ua
ua en
дізнатись більше
Бакалавр
Бакалавр
Data Science & AI

Програма Data Science дає студентам знання та навички, щоб стати успішними аналітиками та досвідченими користувачами даних. Студенти виходитимуть за рамки традиційного аналізу даних, використовуючи сучасне програмування та інтелектуальний аналіз даних, щоб розкрити корисну інформацію для своїх організацій.

Про програму

Як студент бакалаврської програми Data Science ви матимете доступ до найсучаснішої навчальної програми ASU. Математичне ядро програми складається з курсів лінійної алгебри, статистичного обчислення та класифікації даних, інтелектуального аналізу даних, обробки великих даних, машинного навчання та пов’язаних комп’ютерних методів. Завдяки цьому, студенти завершують програму з солідною основою для вирішення проблем, які пов’язані з аналізом даних у різноманітних сферах від бізнесу до наукових досліджень, а також високозатребуваних галузях науки та техніки.

Вакансії в сфері Data Science вже є одними з найбільш високооплачуваних ІТ-вакансій в Україні та США. Цей сектор очікує стрімкого попиту в наступні роки. Побудуйте успішну та фінансово вигідну кар’єру в передовій галузі науки про дані та ШІ.

1
Потужне математичне та аналітичне ядро ​​з інтеграцією сучасних методів програмування та обчислень
2
Ступені бакалавра наук про дані від AUK та ASU (3+1)
3
Практичний досвід навчання та стажування в EPAM
Про програму

Студенти стануть спеціалістами у:

Алгебрі та статистиці

Отримайте глибокі знання у математичних дисциплінах, які адаптовані для технічної кар’єри, як-от обчислення для інженерів, математичні інструменти для науки про дані, статистичне моделювання та обчислення, сучасні диференціальні рівняння.

Бізнес-аналітиці

Вивчайте програмні інструменти для бізнес-аналітики, розвивайте практичні аналітичні навички розв’язування проблем.

Великих даних, інтелектуальному аналізі даних і машинному навчанні

Отримайте навички інтелектуального аналізу бізнес-даних, об’єктно-орієнтованого програмування та структур даних, дослідження даних мовами програмування R та Python і вивчення основ штучного інтелекту.

Комп’ютерному програмуванні

Оволодійте глибоким розумінням принципів програмування, комп’ютерних обчислень та обробки природної мови і застосовуйте їх на практиці.

 

Кар’єрні можливості
Для випускника програми Data Science & AI кар’єрний шлях не має обмежень

Це означає, що тебе можуть розглядати на різні ролі в різних сферах. Незалежно від твого вибору, ти матимеш конкурентну перевагу для побудови успішної кар’єри в бізнесі та наукових дослідженнях, а також у високо затребуваних галузях сучасної науки та техніки.

Випускники можуть досягти успіху у таких сферах:
 • Дані та бізнес-аналітика
 • Розробка бізнес-аналітики
 • Продакт менеджмент
 • Інженерія даних
 • Аналіз та обробка великих даних
 • Бізнес-інновації
Кар'єрні можливості 
включають наступні позиції:

 

 • Аналітик даних (Data Scientist)
 • Фінансовий аналітик кількісних даних
 • Архітектор продукту
 • Інженер великих даних (Big Data Engineer)
 • Технічний директор (Chief Technical Officer)
 • Директор з управління даними (Chief Data Officer)
 • Статистик

Стажування

Стажування є частиною навчального плану та має на меті надати студентам знання

та практичні навички у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом з партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці.

Компанії для стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, відповідну до кар’єрних планів та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання. 
Практика передбачає змішане навчання офлайн або онлайн із залученням до діяльності конкретної компанії, з одночасним супроводом консультанта зі стажування та представника роботодавця. Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та консультантом зі стажування, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу. 
Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про свій досвід стажування та зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, дотичних до його/її кар’єри.

Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Подвійний диплом та шлях до ASU

Logo
Подвійний диплом (AЮK+ASU)

Варіанти подвійного диплому роблять українським студентам доступною якісну освіту в АUK. Завдяки поєднанню онлайн- та офлайн-навчання ви маєте можливість отримати дипломи Американського університету в Києві та Університету штату Арізона.

Ви також можете вибрати навчання на кампусі або онлайн в ASU.

Ступінь AUK

4 роки навчання в АUK, студент отримує ступінь бакалавра АUK з маркетингу.

Подвійні ступені AUK+ASU

Ця програма підтримує подвійні ступені за моделлю 3+1: 3 роки навчання в AUK і 1 останній рік навчання в ASU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра в АUK та ASU.

Шлях до ASU

Будучи студентом бакалавра Data Science в AUK, ви можете отримати подвійний варіант бакалавра (3+1): 3 роки навчання в AUK + 1 рік навчання в ASU. Після успішного завершення всіх курсових робіт це означає, що студенти отримають ступінь бакалавра в AUK і ступінь бакалавра в ASU.

Усі заявники на переведення повинні мати ступінь бакалавра в AUK із середнім балом 3,00 для всіх переведених робіт і відповідати вимогам вступу до переведення в ASU.

Студенти Data Science повинні бути готові подати заявку в університет штату Арізона на третьому році навчання (5-й семестр навчання в AUK). Навчання в ASU розпочнеться у 7 семестрі навчання за програмою бакалавра Data Science.

Вступ

Дедлайн подачі заявок на зарахування (на 2024 рік)
01
На першу хвилю:
31 липня 2024 року.
02
На другу хвилю:
31 серпня 2024 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта
 • Мотиваційний лист
 • Відео-відповідь англійською мовою
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119)
 • Результат Національного мультипредметного тесту (мінімальний конкурсний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+, математика 150+)
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма
 • Паспорт громадянина України
 • РНОКПП
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі
 • Свідоцтво та додаток до Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти
 • Військовообліковий документ (для військовозабов'язаних)

Вступний процес

1
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

2
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, резюме англійською та написати мотиваційний лист.

3
Пройди оцінку відповідності вимогам програми АЮК та отримай варіанти стипендії

Підготуйся до оцінювання знань та досвіду, необхідних для навчання на програмі у формі тестів, відкритих запитань та відео-відповіді. Успішним абітурієнтам ми запропонуємо місце на програмі, ознайомимо з варіантами стипендій та надамо інформацію про всі наступні кроки.

4
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати навчальний і фінансовий контракти.

Бакалавр

Data Science & AI
Старт:

осінь 2024

Тривалість:

4 роки

Формат:

Гібридне навчання: на кампусі та онлайн

Подвійні дипломи:

АЮК + ASU

Розпочни подорож