ua
ua en
дізнатись більше
Реєстрація на подію
«Міжнародна правова битва за справедливість – роль МКС у притягненні до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в Україні»
«Міжнародна правова битва за справедливість – роль МКС у притягненні до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в Україні»
June 21
18:00
Zoom
Ціна: Безкоштовно
Зареєструйтеся, щоб приєднатися до події

Запрошуємо на AUK Talks №24 «Міжнародна правова битва за справедливість – роль МКС у притягненні до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в Україні» з Брендою Дж. Холліс, головною адвокаткою у судових процесах, Head of the Ukraine Team Office of the Prosecutor International Criminal Court.

Наразі пані Холліс працює головною адвокаткою в Офісі прокурора Міжнародного кримінального суду, де керує розслідуванням міжнародних злочинів, скоєних в Україні та підпорядковується безпосередньо Прокурору МКС.

Пані Холліс працювала міжнародним співпрокурором у надзвичайних палатах судів Камбоджі з липня 2019 року до липня 2022 року, а з квітня 2015 року займала посаду Reserve International Co-Prosecutor.

До свого призначення Міжнародним співпрокурором ECCC пані Холліс була прокурором Residual Special Court для Сьєрра-Леоне та Special Court для Сьєрра-Леоне (2010-2019). Після роботи на посаді юридичного консультанта прокурора SCSL у 2002, 2003 та 2006 роках, у лютому 2007 року вона стала головним прокурором у справі проти колишнього президента Ліберії Чарльза Тейлора та продовжувала вести обвинувачення у цій справі до завершення апеляції в 2013 році. З 1994 по 2001 рік пані Холліс обіймала різні посади в Офісі прокурора Міжнародного кримінального трибуналу для колишньої Югославії, в т.ч. була співрадником у справі Душка Тадіча, першій судовій справі в міжнародному кримінальному трибуналі після Нюрнберзького процесу. Також очолювала обвинувачення як у повторному відкритті Справи Фурунджії, в якій зґвалтування було визначено як катування, так і на підготовчому етапі справи проти колишнього президента Сербії Слободана Мілошевича.

Пані Холліс навчала суддів, прокурорів та слідчих у Камбоджі, Індонезії та Іраку. Вона також допомагала жертвам міжнародних злочинів у Колумбії та Демократичній Республіці Конго підготувати заяви з проханням провести розслідування Міжнародним кримінальним судом.

Медіа контакт