AUK Prep

Підготуйся до університету.

Підготуйся до кар’єри.

Підготуйся до життя.

AUK Prep – підготуйся до успіху.

Підготовчі курси AUK Prep створені для студентів, які прагнуть покращити свої навички письма, спілкування, читання та аудіювання англійською мовою. Курси забезпечать знання англійської мови на рівні B2 і нададуть якісний набір навичок, необхідних для успішного навчання на обраній бакалаврській програмі AЮK.

AUK Prep
Про AUK Prep

Оскільки в АЮК всі програми викладаються англійською мовою, під час вступу університет вимагає обов’язкове підтвердження високої кваліфікації у володінні англійською. Підготовчі курси AUK Prep охоплюють формати тестів на знання англійської мови та підготують до навчання англійською мовою в університеті.

 

Під час AUK Prep ти зможеш пройти профорієнтаційні тести, дізнатися про свої сильні сторони та визначитись із майбутнім кар’єрним шляхом. На завершення курсу ти матимеш готове резюме та мотиваційний лист, необхідний для вступу до університету. Розвивай впевненість, яка рухатиме твій кар’єрний шлях у правильному напрямку.

 

Використай цей час для розвитку навичок, необхідних для того, щоб стати успішним студентом. Вдосконалюй навички з таймменеджменту та управління проєктами, особисту ефективність, навички командної роботи та покращуй критичне та творче мислення. Розвивай партнерську взаємодію зі своїми однолітками та відчуй, що означає бути частиною активної спільноти AЮК.

Розпочати подорож
Додати коментар
Завдяки цій програмі ти:
1
Відточиш знання англійської мови

Навчайся разом зі своїми однолітками, виконуючи завдання на основі реальних життєвих ситуацій, залучайся до розмовного клубу, дебатів та ігор. Опануй курс з володіння англійською на рівні B2, обов’язковою умовою для навчання в AЮK. Розроби стратегії складання тестів і досягай своїх мовних цілей.

2
Отримаєш профорієнтаційне спрямування

Вияви свої кар’єрні інтереси, навички та амбіції. Визнач свої професійні цілі та сильні/слабкі сторони. Здійсни свій вибір професії з упевненістю.

3
Підготуєшся до успішного навчання в університеті

Розвивай соціальні навички та стійкість, щоб досягти успіху в університеті. Удосконалюй навички таймменеджменту та особистої ефективності. Навчись керувати проєктами, працювати в команді та розвивати критичне та творче мислення. Бери участь у студентських заходах АЮК і готуйся продовжувати навчання в університеті.

4
Станеш частиною спільноти АЮК

Познайомся зі своїми одногрупниками, ставши частиною активної спільноти АЮК. Навчись працювати в парах, групах і командах. Створюй цінні зв’язки під час навчання онлайн та на кампусі. Відкрий для себе процеси престижної американської системи освіти в Україні.

AUK Prep призначений для
AUK Prep призначений для

 

 • учнів 11-го класу середньої школи в Україні та вимушених переселенців, які проживають за кордоном
 • які хочуть досягти рівня B2+
 • готуються здобути американську освіту бакалавра в Україні, навчаючись англійською
 • глобально мислять та відкриті до міжнародних можливостей
 • академічно сильні, амбітні та прагнуть побудувати успішну кар’єру

 

Призначений для тих, хто готується навчатися в університеті, AUK Prep допоможе тобі поставити кар’єрні цілі, познайомитись зі студентським життям в AЮK та підготуватися до вступних вимог обраної програми.

Викладачі

Тетяна Семашко – ментор AUK Prep та викладач уроків англійської мови. Тетяна родом із Києва, Україна, але вже майже 10 років живе у Нью-Йорку, США. Вона досвідчений викладач англійської мови, а також експерт зі створення та запуску освітніх продуктів. Тетяна працювала в американських мовних школах у Нью-Йорку та заснувала власну онлайн-школу англійської мови для іммігрантів зі Східної Європи під назвою «English 4 Real Life». На додаток до ступеня магістра з викладання англійської мови, Тетяна отримала сертифікат CELTA (Сертифікат навчання англійської мови для дорослих), який дозволяє їй викладати англійську мову в 150+ країнах світу.

Викладачі

Філ Куам — інструктор розмовного клубу AUK Prep. Філ є носієм англійської мови, який дуже відданий Україні. Він працював у Тернопільському національному педагогічному університеті волонтером від Корпусу Миру США у 2016-2018 роках, а з лютого 2022 року став активним членом Корпусу Миру США – Альянсу за Україну. Філ також має досвід роботи професором композиції та літератури в Університеті Олд Домініон, Норфолк, штат Вірджинія, і як керівник досліджень – провідний викладач у школах English First ESL у Палембанзі, Індонезія.

Тамара Дівайн – інструктор розмовного клубу AUK Prep. Тамара є носієм англійської мови та має великий професійний та академічний досвід викладання англійської та французької мов. Тамара має ступінь магістра з TESOL (викладання англійської мови для носіїв інших мов) у Школі міжнародного навчання, Бреттлборо, а також ступінь магістра з французьких та франкофонних досліджень в Університеті Массачусетса, Амгерст. Зараз вона викладає англійську та французьку мови в державних школах Вест-Гартфорда, Вест-Гартфорд, а також є інструктором ESOL та консультантом з навчальних програм Au Pair Weekend, Нью-Йорк.

