22 березень 2024

16 березня в кампусі Амерікан Юніверсіті Київ відбулася виставка приватних шкіл – Ukrainian School Forum 2024 від DEC education - linza.com.ua

16 березня в кампусі Амерікан Юніверсіті Київ відбулася виставка приватних шкіл – Ukrainian School Forum 2024 від DEC education. У події взяли участь 15 шкіл та відвідало понад 500 родин, які шукали найкращі освітні заклади для своїх дітей.

Поки дорослі з перших вуст отримували інформацію про можливості та переваги приватних шкіл Києва та АЮК, слухали виступи та панельні дискусії експертів на актуальні освітні теми, маленькі відвідувачі із захопленням долучалися до майстер-класів: від вправ з кінетичним піском до симуляторів з керування дронами.

Під час свого виступу, Роман Дубас, директор із залучення студентів в АЮК, звернув увагу на широкі можливості, які перед українськими студентами відкриває навчання в АЮК. Адже університет пропонує вищу освіту американського зразка, яка визнана найкращою в світі, можливість отримати подвійні дипломи, потрапити на стажування у престижні компанії. А, головне, стати членом освіченої, прогресивної, креативної спільноти.

«Українській молоді більше не потрібно їхати за кордон для того, щоб отримати якісну англомовну вищу освіту. Тепер її можна здобути вдома, в Україні, в Амерікан Юніверсіті Київ. Ми раді сприяти тому, щоб наші студенти якнайкраще реалізовували свої освітні та карʼєрні амбіції, ставати лідерами відновлення та розквіту України, лишаючись з близькими та друзями поряд».

Дякуємо DEC education, усім партнерам, учасникам та відвідувачам Ukrainian School Forum 2024 за захід та надважливу увагу до якісної освіти, а, отже, кращого майбутнього для дітей та майбутнього України.