ua
ua en
дізнатись більше
Бакалавр
Бакалавр
Global Management

Програма глобального менеджменту розроблена на основі навчальної програми ASU і включає практичне глобальне лідерство та бізнес-знання та навички з підготовкою міжкультурного спілкування. Він побудований таким чином, щоб озброїти студентів високоцінним досвідом і розвинутими навичками для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях з міцним міжнародним досвідом.

Про програму

Як програма бакалавра глобального менеджменту ви отримаєте повний огляд принципів міжнародного маркетингу, фінансових систем у глобальних організаціях та ролі великих даних у світовій економіці.

Під час цієї програми студенти навчаться керувати глобальними організаціями та ефективно керувати в міжнародних контекстах. Озброєні сильним досвідом у глобальному бізнесі, студенти підготуються до успіху на конкурентному глобальному ринку.

1
Сучасна навчальна програма з глобального лідерства та бізнесу з навчанням міжкультурному спілкуванню
2
Шлях подвійного ступеня: бакалавр глобального менеджменту від AUK та бакалавр глобального менеджменту від ASU (3+1)
3
Практичний досвід навчання та стажування в глобальних компаніях
Про програму

Студенти стануть спеціалістами у:

Глобальному лідерстві та навичках професійного розвитку
Вивчайте професійну етику, організаційну поведінку, та навчіться розуміти, як розробляти кар’єрні стратегії та керувати організаційними інноваціями та трансформаціями.
Глобальному бізнесі та підприємництві

Навчіться розуміти глобальний менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік, фінанси та операційні системи поставок, які використовуються в міжнародних організаціях, і вивчайте принципи глобального підприємництва.

Великих даних у глобальній економіці
Розвивайте глибоке розуміння ролі великих даних у сучасній глобальній економіці, зменшуйте ризики та максимізуйте ресурси за допомогою аналізу даних.
Міжкультурній комунікації і переговорах
Розвивайте відкритість до міжкультурних середовищ та навчіться спілкуватися, вести переговори та ефективно керувати в міжнародному контексті.
Кар’єрні можливості
Як студент програми Global Management ти

навчишся керувати глобальними організаціями та ефективно працювати з міжнародними контекстами. Ця програма розвиває знання з міжнародного бізнесу, підприємництва та лідерства.

Випускники можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:

 • бізнес менеджмент
 • консалтинг
 • підприємництво
 • HR
Серед потенційних кар'єрних позицій:

 • Головний спеціаліст із сталого розвитку
 • Комплаєнс менеджер
 • Country/ Area Manager
 • Foreign Service Officer
 • Менеджер з міжнародного маркетингу
 • Менеджер з міжнародних продажів
 • Менеджер некомерційної організації
 • Менеджер з регуляторних питань

Стажування

Стажування є частиною навчального плану

та має на меті надати студентам знання та досвід роботи у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом із партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці. Місця стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, необхідну для кар’єри та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішану навчання офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, під одночасним супроводом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про діяльність, що відбувалася під час стажування, і зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, пов’язаних з обраною кар’єрою.

Подвійний диплом та шлях до ASU

Подвійний диплом та шлях до ASU

Logo
Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну американську освіту доступною для українських студентів в АЮК. Ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University. Ти також можеш обрати навчання онлайн або безпосередньо в США на кампусі Arizona State University. 

Диплом АЮК 

Після півтора років успішного навчання в AЮK студенти отримують диплом магістра Global Management від AЮK.

Наприкінці першого року навчання в АЮК вони можуть обрати одну з запропонованих концентрацій (Global Affairs, Global Entrepreneurship або Global Leadership), щоб зміцнити свої знання та навички в конкретній професійній галузі. 

Подвійний диплом (AЮK+ASU) 

Магістерська програма передбачає подвійний диплом за моделлю 1+1, а саме: 1 рік навчання в АЮК та 1 рік навчання в ASU. По завершенню навчання студенти отримують диплом магістра АЮК і диплом магістра ASU.

Шлях до ASU

Навчаючись на магістерській програмі Global Management в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом магістра: диплом магістра AЮK і диплом магістра ASU. 

Студенти Global Management повинні бути готові надати документи до ASU протягом першого року навчання (2-й семестр навчання в АЮК). Навчальний рік в АSU розпочнеться у серпні 2025 року (3 семестр навчання).

Вступ

Дедлайн подачі заявок на зарахування (на 2024 рік)
01
На першу хвилю:
31 липня 2024 року.
02
На другу хвилю:
31 серпня 2024 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Мотиваційний лист
 • Відео-відповідь англійською мовою
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Результат Національного мультипредметного тесту (мінімальний конкурсний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+)
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Свідоцтво та додаток до Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти
 • Військовообліковий документ (для військовозабов'язаних)

Вступний процес

1
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

2
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

3
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

4
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.

Бакалавр

Global Management
Старт:

осінь 2024

Тривалість:

4 роки

Формат:

Гібридне навчання: на кампусі та онлайн

Подвійні дипломи:

АЮК + ASU

Розпочни подорож