ua
ua en
дізнатись більше
16 березень 2023

Aмерікан Юніверсіті Київ призначив Деніела Райса Президентом АЮК

Aмерікан Юніверсіті Київ призначив Деніела Райса Президентом АЮК - linza.com.ua

KИЇВ, Україна – 16.03.2023. Aмерікан Юніверсіті Київ (AЮK), перший в Україні університет, що працює за американськими навчальними програмами та стандартами, завдяки партнерству з Arizona State University, призначив Деніела Райса на посаду Президента АЮК. Призначення відбулось за результатами міжнародного відбору та затвердження Наглядової ради АЮК.

Деніел Райс є досвідченим управлінцем зі значним досвідом у сфері лідерства, стратегічного планування, фанд-рейзингу, маркетингу та освіти. Також, пан Райс є радником генерала Валерія Залужного, Головнокомандувача Збройних Сил України, завдяки великому військовому досвіду. Новообраний президент - колишній офіцер піхоти армії США, нагороджений відзнакою «Пурпурове серце», активно розповідає і пише про війну в Україні, виступаючи за додаткові системи озброєння з тісними контактами у військовому керівництві США та України.

Окрім військового досвіду, має багаторічний досвід керівної роботи як президент і співзасновник Thayer Leadership у Вест-Пойнті, компанії з розвитку лідерства з широким колом корпоративних клієнтів, яка входить до 40 найкращих компаній світу у цій галузі. Пан Райс здобув освіту в провідних американських університетах, зокрема ступінь бакалавра із національної безпеки у Вест-Пойнті, ступінь магістра бізнес адміністрування у Kellogg Graduate School of Business of Northwestern University, ступінь магістра маркетингу в Medill School of Journalism у Northwestern та ступінь магістра в галузі освіти та здобуває ступінь доктора наук з лідерства в University of Pennsylvania. Райс є автором, удостоєним літературних нагород, часто виступає на CNN, FOX News та інших міжнародних медіа.

На посаді Президента АЮК пан Райс відповідатиме за стратегічне управління університету, створюючи інноваційне академічне середовище, орієнтоване на дослідження, зі значним соціальним та економічним впливом на Україну та її майбутніх лідерів. Він тісно співпрацюватиме з урядом та міжнародними організаціями для розвитку нових партнерських ініціатив у сфері освіти, досліджень та просування України та її академічного потенціалу у світі.

Коментуючи призначення, Ненсі Гонзалес, виконавчий віце-президент і ректор Arizona State University, підкреслила: «Я аплодую команді AЮK за їхній дух і непохитну підтримку своїх студентів. Вони успішно розпочали навчання цієї осені, незважаючи на величезні виклики. Ми раді вітати нового Президента, Дена Райса, бажаємо йому успіхів у подальшому розвитку університету та об’єднанні людей для навчання, співпраці та досягнення значного економічного впливу».

Передаючи свої обов’язки новому Президентові, Рік Шенгроу, перший Президент-засновник АЮК, підкреслив: «Незважаючи на виклики, наш перший навчальний рік був водночас складним і продуктивним. Я пишаюся тим, що ми змогли досягнути, а це - запуск п’яти академічних програм, забезпечення стипендіями усіх наших студентів та створення команди міжнародних викладачів. Тепер я передаю свої обов’язки Дену, лідеру зі стратегічним баченням подальшого розвитку університету та України».

Деніель Райс, вступаючи на свою посаду, зазначив: «Я вражений досягненнями AЮK за таких складних обставин. З гордістю приєднуюся до команди і готовий зробити свій внесок у зростання, розвиток і післявоєнне майбутнє України. У рамках моїх обов’язків в АЮК я планую збільшувати стипендії для перспективної молоді з України, приділяючи додаткову увагу дітям загиблих українських воїнів, українським ветеранам та пораненим воїнам. Я впевнений, що ці молоді чоловіки та дівчата, які сьогодні борються за демократію та незалежність України, відіграватимуть важливу роль у відбудові України. І я бачу роль AЮK у їхньому навчанні критично важливою для цього процесу».

Також, пан Райс відповідатиме за подальший стрімкий розвиток та розширення університету через відкриття нових шкіл та програм. Розпочавши свій перший навчальний рік восени 2022 року, в умовах війни, з 5ти програм: трьох бакалаврських (Global Management, Business Administration, Software Engineering) та двох магістерських (Global Management, Software Engineering), у 2023 році АЮК запускає ще 4 програми. А саме: 2 бакалаврські (Data Science та Marketing Science) та 2 магістерські (Global Technnology and Development та Technology Leadership and AI).

Завдяки тісній співпраці з Arizona State University студенти та викладачі AЮK мають доступ до академічних програм світового рівня, які базуються на найсучасніших глобальних дослідженнях.

 

*****

Aмерікан Юніверсіті Київ – є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки. В Україні партнерами-засновниками AЮК є: EPAM Systems, BGV Group Management, Academy DTEK, Brain, Channel Georgian Consulting, Georgian American University.

Контактна особа для уточнень, коментарів та інтерв'ю: Оксана Рудюк, (063) 210 00 69, oksana.rudiuk@auk.edu.ua