Кампус Амерікан Юніверсіті Київ

Перший кампус Амерікан Юніверсіті Київ розташований у центрі Києва, в історичній будівлі Річкового вокзалу на Поштовій площі. Вокзал був відкритий 1961 року, а 2012-го припинив роботу. Має статус нововиявленої пам'ятки архітектури.

АЮК провів реконструкцію та  вдихнув нове життя у культову будівлю. Наш шестиповерховий кампус став поєднанням модерністської архітектури з вражаючим видом на Дніпро і найсучаснішим цифровим обладнанням.

Ми створили естетично привабливий та заряджений інноваціями простір для якісного навчання та культурного обміну, адже тут навчатиметься молодь з усього світу.

Кампус АЮК має:

  • 15 аудиторій;
  • майданчики для зустрічей та спільної роботи студентів;
  • конференц-зали для групового або самостійного навчання;
  • студентську наукову бібліотеку;
  • кафе та обідню зону.
Кампус Амерікан Юніверсіті Київ red_mark
Оновлена будівля Річкового вокзалу стала простором для освіти

Амерікан Юніверсіті Київ орендує унікальну будівлю Річкового вокзалу, що не використовувалася до того вже 5 років і потребувала капітального ремонту. Ми інвестуємо $6 мільйонів доларів у відновлення споруди. Ми прагнемо зберегти історичний фасад, цінні панно і водночас створити всередині сучасний зручний інтер'єр. З цією метою АЮК звернувся до провідних фахівців з університетського дизайну вашингтонської студії Perkins&Will.

Perkins&Will мають багатий досвід розробки амбіційних концепцій дизайну для топових університетів світу. До списку їхніх клієнтів входять University of California, Berkley, Case Western Reserve University, Cornell University, Northwestern University тощо. В студії вважають, що сучасні архітектурні рішення допомагають розкрити історію локації. Навколо проєктів Perkins&Will оживають цілі райони, створюються нові спільноти, їхні рішення заряджаються енергією мешканців навколишніх вулиць.

Оновлена будівля Річкового вокзалу стала простором для освіти red_mark
Історія будівлі Річкового вокзалу

Будівництво Київського річкового вокзалу було завершено 1961 року – в рік першого польоту людини в космос. Споруда об’ємом понад 29 тисяч м2, що має два поверхи з боку площі та чотири з Дніпра, обійшлася в значну на той момент суму – 1 мільйон карбованців. Композиція нагадує корабель, який зупинився у порту.

Будівля має мистецьку цінність. Інтер’єр Річкового вокзалу оздоблений панно, виконаними художниками Ернестом Котковим, Валерієм Ламахом та Іваном Литовченком. В останні роки панно були занедбані, руйнувалися. В рамках реконструкції будівлі, проводиться реставрація відомих панно, які включають: «Дніпро — торговельний шлях», «Богдан Хмельницький», «Україна», «Чайки над Дніпром» та інші.

Амерікан Юніверсіті Київ бачить друге життя історичної будівлі як простору, що надихатиме нове покоління мислителів та змінотворців.

Шукаю детальну інформацію
Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!