Maгістр Software Engineering (90 ECTS)

Дізнайся, як адаптуватися до нових технологій. Розшир свої знання про локальний і глобальний вплив програмної інженерії на людей, організації та суспільство. З магістерською програмою Software Engineering (MSE) розвивай необхідні навички для вирішення широкого кола дисциплінарних і міждисциплінарних проблем, та застосовуй нові технології для покращення якості життя.

 

Навчальна програма Software Engineering зосереджена на базі знань програмної інженерії під керівництвом IEEE Computer Society. Ця магістерська програма стосується нових методологій розробки програмного забезпечення, методів, інструментів і процесів для розробки та управління проєктами програмного забезпечення. Крім того, ти дізнаєшся про основні тенденції розробки програмного забезпечення завдяки низці курсів, підсилених командою практиків, представників галузевих партнерів АЮК з розробки програмного забезпечення.

 

Програма MSE підготує тебе до самостійного планування, організації та реалізації проєктів у сфері розробки програмного забезпечення. Це не лише допоможе тобі стати лідером команди, а й озброїть тебе навичками, щоб стати архітектором проєктів і стартапів. У співпраці з міжнародними викладачами та бізнес-лідерами, ти отримаєш знання, необхідні для управління розробкою та розгортання інформаційних систем різних рівнів складності.

Start your journey
Додати коментар
З цією програмою ти навчишся:
01
Розуміти SDLC

Розуміти життєвий цикл розробки програмного забезпечення (SDLC). Розробляти та координувати його процеси, етапи та ітерації.

02
Аналізувати проблеми та визначати способи їхнього вирішення

Аналізувати проблеми розробки програмного забезпечення та алгоритми проектування.

03
Застосовувати принципи дизайну

Розуміти та застосовувати принципи, техніки та шаблони архітектури програмного забезпечення. Розробляти архітектурні рішення та презентувати їх командам розробників програмного забезпечення та стейкхолдерам.

04
Використовувати найсучасніші технології

Застосовувати практичні знання в найсучасніших сферах і технологіях розробки програмного забезпечення, таких як Big Data, Data Engineering і Artificial Intelligence.

05
Комунікувати концепції, які відповідають потребам клієнтів

Вести ефективні комунікації з урахуванням інженерної культури.

06
Впевнено керувати на основі знань та експертизи

Демонструвати технічні здібності та організаційні навички, необхідні для досягнення успіху в галузі на керівній посаді.

Кар’єрні можливості
Кар’єрні можливості

Інженери-програмісти користуються великим попитом, відповідно є значне зростання можливостей працевлаштування з суттєвим пакетом заробітної плати та нагород. Програма MSE готує студентів до самостійного планування, організації та реалізації проектів у сфері розробки програмного забезпечення, допомагаючи їм стати керівниками команд та архітекторами проєктів і стартапів.

 

Кому підійде програма?
 

Досвідченим розробникам програмного забезпечення, які хочуть отримати ширше уявлення про процес розробки програмного забезпечення за високими стандартами та просунутися в найсучасніших темах архітектури та розробки програмного забезпечення. Менеджерам, які працюють над високотехнологічними та ІТ-проєктами та бажають підвищити власну ефективність, використовуючи нові підходи в розробці та управлінні програмним забезпеченням. Розробникам програмного забезпечення, які хочуть розширити власні навички керівництва процесом розробки програмного забезпечення, комунікації та управління, включаючи роботу в міжнародних проєктах з розробки програмного забезпечення. Магістрам комп’ютерних наук або програмної інженерії, які хочуть поглибити та розширити свої знання з процесу розробки програмного забезпечення та архітектури.

 

Міжнародні викладачі
 

Викладацький склад програми MSE – це міжнародні англомовні професори та викладачі з усього світу, включаючи провідних науковців з України. Серед них стипендіати ім. Фулбрайта та Олександра фон Гумбольдта, лауреати престижних європейських і американських грантів і нагород, а також досвідчені практики, що представляють галузевих партнерів із розробки програмного забезпечення. Наші професори та лектори викладали в різних університетах по всій Америці та Європі, включаючи University of Toronto, University of Amsterdam, RWTH Aachen University, University of Kassel та інші.

