ua
ua en
дізнатись більше
Магістр
Магістр
Technology Leadership & Artificial Intelligence

Побудуй успішну та насичену кар'єру з магістерською програмою Technology Leadership & Artificial Intelligence.

Про програму

Навчись керувати, мислити стратегічно та створювати інновації у сфері штучного інтелекту та технології даних на найвищому рівні. Отримай бажані навички, які відкриють двері до нових можливостей у динамічному ІТ-секторі. Впроваджуй сучасні теорії управління та аналітичні інструменти, та втілюй знання на практиці у своїй нинішній керівній ролі.

Зроби наступний крок у своїй кар’єрі – якщо ти прагнеш зростання з суто технічної ролі до менеджерської посади або посити своє резюме для здобуття позиції VP чи С-рівня.

Ця сучасна спеціалізована ІТ програма з управління, що базується на навчальній програмі ASU, покращить твої ділові компетенції управлінця одночасно із вдосконаленням технічних знань. Ти зможеш сміливо використовувати машинне навчання, дослідження детермінованих операцій, статистичного навчання і симуляцій для трансформації твого бізнесу.

Відкрий для себе можливості використання штучного інтелекту та інших технологій, надихаючи та розвиваючи свою команду, та створюй успішні інновації. Вирішуй складні ІТ-завдання, пов’язані з твоєю поточною посадою, і націлюйся на те, щоб стати глобальним лідером у цій галузі.

1
1) Подвійний диплом АЮК + ASU (ви можете обрати технічний або управлінський напрямок)
2
2) Диплом АЮК
Про програму

Після завершення цієї програми ви:

Розвинете стратегічне лідерство

Навчитеся комунікувати своє бачення та впроваджувати ефективні практики та процеси, щоб завоювати довіру та підтримку своєї команди 

Впроваджуватимете цифрову трансформацію

Опануєте інноваційні бізнес-стратегії, такі як методологія шести сігм, статистичне навчання та моделювання, а також концепції технологічного підприємництва для стимулювання змін та інновацій 
 

Опануєте кількісне мислення

Дізнаєтеся про використання навичок розробки програм і концепцій дизайну для розробки веб-системи підтримки прийняття рішень

Навчитеся приймати рішення на основі даних

Розроблятимете бізнес-рішення за допомогою аналізу даних, статистичних моделей і систем підтримки прийняття рішень для управління ризиками та можливостями

Кар’єрні можливості
Програма розроблена для тих, хто зацікавлений отримати видатні посади віце-президентів або керівників відділів у таких галузях як IT, Fintech, електронна комерція, телекомунікації тощо.

Охоплюючи як стратегічний бізнес-аспект постановки цілей, програма також стосується технічного аспекту розробки продукту, інновацій та маркетингу в галузі штучного інтелекту та машинного навчання. Прагніть до позицій найвищого рівня в передовій галузі технологій.

Структура програми

Структура програми MTLAI складається з основних дисциплін, курсів вільного вибору, стажування та дипломного проєкту, що разом складає 90 ECTS.

Основні курси (66 ECTS)
 • Technology Entrepreneurship (6 ECTS)
 • Professional Effectiveness (6 ECTS)
 • Global Leadership and Personal Development (6 ECTS)
 • Web Enabled Decision Support Systems (6 ECTS)
 • Strategic Enterprise Innovation (6 ECTS)
 • Design of Experiments (6 ECTS)
 • Professional English (6 ECTS)
 • Artificial Intelligence in Business and Management
Курси вільного вибору (24 ECTS)

4 вибіркові предмети з каталогу на основі професійних інтересів студента

Capstone Project (6 ECTS)
Internship (12 ECTS)
Подвійний диплом (AUK+ASU)

Подвійний диплом та шлях до ASU

Logo
Подвійний диплом (AUK+ASU)

Опції подвійного диплому роблять якісну американську освіту доступною для українських студентів в АЮК. Ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University. Ти також можеш обрати навчання онлайн або безпосередньо в США на кампусі Arizona State University. 

Диплом АЮК 

Після півтора років успішного навчання в AЮK студенти отримують диплом магістра Technology Leadership & AI від AЮK. 

Подвійний диплом (AЮK+ASU) 

Магістерська програма передбачає подвійний диплом за моделлю 1+1, а саме: 1 рік навчання в АЮК та 1 рік навчання в ASU. По завершенню навчання студенти отримують диплом магістра АЮК і диплом магістра ASU.

Шлях до ASU

Навчаючись на магістерській програмі Technology Leadership & AI в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом магістра: диплом магістра AЮK і диплом магістра ASU. 

Відповідно до своїх кар'єрних спрямувань, студенти можуть обрати технічний напрямок і подати заяву на здобуття ступеня магістра ASU Master of Industrial Engineering (онлайн або на кампусі в США) чи ASU Master of Engineering Management (онлайн), або ж обрати управлінський напрямок і подати заяву на здобуття ступеня магістра ASU Master of Global Management (на кампусі в США) чи ASU Master of Leadership and Management (онлайн). 

Студенти MTLAI повинні бути готові надати документи до ASU протягом першого року навчання (2-й семестр навчання в АЮК). Навчальний рік в АSU розпочнеться у серпні 2025 року (3 семестр навчання).

Вступ

Дедлайн подачі заявок на зарахування (на 2024 рік)

1 вересня 2024 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів і документів та проходження письмового оцінювання онлайн.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів

 • Диплом бакалавра/магістра
 • Англійська мова на рівні B2+ (TOEFL internet based: не нижче 80; IELTS academic: не нижче 6.0; PTE: не нижче 60, або Duolingo: не нижче 100)
 • Мотиваційний лист англійською
 • Резюме англійською мовою
 • Відео-відповідь англійською мовою
 • Public exam results: UPEE (ЄФВВ) 120+; UEE (ЄВІ) 140+; ECT (ТЗНК) 120+
Необхідні документи

 • Aплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Диплом та Додаток до диплома
 • Військовообліковий документ (для військовозабов'язаних)

Вступний процес

1
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

2
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

3
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

4
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.

Розпочати подорож