Бакалавр Data Science

Успішні спеціалісти в галузі даних усвідомлюють важливість просування своєї кар’єри поза традиційним аналізом даних за допомогою сучасного програмування або інтелектуального аналізу, щоб виявляти корисну інформацію для своїх організацій. Вони повинні розуміти всі аспекти життєвого циклу науки про дані та вміти створювати цінність на кожному етапі. Програма Data Science & AI оснащує студентів необхідними знаннями та навичками, щоб стати критичними аналітиками та досвідченими користувачами даних. 

 

Бакалаврська програма Data Science & AI розроблена за підтримки Arizona State University (ASU), тож як студент ти отримаєш доступ до найсучаснішої навчальної програми ASU. 

 

Опанувавши математичне ядро, що складається з лінійної алгебри, статистичного висновку та класифікації, інтелектуального аналізу даних, великих даних, машинного навчання та асоційованих комп’ютерних методів, студенти завершать програму з грунтовною підготовкою для вирішення проблем, пов'язаних з даними. 

 

Побудуй успішну та фінансово вигідну кар’єру в сучасній сфері Data science та AI.

Start your journey
Додати коментар
Студенти стануть спеціалістами у:
01
Алгебрі та статистиці

Отримайте глибокі знання з математичних досліджень, адаптованих до технічної кар’єри, як-от обчислення для інженерів, математичні інструменти для науки про дані, статистичне моделювання, логічні висновки, та сучасні диференціальні рівняння.

02
Бізнес-аналітиці

Вивчайте програмні інструменти для бізнес-аналітики, розвиток практичних аналітичних навичок та навичок розв’язування проблем.

03
Великих даних, інтелектуальному аналізі даних і машинному навчанні

Отримайте навички інтелектуального аналізу бізнес-даних, об’єктно-орієнтованого програмування та структури даних, дослідження даних в R&Phyton і вивчення основ штучного інтелекту.

04
Комп’ютерному програмуванні

Оволодійте глибоким розумінням принципів програмування, наукових обчислень та обробки природної мови та застосовуйте їх на практиці.

Кар’єрні можливості
Кар’єрні можливості

Для випускника програми Data Science & AI кар’єрний шлях не має обмежень. Це означає, що тебе можуть розглядати на різні ролі в різних сферах. Незалежно від твого вибору, ти матимеш конкурентну перевагу для побудови успішної кар’єри в бізнесі та наукових дослідженнях, а також у високозатребуваних галузях сучасної науки та техніки. 

 

Випускники можуть досягти успіху на керівних посадах у таких сферах: 

 • Дані та бізнес-аналітика 
 • Розробка бізнес-аналітики 
 • Продакт менеджмент 
 • Інженерія даних 
 • Аналіз та обробка великих даних 
 • Бізнес-інновації 

 

Кар'єрні можливості включають наступні позиції: 

 • Аналітик даних (Data Scientist) 
 • Фінансовий кількісний аналітик 
 • Архітектор продукту 
 • Інженер великих даних (Big Data Engineer) 
 • Технічний директор (Chief Technical Officer) 
 • Директор з даних (Chief Data Officer) 
 • Технічний спеціаліст з біоінформатики (Bioinformatics Technician) 
 • Статистик
Стажування

Стажування є частиною навчального плану та має на меті надати студентам знання та практичні навички у реальному бізнесі, який ретельно підбирає AЮK разом з партнерами університету, а також розширити набір компетенцій, які цінують топові роботодавці. Компанії для стажування безпосередньо пов’язані з програмою навчання студента та дозволяють отримати реальну практику, відповідну до кар’єрних планів та знання, недоступні у форматі аудиторного навчання. 

 

Практика передбачає змішане навчання офлайн або онлайн із залученням до діяльності конкретної компанії, з одночасним супроводом консультанта зі стажування та представника роботодавця. Студент тісно взаємодіятиме з представником роботодавця та консультантом зі стажування, щоб отримати релевантний для нього/неї досвід і розвинути навички пошуку роботи на етапі стажування. З дозволу представника роботодавця позиція, на якій стажуватиметься студент/ка, може також розглядатись як офіційне призначення на роботу. 

 

Наприкінці стажування студент повинен підготувати звіт про свій досвід стажування та зібрати дані на певну тему або в певній сфері інтересів, дотичних до його/її кар’єри.

Стажування
Подвійний диплом та шлях до ASU
Подвійний диплом та шлях до ASU

Опції подвійного диплому роблять якісну американську освіту доступною для українських студентів в АЮК. Завдяки поєднанню онлайн і офлайн навчання в АЮК ти маєш можливість здобути диплом Амерікан Юніверсіті Київ та Arizona State University. 

Ти також можеш вибрати навчання онлайн або безпосередньо в ASU в Аризоні. 

 

Диплом AЮK 

Навчаючись 4 роки в АЮК, студент отримує диплом бакалавра АЮК з Data Science & AI. 

