Амерікан Юніверсіті Київ та Інститут міжнародної освіти започатковують стипендію «Build Solid Futures» для підтримки українських студентів - Амерікан Юніверсіті Київ
24 квітень 2023

Амерікан Юніверсіті Київ та Інститут міжнародної освіти започатковують стипендію «Build Solid Futures» для підтримки українських студентів

Амерікан Юніверсіті Київ та Інститут міжнародної освіти започатковують стипендію «Build Solid Futures» для підтримки українських студентів - linza.com.ua

Стипендія надає унікальні можливості для студентів в Україні отримати якісну освіту, яка допоможе розкрити потенціал та побудувати успішне майбутнє.

КИЇВ, Україна – 24.04.2023. Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК), перший університет в Україні, заснований за освітніми стандартами США, розпочав співпрацю з Інститутом міжнародної освіти (IIE) для адміністрування нової стипендіальної програми АЮК — Build Solid Futures. Як одна з провідних міжнародних освітніх організацій IIE допоможе АЮК в управлінні стипендійним фондом, мета якого – розширити доступ українських студентів до високоякісної освіти.

Програма Build Solid Futures надає студентам АЮК стипендії наступного типу: на основі академічних досягнень, фінансових потреб та воєнні стипендії, які сприяють розвитку та освіті молодого покоління України, його опору та відданості свободі. 

Програма також розширює ту важливу стипендіальну підтримку, яку AЮK вже надає своїм студентам. А саме: військові стипендії AЮK (до 75% від вартості), започатковані у 2022 році як відповідь університету на війну, надаються всім зарахованим студентам. 

Стипендії Build Solid Futures, які базуються на основі академічних досягнень студентів, будуть присуджені тим з них, хто продемонстрував суттєві успіхи у навчанні та лідерські якості. Стипендії АЮК на основі фінансових потреб надаватимуться студентам, які перебувають у складних фінансових умовах. У цій категорії AЮK створив дві стипендії, які повністю покривають вартість навчання. Вони націлені допомогти ветеранам та дітям загиблих героїв вступити в АЮК та отримати якісну освіту. Повна чотирирічна стипендія для навчання бакалавра становить 32 000 доларів США.

«Молоді люди в Україні прагнуть отримати освіту та навчання, які дозволять їм долати виклики, спричинені нинішньою війною, і будувати стабільне та інноваційне майбутнє для країни», – сказав Джон Кокодиняк, старший віце-президент Інституту Міжнародної освіти. «Ця стипендія та академічні можливості АЮК дозволять сотням з них зробити це».

«Створюючи Амерікан Юніверсіті Київ, ми прагнемо допомогти Україні подолати наслідки поточної війни та сприяти відновленню країни. АЮК залучає кошти для розширення доступу до високоякісної освіти для перспективної української молоді, приділяючи особливу увагу дітям загиблих героїв України. Ми пишаємося тим, що маємо такого авторитетного та надійного партнера, як IIE, разом із нами у цій важливій місії з виховання майбутніх лідерів України», – підкреслив Ден Райс, Президент АУК. «Оскільки триває війна, ми продовжуватимемо підтримувати талановитих українців. Тому ми запрошуємо партнерів робити це разом із нами та розділити цю почесну відповідальність бути разом з Україною у її боротьбі за свободу та незалежність».

АЮК створює унікальні можливості отримати американську освіту, знаходячись в Україні. Завдяки партнерству з Arizona State University, АЮК створює оптимальне середовище для молодих талантів, щоб розвивати свої професійні навички та будувати успішну кар’єру, залишаючись на батьківщині. AЮК створив Build Solid Futures, щоб об’єднати різні організації та людей у ​​США та в усьому світі заради підтримки та допомоги українським студентам досягти успіху та будувати надійне майбутнє для себе та своєї країни вже сьогодні. IIE — це глобальна некомерційна організація, яка щороку співпрацює з тисячами американських і міжнародних навчальних закладів, об’єднуючи понад 29 000 студентів, науковців і професіоналів.

Інформацію про стипендію та способи її підтримки можна знайти на сайті