Курси AUK Prep

AUK Prep включає 2 типи курсів: AUK Prep and AUK Prep Express. Стандартний курс AUK Prep створений для студентів з поточним рівнем англійської В1, які хочуть досягти рівня В2. Курс включає 20 тижнів англійських уроків та сесій розмовного клубу і триває з вересня по березень з перервою на різдвяні канікули.

AUK Prep Express надає можливість підвищити рівень англійської та підготуватися до навчання в університеті англійською мовою всього за 10 тижнів. Курс стартує у березні і закінчується у травні. Для того, щоб бути кваліфікованим на цей курс, треба володіти англійською мовою на рівні В2.

Структура програми включає наступні модулі:

 • Вдосконалення англійської. Заняття з англійської мови та розмовні клуби спрямовані на вдосконалення навичок читання, письма, аудіювання та спілкування. Кожного тижня ти будеш проходити різні теми, від мистецтва, подорожей, здоров’я чи природи до технологій, сталого розвитку, психології чи соціології. Опанувавши ці теми, ти підвищиш свою впевненість у ефективному та вільному спілкуванні. Викладає вчитель, носій англійської мови. Онлайн.
 • Кар’єрне спрямування. За допомогою наших профорієнтаційних тестів ти зможеш розкрити свої сильні сторони та визначитись із майбутнім кар’єрним шляхом, а також навчитись складати резюме та мотиваційний лист для вступу в університет. За участі команди із залучення студентів AЮK. На кампусі.
 • Підготовка до університету. Ти розвинеш необхідні soft skills, щоб стати успішним студентом. Сюди входять тайм менеджемент та управління проєктами, особиста ефективність, навички командної роботи, критичне та творче мислення. Викладають професори АЮК. На кампусі.
Найближчий курс: AUK Prep Express
 • Початок навчання: 4 березня, 2024. Тривалість: 10 тижнів
 • $450
 • Навчання онлайн та на кампусі АЮК
 • Сертифікат АЮК
Розпочати подорож
Вступний процес
Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш дізнатися більше про курс, заповнюй форму
1
Заповни форму на цій сторінці

Надай свої контактні дані, щоб представник університету зв’язався з тобою та відповів на усі питання.

2
Пройди безкоштовний тест з англійської мови

Для кваліфікації на цей курс, ми пропонуємо тобі пройти пробний онлайн тест з англійської від Duolingo, щоб перевірити свій приблизний рівень.

3
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів

Після отримання заповненої форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з вимогами щодо курсу.

4
Заповни аплікаційну форму разом з оплатою курсу.

Щоб завершити процес зарахування на цю програму, заповни аплікаційну форму разом з оплатою курсу, щоб забронювати місце. Наш експерт із зарахування студентів допоможе тобі на цьому етапі. Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Поширені питання
Яку кваліфікацію з англійської мови я матиму наприкінці цього курсу?

В результаті проходження AUK Prep курсу ти покращиш свою англійську як мінімум на один рівень. Наприклад, якщо твій поточний рівень В1 – ти покращиш володіння мовою до рівня до В2./p>

Які предмети я буду вивчати під час частини курсу з підготовки до університету?

Під час цієї частини курсу в тебе буде можливість відчути себе справжнім студентом університету! Ми навчимо тебе складати резюме та мотиваційний лист для вступу в університет. Ти покращиш свої навички з тайм-менеджменту, цілепокладання, особистої ефективності, навички командної роботи та критичного мислення. Також ти дізнаєшся про ресурси, доступні тобі, як тільки ти станеш студентом АЮК.

Чи надає цей курс сертифікат?

При успішному завершенні AUK Prep курсу, студенти отримують сертифікат. АЮК видає студенту Сертифікат про успішне проходження курсу за умови отримання ним 70 і вище підсумкових балів за Курс. Якщо студент отримав менше 70 підсумкових балів, АЮК видає Сертифікат про участь у курсі.

Чи пропонує цей курс якісь додаткові бонуси?

Успішне проходження кваліфікаційних іспитів з англійської під час підготовчого курсу AUK може зараховуватися до вимог щодо рівня англійської мови для вступу до AUK. Окрім цього, студенти AUK Prep курсу стають частиною живої спільноти AUK і отримують доступ до бібліотеки AUK, запрошення на заходи AUK, лекції на кампусі, зустрічі з викладачами та студентами.

Чому я маю проходити тест на знання англійської мови?

Для кваліфікації на курс AUK Prep нам важливо розуміти твій поточний рівень англійської мови. Щоб навчальні матеріали були релевантні, а студенти були ефективні у групових завданнях, твій поточний рівень знання англійської мови має бути не менше В1.

Який розклад занять в рамках курсу?

Базовий розклад занять з англійської мови такий: понеділок та четвер, 18:00-19:30, а також Розмовний клуб по суботам 10:00-11:00 та 11:00-12:00 (для Розмовного клубу студентів розділяють на дві менші групи). З огляду на кількість студентів та груп, які будуть набрані в рамках курсу AUK Prep, розклад може змінюватися чи доповнюватися.

Чи можу я оплатити готівкою?

American University Kyiv не приймає оплату готівкою. Платежі можна здійснити онлайн через наш веб-сайт, або ти можеш запросити рахунок-фактуру в нашій бухгалтерії.

Що робити, якщо я зазнаю невдачі?

Якщо ти не відповідатимеш вимогам щодо проходження курсу, ти не матимеш права на отримання Cертифікату про успішне проходження курсу.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!