Амерікан Юніверсіті Київ успішно пройшов акредитацію магістерських програм Global Management та Software Engineering - Амерікан Юніверсіті Київ
16 жовтень 2023

Амерікан Юніверсіті Київ успішно пройшов акредитацію магістерських програм Global Management та Software Engineering

Амерікан Юніверсіті Київ успішно пройшов акредитацію магістерських програм Global Management та Software Engineering - linza.com.ua

Амерікан Юніверсіті Київ успішно пройшов акредитацію за вимогами Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). АЮК отримав два сертифікати про акредитацію освітньої програми Global Management за спеціальністю 073 Менеджмент другий (магістерський) рівень та Software Engineering за спеціальністю 121 Інженерія програмного забезпечення другий (магістерський) рівень.

Як навчальний заклад, який базується на американських стандартах освіти та академічній програмі Arizona State University, ми пишаємося успішною акредитацією в Україні. Вона додатково підтверджує якість наших програм та їх відповідність національним стандартам та викликам сучасного конкурентного світу. Ми раді можливості надавати студентам АЮК найкращу освіту американського зразка, яка також відповідає українським національним стандартам та має визнання з боку українських експертів.

Ми вдячні співробітникам АЮК, академічній команді та всім стейкхолдерам за плідний результат, професійний підхід та співпрацю під час процесу оцінювання.