Бакалавр Global Management

Бакалаврська програма Global Management розроблена на основі навчальної програми ASU і включає низку практичних модулей з глобального лідерства та бізнес-процесів, а також націлена на розвиток навичок міжкультурного спілкування. Вона побудована таким чином, щоб надати студентам практичний досвід та розвинути навички для роботи в міжнародних компаніях, урядах і некомерційних організаціях із суттєвим міжнародним компонентом.

 

Разом із широким оглядом принципів міжнародного маркетингу, студенти дізнаються про фінансові системи в глобальних організаціях і роль великих даних у світовій економіці. Програма розроблена для професіоналів з глобальним мисленням, орієнтованих на кар’єру. Бакалаврська програма Global Management пропонує спеціалізовані курси, такі як глобальний маркетинг, держави та ринки в глобальній економіці та глобальне організаційне лідерство.

 

 

Навчаючись на бакалаврській програмі Global Management, студенти зможуть розвивати та відточувати необхідні навички та динаміку, щоб досягати успіху в сучасній глобально взаємопов'язаній економіці. Озброєні сильним досвідом у глобальному бізнесі, студенти підготуються до конкурентного глобального ринку.

 

Start your journey
Додати коментар
Студенти стануть спеціалістами у:
01
Глобальному лідерстві та навичках професійного розвитку
Вивчайте професійну етику, організаційну поведінку, та навчіться розуміти, як розробляти кар’єрні стратегії та керувати організаційними інноваціями та трансформаціями.
02
Глобальному бізнесі та підприємництві

Навчіться розуміти глобальний менеджмент, маркетинг, бухгалтерський облік, фінанси та операційні системи поставок, які використовуються в міжнародних організаціях, і вивчайте принципи глобального підприємництва.

03
Великих даних у глобальній економіці
Розвивайте глибоке розуміння ролі великих даних у сучасній глобальній економіці, зменшуйте ризики та максимізуйте ресурси за допомогою аналізу даних.
04
Міжкультурній комунікації і переговорах
Розвивайте відкритість до міжкультурних середовищ та навчіться спілкуватися, вести переговори та ефективно керувати в міжнародному контексті.
Кар’єрні можливості

Як студент програми Global Management ти навчишся керувати глобальними організаціями та ефективно працювати з міжнародними контекстами. Ця програма розвиває знання з міжнародного бізнесу, підприємництва та лідерства.

Випускники можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах:

 • бізнес менеджмент
 • консалтинг
 • підприємництво
 • HR

Серед потенційних кар'єрних позицій:

 • Головний спеціаліст із сталого розвитку
 • Комплаєнс менеджер
 • Country/ Area Manager
 • Foreign Service Officer
 • Менеджер з міжнародного маркетингу
 • Менеджер з міжнародних продажів
 • Менеджер некомерційної організації
 • Менеджер з регуляторних питань
Кар’єрні можливості
Стажування

Стажування є частиною навчального плану та має на меті надати студентам знання та досвід роботи у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом із партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці. Місця стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, необхідну для кар’єри та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання.

Практика передбачає змішану навчання офлайн або онлайн із залученеям до діяльності конкретної компанії, під одночасним супроводом Internship Education Program Advisor та представника роботодавця.

Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та Internship Education Program Advisor, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу.

Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про діяльність, що відбувалася під час стажування, і зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, пов’язаних з обраною кар’єрою.

mark1
Злата Бєдарєва
Бакалавр Global Management

Перший місяць в АЮК був неймовірним досвідом. Багато нових людей і відкриттів. Він почався з Welcome Week, низки різноманітних вступних сесій, воркшопів тощо. Однією з найкращих частин була панельна дискусія з Романом Шереметою та Ріком Шенгроу. Це так надихає! І після нього розчалися заняття. На даний момент ми маємо три неймовірно інтерактивні та інформативні курси. Я дуже люблю дискусійні форуми та обговорення у класі! Це інший формат, ніж у більшості українських університетів. Зараз ми готуємося до перших іспитів. Я з нетерпінням чекаю класів, орієнтованих на кар’єру, та впевнена, що це буде неймовірний досвід.

feed_photo mark2 mark2
Подвійний диплом та шлях до ASU
Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University. Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом AЮK

Навчаючись 4 роки в АЮК, студент отримує диплом бакалавра АЮК з Global Management.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Дана програма передбачає опцію подвійного диплому за моделлю 3+1: 3 роки навчання в АЮК і 1 останній рік навчання в АSU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра – АЮК та АSU.

Шлях до ASU

Студенти бакалаврської програми Global Management можуть отримати подвійний диплом бакалавра за моделлю 3+1: 3 роки навчання в AЮK + 1 рік навчання в ASU. Після успішного завершення всіх курсів студенти отримують диплом бакалавра AЮK і диплом бакалавра ASU.

Усі кандидати на вступ в ASU повинні мати диплом бакалавра AЮK із середнім балом 3,00 для всіх класів, які зараховуються в ASU та відповідати вимогам вступу до ASU.

Для студентів, зарахованих у вересні 2022 року, один рік навчання в АSU доступний онлайн. Вступний процес на цей академічний рік заплановано на весну 2026 року.

Студенти програми Global Management повинні бути готові подати заявку в ASU на третьому році навчання (5-й семестр навчання в AЮK). Навчання в ASU розпочнеться у вересні 2026 року (7 семестр навчання на бакалаврській програмі Global Management).

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Мотиваційний лист
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Атестат 
 • Мотиваційний лист
 • Сертифікат з англійської мови В2+
 • Обрати American University Kyiv в ЄДБО (Товариство з обмеженою відповідальністю "Вищий навчальний заклад "АМЕРІКАН ЮНІВЕРСІТІ КИЇВ") – код 5752
mark1
Лука Осика
Бакалавр Global Management

В АЮК мені подобається навчатися англійською. Чудово, що ти можеш використовувати та практикувати англійську, живучи в Україні. Крім того, мене вразила наша офлайн-зустріч із Куртом Волкером та його глобальний погляд на ситуацію в Україні. У нас дуже інформативні онлайн-зустрічі за участі світових експертів, які є авторитетами у своїй галузі. Мені подобається структура програми, особливо те, що у нас три предмети, які змінюються кожні два місяці. Така структура дійсно захоплює і тримає мене в тонусі. Крім того, у нас чудовий викладач з соціології – Ренс Вілдером. Він пояснює навчальні матеріали чітко та послідовно, порушуючи завжди глобальні та широкі теми для обговорення.

feed_photo mark2 mark2
Дедлайн подачі заявок

Дедлайн подачі заявок на першу хвилю зарахування: 31 липня 2023 року.

Дедлайн подачі заявок на другу хвилю зарахування: 31 серпня 2023 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50%.

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Стипендії воєнного часу -50%
 • Академічні роки: 2023-2024, 2024-2025
 • $8000  $4000 за академічний рік
 • Змішане навчання – онлайн та офлайн
 • Подвійні дипломи та прискорений диплом магістра
$8 000 $4 000 за академічний рік
Розпочати подорож
Вступний процес
01
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

02
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, написати мотиваційний лист та записати коротке самопрезентаційне відео.

03
Склади Національний мультипредметний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати НМТ або Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) попередніх років. Для його проходження тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати надходитимуть безпосередньо до системи ЄДЕБO, яка використовується для подачі документів до університетів.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати фінальний навчальний і фінансовий контракти.

This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!