Амерікан Юніверсіті Київ призначив д-ра Юрія Боця деканом School of Business Administration - Амерікан Юніверсіті Київ
08 липень 2022

Амерікан Юніверсіті Київ призначив д-ра Юрія Боця деканом School of Business Administration

Амерікан Юніверсіті Київ призначив д-ра Юрія Боця деканом School of Business Administration - linza.com.ua

Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) призначив д-ра Юрія Боця деканом School of Business Administration, яка у 2022 році запустила магістерські та бакалаврські програми з Business Administration (BA) та Global Management (GM) та розпочала набір студентів на 2022-2023 навчальний рік.

Доктор Юрій Боць отримав ступінь доктора економіки Purdue University та здобув суттєвий практичний досвід роботи економістом у різних галузях. Доктор Боць також отримав численні нагороди за внесок у педагогічні практики та інновації. Він також працював у консалтингу та отримав численні сертифікати з вивчення лідерства. Його академічні дослідження зосереджуються на таких темах як: міжнародна торгівля, продуктивність у сервісному секторі, реакції фондового ринку на злиття та поглинання та питання лідерства.

«Ми раді вітати Юрія Боця в нашій команді у якості декана School of Business Administration, яка може відіграти важливу роль у подальшій економічній відбудові України. Юрій Боць переїжджає в Україну зі США, щоб саме тут застосовувати свої міжнародні знання, досвід і ноу-хау США, щоб побудувати найкращу бізнес школу в Україні», – наголосив д-р Роман Шеремета, ректор АЮК.

Юрій Боць відповідає за керівництво командою викладачів школи, за синхронізацію академічних програм з Arizona State University, який є партнером АЮК. Також до обов’язків пана Боця входить: розробка нових курсів і стажувань, щоб зробити навчання в АЮК тісно пов’язаним з реальним бізнесом.

«У нашій BA School ми навчаємо менеджменту, маркетингу, фінансам, бухгалтерському обліку та лідерству. Сьогоднішній випускник та сучасний бізнес лідер повинен володіти усіма цими знаннями. Наше завдання – зробити студентів АЮК успішними, наділивши їх знаннями, навичками та підходами, які вже є затребуваними в сучасній економіці, – підкреслив д-р Юрій Боць. – Ми націлені не лише надати нашим студентам якісні дипломи, а й ефективні інструменти, завдяки яким вони створюватимуть зміни на краще в Україні та в усьому світі».

Доктор Юрій Боць також викладатиме курс з Global Entrepreneurship, який дасть студентам AЮK академічні та практичні навички у сфері підприємництва. А деякі з найкращих проєктів цього курсу будуть представлені потенційним інвесторам із США.