізнес-процесів, а також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Вона побудована таким чином, щоб надати студентам практичний досвід та розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із суттєвим міжнародним компонентом.

Студенти вивчатимуть:

 • принципи міжнародного маркетингу;
 • фінанси в глобальних організаціях; 
 • big data у світовій економіці.

Бакалаврська програма Global Management пропонує спеціалізовані курси, такі як глобальний маркетинг, держави та ринки в глобальній економіці та глобальне організаційне лідерство.

Бакалавр Global Management
Подвійний диплом та шлях до ASU
Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University. Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом AЮK

Навчаючись 4 роки в АЮК, студент отримує диплом бакалавра АЮК з Global Management.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Дана програма передбачає опцію подвійного диплому за моделлю 3+1: 3 роки навчання в АЮК і 1 останній рік навчання в АSU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра – АЮК та АSU.

Шлях до ASU

Студенти бакалаврської програми Global Management можуть отримати подвійний диплом бакалавра за моделлю 3+1: 3 роки навчання в AЮK + 1 рік навчання в ASU. Після успішного завершення всіх курсів студенти отримують диплом бакалавра AЮK і диплом бакалавра ASU.

Усі кандидати на вступ в ASU повинні мати диплом бакалавра AЮK із середнім балом 3,00 для всіх класів, які зараховуються в ASU та відповідати вимогам вступу до ASU.

Для студентів, зарахованих у вересні 2022 року, один рік навчання в АSU доступний онлайн. Вступний процес на цей академічний рік заплановано на весну 2026 року.

Студенти програми Global Management повинні бути готові подати заявку в ASU на третьому році навчання (5-й семестр навчання в AЮK). Навчання в ASU розпочнеться у вересні 2026 року (7 семестр навчання на бакалаврській програмі Global Management).

Кар’єрні можливості

Як студент програми Global Management ти навчишся керувати глобальними організаціями та ефективно працювати з міжнародними контекстами. Ця програма розвиває знання з міжнародного бізнесу, підприємництва та лідерства.

Випускники можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:

 • бізнес менеджмент
 • консалтинг
 • підприємництво
 • HR

Серед потенційних кар'єрних позицій:

 • Головний спеціаліст із сталого розвитку
 • Комплаєнс менеджер
 • Country/ Area Manager
 • Foreign Service Officer
 • Менеджер з міжнародного маркетингу
 • Менеджер з міжнародних продажів
 • Менеджер некомерційної організації
 • Менеджер з регуляторних питань
Кар’єрні можливості
Стажування

Стажування є частиною навчального плану та має на меті надати студентам знання та досвід роботи у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом із партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці. Місця стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, необхідну для кар’єри та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішану навчання офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, під одночасним супроводом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про діяльність, що відбувалася під час стажування, і зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, пов’язаних з обраною кар’єрою.

mark1
Злата Бєдарєва
Бакалавр Global Management

Перший місяць в АЮК був неймовірним досвідом. Багато нових людей і відкриттів. Він почався з Welcome Week, низки різноманітних вступних сесій, воркшопів тощо. Однією з найкращих частин була панельна дискусія з Романом Шереметою та Ріком Шенгроу. Це так надихає! І після нього розчалися заняття. На даний момент ми маємо три неймовірно інтерактивні та інформативні курси. Я дуже люблю дискусійні форуми та обговорення у класі! Це інший формат, ніж у більшості українських університетів. Зараз ми готуємося до перших іспитів. Я з нетерпінням чекаю класів, орієнтованих на кар’єру, та впевнена, що це буде неймовірний досвід.

feed_photo mark2 mark2
Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 140, іноземна мова (англійська) 150+
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Атестат 
 • Мотиваційний лист
 • Сертифікат з англійської мови В2+
 • Обрати American University Kyiv в ЄДБО (Товариство з обмеженою відповідальністю "Вищий навчальний заклад "АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ") – код 5752
mark1
Лука Осика
Бакалавр Global Management

В АЮК мені подобається навчатися англійською. Чудово, що ти можеш використовувати та практикувати англійську, живучи в Україні. Крім того, мене вразила наша офлайн-зустріч із Куртом Волкером та його глобальний погляд на ситуацію в Україні. У нас дуже інформативні онлайн-зустрічі за участі світових експертів, які є авторитетами у своїй галузі. Мені подобається структура програми, особливо те, що у нас три предмети, які змінюються кожні два місяці. Така структура дійсно захоплює і тримає мене в тонусі. Крім того, у нас чудовий викладач з соціології – Ренс Вілдером. Він пояснює навчальні матеріали чітко та послідовно, порушуючи завжди глобальні та широкі теми для обговорення.

feed_photo mark2 mark2
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50%.

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Стипендії воєнного часу -50%
 • Академічні роки: 2023-2024, 2024-2025
 • $8000  $4000 за академічний рік
 • Змішане навчання – онлайн та офлайн
 • Подвійні дипломи та прискорений диплом магістра
$8 000 $4 000 за академічний рік
Start your journey
ВСТУПНИЙ ПРОЦЕС
Ми готові відповісти на всі запитання. Якщо ти хочеш дізнатися більше про процес вступу, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, заповнюй форму нижче.
01
Подай заявку до АЮК
02
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів та підпиши Резерваційний контракт

Після отримання заповненої аплікаційної форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з процесом вступу до АЮК та проконсультувати щодо необхідних документів.

03
Пройди Національний мультидисциплінарний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати Національного мультидисциплінарного тесту (НМТ). НМТ – це комп’ютерне онлайн-тестування, яке складається з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Воно відбудеться в липні 2022 року, результати будуть оголошені одразу після тестування. Тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті та підтвердити своє місцезнаходження в липні. Результати надходитимуть безпосередньо до системи EDBO, яка використовується для подачі документів до університетів.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно прийняти нашу пропозицію, підписати фінальний навчальний контракт і надати необхідні офіційні документи (паспорт, атестат тощо). Після перевірки документів ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Шукаю детальну інформацію
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!