Амерікан Юніверсіті Київ спільно з Єдина Школа оголошують про старт Всеукраїнського конкурсу Smart Challenge для старшокласників. Переможцям – грантове навчання в АЮК - Амерікан Юніверсіті Київ
12 березень 2024

Амерікан Юніверсіті Київ спільно з Єдина Школа оголошують про старт Всеукраїнського конкурсу Smart Challenge для старшокласників. Переможцям – грантове навчання в АЮК

Амерікан Юніверсіті Київ спільно з Єдина Школа оголошують про старт Всеукраїнського конкурсу Smart Challenge для старшокласників. Переможцям – грантове навчання в АЮК - linza.com.ua

SMART CHALLENGE  відкриє нові горизонти талановитому поколінню молодих українців та дозволить здобути високоякісну освіту  в Україні, яка відповідає найвищим американським стандартам.

З 12 по 25 березня 2024 відкрита реєстрація на Всеукраїнський конкурс Smart Challenge, який організовано співпрацею Єдина Школа та Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК). У конкурсі можуть взяти учать усі обдаровані 11-класники, які люблять математику та англійську мову, мають 10+ балів з цих предметів і хочуть здобути високоякісну вищу освіту. Три переможці  конкурсу отримають гранти з повним стипендіальним покриттям навчання на обраній бакалаврській програмі за напрямами IT або Менеджменту в Амерікан Юніверсіті Київ.

Конкурс проходитиме у 2 етапи:

1-й етап: 6 квітня 2024 року усі зареєстровані на конкурс учні змагатимуться за першість з математики онлайн в системі «Єдина Школа». Тести з математики були розроблені командою кращих вчителів з різних регіонів України спеціально для Smart Challenge.

2-й етап: 27 квітня 2024 року відбудеться написання есею англійською мовою очно в кампусі Амерікан Юніверсіті Київ. Учні матимуть змогу продемонструвати свій рівень володіння англійською мовою та розкрити свій світогляд.

Переможців визначатиме Конкурсний комітет, у який увійшли: 

  • Роман Шеремета, ректор-засновник АЮК;
  • Олексій Кошевець, керівник проєкту Єдина Школа;
  • Людмила Довгоновська, керівник служби Президента АЮК; 
  • Марина Лютинська, директорка з регіонального розвитку проєкту Єдина Школа
  • Олександра Антонюк, запрошений професор АЮК;

Деталі та умови конкурсу доступні на сайті https://smartchallenge.auk.edu.ua/

Так, коментуючи початок конкурсу, Роман Шеремета, ректор-засновник АЮК, відзначив: «Сьогоднішні старшокласники зовсім скоро стануть потужною силою, що впливатиме на розвиток України. Віримо, що з-поміж майбутніх переможців Smart Challenge і студентів АЮК також віднайдуться сильні лідери України, майбутні Сікорські і Вернадські, які відновлюватимуть Україну та сприятимуть її економічному розвитку».

Олексій Кошевець,  керівник проєкту “Єдина Школа”, зазначив: «Щороку ми бачимо зростання інтересу серед випускників і наших користувачів до точних наук і бажання присвятити себе інноваціям та науковим розробкам. Ми раді створити таку чудову можливість не тільки для учасників нашої платформи, а й для усіх амбітних старшокласників, – право здобути стипендію для навчання в університеті, який пропонує високі стандарти освіти світового рівня в Україні».

19 березня о 17:00 відбудеться презентаційний вебінар конкурсу SMART CHALLENGE: ДЕТАЛІ ТА МОЖЛИВОСТІ
Приєднатись до Вебінару можна за посиланням