Maгістр Technology Leadership & Artificial Intelligence

Побудуй успішну та насичену кар'єру з магістерською програмою Technology Leadership & Artificial Intelligence. Навчись керувати, мислити стратегічно та створювати інновації у сфері штучного інтелекту та технології даних на найвищому рівні. Отримай бажані навички, які відкриють двері до нових можливостей у динамічному ІТ-секторі. Впроваджуй сучасні теорії управління та аналітичні інструменти, та втілюй знання на практиці у своїй нинішній керівній ролі.

 

Зроби наступний крок у своїй кар’єрі – якщо ти прагнеш зростання з суто технічної ролі до менеджерської посади або посити своє резюме для здобуття позиції VP чи С-рівня.

Ця сучасна спеціалізована ІТ програма з управління, що базується на навчальній програмі ASU, покращить твої ділові компетенції управлінця одночасно із вдосконаленням технічних знань. Ти зможеш сміливо використовувати машинне навчання, дослідження детермінованих операцій, статистичного навчання і симуляцій для трансформації твого бізнесу.

 

Відкрий для себе можливості використання штучного інтелекту та інших технологій, надихаючи та розвиваючи свою команду, та створюй успішні інновації. Вирішуй складні ІТ-завдання, пов’язані з твоєю поточною посадою, і націлюйся на те, щоб стати глобальним лідером у цій галузі.

Start your journey
Додати коментар
З нашою програмою ти навчишся:
01
Керувати на глобальному стратегічному рівні

Здобудеш довіру та підтримку своєї команди. Навчишся комунікувати своє бачення та налагоджувати ефективні практики та процеси.

02
Розвивати світогляд цифрової трансформації

Опануєш інноваційні бізнес-стратегії, такі як Six Sigma Methodology, статистичне навчання та моделювання, щоб стимулювати зміни в технологічному секторі.

03
Стимулювати інновації

Вивчиш фундаментальні принципи та концепції технологічного підприємництва, щоб впроваджувати інновації та впевнено керувати.

04
Використовувати кількісні міркування та штучний інтелект

Дізнаєшся про використання навичок розробки програм і концепцій дизайну для розробки веб-системи підтримки прийняття рішень.

05
Приймати рішення на основі даних

Розроблятимеш бізнес-рішення та вирішуватимеш проблеми за допомогою аналізу даних, статистичних моделей і систем підтримки прийняття рішень.

06
Керувати ризиками та можливостями

Застосовуватимеш фінансову інженерію та експерименти з дизайном, щоб надати науково-обґрунтовані докази та статистичні дані, аби кожен рухався вперед із ясністю та досягав успіху.

Кар’єрні можливості
Кар’єрні можливості

Магістерська програма з Technology Leadership&Artificial Intelligence розроблена для тих, хто зацікавлений в отриманні високих посад віце-президентів, директорів та керівників відділів у таких галузях, як IT, FinTech, електронна комерція, телекомунікації тощо. Охоплюючи стратегічний та бізнес-аспект формулювання цілей, програма також стосується технічного аспекту розробки продукту, інновацій та маркетингу в галузі штучного інтелекту та машинного навчання. Прагни до позицій найвищого рівня в провідній галузі технологій.

 

Кому буде цікава програма?

 

 • Архітектурним та інженерним менеджерам з бажанням керувати цифровою трансформацією в своїх організаціях
 • Досвідченим ІТ-розробникам, які хочуть прискорити кар’єрне зростання та отримати керівні посади
 • Головним технічним директорам та старшим провідним аналітикам, які хочуть отримати найновіші знання та розуміння технологій штучного інтелекту, щоб стати видатними технологічними лідерами
 • Керівникам ІТ-команд, які бажають просунути свою кар’єру на новий рівень, збільшити свої прибутки або змінити відділ чи сектор

 

Міжнародні викладачі

 

Викладацький склад програми MTLAI – це міжнародні англомовні професори та викладачі з усього світу, включаючи провідних науковців з України. Серед них лауреати престижних європейських і американських нагород, науковці з найвищими рейтингами журналу Forbes, стипендіати програми Фулбрайта. Наші професори та лектори викладали в різних університетах по всій Америці та Європі, включаючи Purdue University, Case Western Reserve University, University of Toronto, University of Amsterdam та інші.

Структура програми

Студенти MTLAI вивчатимуть наступні основні та курси вільного вибору.

 

Основні курси (66 ECTS)

 

 • Technology Entrepreneurship (6 ECTS)
 • Professional Effectiveness (6 ECTS)
 • Global Leadership and Personal Development (6 ECTS)
 • Web Enabled Decision Support Systems (6 ECTS)
 • Strategic Enterprise Innovation (6 ECTS)
 • Design of Experiments (6 ECTS)
 • Strategic Technology Management (6 ECTS)
 • Professional English (6 ECTS)
 • Simulating Stochastic Systems (6 ECTS)
 • Capstone Project (6 ECTS)
 • Internship (12 ECTS)

 

Курси вільного вибору (24 ECTS)

 

 • Six Sigma Methodology (6 ECTS)
 • Financial Engineering (6 ECTS)
 • Applied Deterministic Operations Research (6 ECTS)
Структура програми
Подвійний диплом та шлях до ASU
Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну американську освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання в АЮК, ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University.

Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні.

Диплом АЮК

Після півтора років успішного навчання в AЮK студенти отримують диплом магістра AЮK з Technology Leadership & AI.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Магістерська програма Technology Leadership & AI передбачає подвійний диплом за моделлю 1+1, а саме: 1 рік навчання в АЮК та 1 рік навчання в ASU, онлайн чи на кампусі

в Аризоні, США. По завершенню навчання студенти отримують диплом магістра АЮК і диплом магістра ASU.
 

Шлях до ASU

Навчаючись на магістерській програмі Technology Leadership & AI в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом магістра: диплом магістра AЮK і диплом магістра ASU. Студенти MTLAI повинні бути готові надати документи до ASU протягом першого року навчання (2-й семестр навчання в АЮК). Навчальний рік в АSU розпочнеться у серпні 2024 року (3 семестр навчання).

Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $9000. Усі зараховані студенти отримають стипендію військового часу (40% на 2023-2024, 20% на 2024-2025 aкадемічні роки).

Вимоги до кандидатів
 • Диплом бакалавра/магістра
 • Англійська мова на рівні B2+ (TOEFL internet based: 79–95, IELTS Academic: 6.5, Duolingo English test: 81–119)
 • Мотиваційний лист
 • Резюме англійською мовою
 • Досвід роботи (бажано 2+ років)
 • Письмове оцінювання онлайн
Необхідні документи
 • Aплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Диплом та Додаток до диплома
Вступний процес
Якщо на даний момент ти маєш диплом спеціаліста або магістра державного зразка, сміливо подавай заявку на магістерську програму AЮK.
01
Подай заявку до АЮК

Заповни аплікаційну форму на сторінці обраної програми.

02
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів, щоб підібрати найкращий варіант для тебе

Після отримання заповненої аплікаційної форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з процесом вступу до АЮК та проконсультувати щодо необхідних документів.

03
Пройди оцінювання знань та отримай варіанти стипендії

Будь готовий(а) до письмової оцінки знань, необхідних для проходження навчальних програм, у формі відкритих запитань. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно прийняти нашу пропозицію, підписати фінальний навчальний контракт і надати необхідні офіційні документи (паспорт, ІПН, сертифікат з підтвердженням рівня володіння англійською мовою, диплом та додаток). Після перевірки документів ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!