 

Подвійний диплом (AЮK+ASU) 

Бакалаврська програма Data Science & AI передбачає подвійний диплом за моделлю 3+1: 

3 роки навчання в АЮК і 1 останній рік навчання в АSU. Після успішного закінчення навчання студент отримує два дипломи бакалавра – АЮК та АSU. 

 

Шлях до ASU 

Навчаючись на бакалаврській програмі Data Science & AI в АЮК, ти можеш отримати подвійний диплом бакалавра: диплом бакалавра AЮK і диплом бакалавра ASU. 

Студенти Data Science & AI повинні бути готові подати заявку в Arizona State University на третьому році навчання (5-й семестр навчання в AЮK). Навчання в АSU розпочнеться у вересні 2026 року (7 семестр навчання на бакалаврській програмі Data Science & AI).

Кому буде цікава програма?
 • «закоханим» в алгоритми, системи, програмування та нові технології, 
 • скептичним, стриманим та аналітичним студентам, які прагнуть встановлювати процедури, можуть допомогти іншим вдосконалюватись, а також 
 • тим, хто вільно володіє англійською мовою 
 • глобально мислить та відкритий до міжнародних можливостей 
 • академічно сильний та сфокусований на навчанні 
 • амбітний та прагне побудувати успішну кар'єру
Кому буде цікава програма?
Дедлайн подачі заявок

Дедлайн подачі заявок на першу хвилю зарахування: 31 липня 2023 року.

Дедлайн подачі заявок на другу хвилю зарахування: 31 серпня 2023 року.

Рішення приймальної комісії може бути оголошено впродовж 2 тижнів від дати отримання необхідних матеріалів та документів.

Зверніть увагу, що ми дотримуємося американської традиції вступного процесу, тому абітурієнти мають можливість забронювати місце на програмі до офіційного зарахування.

Радимо вам заздалегідь спланувати процес вступу та сконтактувати з консультантом із залучення студентів для отримання додаткової інформації.

Вимоги до кандидатів
 • Повна середня освіта 
 • Хороший рівень англійської: B2 (TOEFL internet based: 56 – 78, IELTS Academic: 5.5 – 6.0, Duolingo English test: 80 – 119) 
 • Мотиваційний лист 
 • Коротке відео самопрезентації англійською мовою 
 • Результат Національного міждисциплінарного тесту (мінімальний прохідний бал НМТ 130, іноземна мова (англійська) 150+, математика 140+
Необхідні документи
 • Аплікаційна форма 
 • Паспорт громадянина України 
 • РНОКПП 
 • Сертифікат про рівень володіння англійською мовою 
 • Фотокартка розміром 3 х 4 см в електронній формі 
 • Свідоцтво та додаток до Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти
Вартість навчання та стипендії

Річна вартість навчання складає $8000 доларів. Доступна стипендія воєнного часу у розмірі 50%.

Ми готові відповісти на всі твої запитання. Якщо ти хочеш більше дізнатися про вступний процес, подвійні дипломи, процес зарахування тощо, напиши нам, заповнивши форму нижче.

Вступний процес
01
Поспілкуйся з експертом із залучення студентів АЮК, щоб підібрати для себе найкращий варіант

Заповни форму та надай свої дані, і представник університету зв’яжеться з тобою, щоб відповісти на усі питання, ознайомити з деталями програм, процесом вступу до АЮК, та проконсультує щодо необхідних документів.

02
Заповни реєстраційну форму АЮК

Вітаємо! Це твій перший крок для вступу до АЮК. Для отримання доступу до реєстраційної форми необхідно створити особистий кабінет вступника. Зверни увагу, що реєстраційна форма заповнюється виключно англійською мовою. Тобі також необхідно буде завантажити документи, написати мотиваційний лист та записати коротке самопрезентаційне відео.

03
Склади Національний мультипредметний тест (НМТ)

Для вступу на перший курс бакалаврату будуть використовуватися результати НМТ або Зовнішнього Незалежного Оцінювання (ЗНО) попередніх років. Для його проходження тобі потрібно зареєструватися на офіційному державному сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Результати надходитимуть безпосередньо до системи ЄДЕБO, яка використовується для подачі документів до університетів.

04
Підпиши договір з АЮК

Щоб завершити процес зарахування, тобі потрібно обрати нашу конкурсну пропозицію в ЄДЕБО, надати необхідні офіційні документи (паспорт, документ про освіту тощо). Після цього ти отримаєш підтвердження про зарахування та зможеш підписати фінальний навчальний і фінансовий контракти.

Стипендії воєнного часу -50%

 

 • Чотири академічні роки
 • *Стипендія воєнного часу -50% для перших двох навчальних років
 • Офлайн та змішане навчання
 • Подвійні дипломи: АЮК + ASU
$8 000 $4 000 за академічний рік
Розпочати подорож
This mail already subscribed!
Thank you for subscribing!