Структура програми

Студенти MSE вивчатимуть наступні основні та курси вільного вибору.

 

Основні курси (66 ECTS):

 

 • Software Engineering Principles and Concepts (6 ECTS)
 • Software Design and Architecture (6 ECTS)
 • Software Project, Process and Quality Management (6 ECTS)
 • Software Verification, Validation, and Testing (6 ECTS)
 • Data Processing at Scale (6 ECTS)
 • Technology Entrepreneurship (6 ECTS)
 • Professional English (6 ECTS)
 • Professional Effectiveness (6 ECTS)  
 • Capstone Project (6 ECTS)
 • Internship (12 ECTS)

 

Курси вільного вибору (24 ECTS):

 

 • Foundation of Algorithms (6 ECTS)
 • Software Integration and Engineering (6 ECTS)
 • Data Science, Analytics, Machine Learning and AI (6 ECTS)
 • Data Management, Distributed and Cloud Computing (6 ECTS)
 • Data Mining (6 ECTS)
 • Analytical Decision Modeling (6 ECTS)
 • Leading Digital and Data Decision Making (6 ECTS)
 • Negotiation and Conflict Resolution (6 ECTS)

 

Вимоги до кандидатів:

 • Досвід роботи в розробці програмного забезпечення 2+ роки
 • Англійська мова на рівні B2+
 • Диплом спеціаліста/магістра
Структура програми
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $9000. Усі студенти зараховані у 2023 році отримають гарантовані стипендії у 40% вартості на перший навчальний рік і 20% – на другий. 

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

mark1
Анастасія Козачук
Магістр Software Engineering

На мій погляд, АЮК надає унікальну можливість розширити наявну експертизу розробки програмного забезпечення завдяки навчанню на різноманітних модулях, які тут викладаються англійською. Ці курси включають архітектуру програмного забезпечення, тестування, управління проєктами, data science тощо. Крім того, магістерська програма Software Engineering пропонує модулі, які розвивають soft skills та підприємницькі навички. Наприклад, у цьому семестрі мені сподобався курс Professional effectiveness, який дав мені багато підказок та порад щодо таймменеджменту, емоційного інтелекту, лідерства та формування команди. Я вважаю, що навчання в АЮК дозволить мені підвищити свої професійні знання та покращити навички в сферах, де мені бракує досвіду. Це допоможе мені стати Software Architect і найближчим часом почати викладати найкращі практики з розробки програмного забезпечення в одному з українських університетів. Я рада бути частиною American University Kyiv, університету, де працює та навчається багато крутих професіоналів.

feed_photo mark2 mark2
ВСТУПНИЙ ПРОЦЕС
Якщо на даний момент ти маєш диплом спеціаліста або магістра державного зразка, сміливо подавай заявку на магістерську програму AЮK.
01
Подай заявку до АЮК

Заповни аплікаційну форму на сторінці обраної програми.

02
Поспілкуйся з експертом із зарахування студентів, щоб підібрати найкращий варіант для тебе

Після отримання заповненої аплікаційної форми, один із наших консультантів зв’яжеться з тобою, щоб детально ознайомити з процесом вступу до АЮК та проконсультувати щодо необхідних документів.

03
Пройди оцінювання знань та отримай варіанти стипендії

Будь готовий(а) до письмової оцінки знань, необхідних для проходження навчальних програм, у формі відкритих запитань. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно прийняти нашу пропозицію, підписати фінальний навчальний контракт і надати необхідні офіційні документи (паспорт, ІПН, сертифікат з підтвердженням рівня володіння англійською мовою, диплом та додаток). Після перевірки документів ти отримаєш підтвердження про зарахування.

Підписуйся на електронну розсилку від АЮК
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!