AUK Talks №21 з доктором Сандживом Хаграмом, генеральним директором та деканом Школи глобального менеджменту Thunderbird в Arizona State University

Запрошуємо на AUK Talks №21 з доктором Сандживом Хаграмом, генеральним директором та деканом Школи глобального менеджменту Thunderbird в Arizona State University та професором Фонду глобального лідерства й глобального майбутнього.

Д-р Санджив Хаграм є всесвітньо відомим вченим та практиком у сферах глобалізації, транснаціоналізму, лідерства й стратегічного менеджменту, підприємництва та міжгалузевих інновацій, державно-приватного партнерства, глобальної політичної економіки, сталого розвитку, безпеки людини та інформаційної революції. Має ступінь бакалавра з розвитку досліжень та інженерії, ступінь магістра та докторський ступінь з економіки, а також ступінь доктора з політичної економіки. Усі ступені здобуті у Стенфордському університеті.

Д-р Хаграм нещодавно очолював створення міжгалузевого Глобального партнерства для даних сталого розвитку та Міжнародної хартії відкритих даних. Він також працював із глобальними стартапами, корпораціями, урядами, громадянським суспільством, міжсекторальними та державно-приватними організаціями, професійними асоціаціями та університетами в усьому світі, від місцевого до міжнародного рівнів. Д-р Хаграм тривалий час жив та працював у Бразилії, Індії, Кенії, Мексиці, Нігерії, Південній Африці, Таїланді, Німеччині та Великій Британії.

Під час AUK Talks д-р Санджив Хаграм поділиться своїми думками щодо того, як бізнес-школи можуть вижити в епоху, коли знання оновлюються та втрачають актуальність швидше, ніж будь-коли в історії людства, а також про те, які інноваційні тенденції та перспективи він бачить в глобальній освіті.

Дата:
Субота, 27 Травня 2023
Час:
19:00
Формат:
Online, Zoom
AUK Talks “Inheriting the bomb: a history of Ukraine’s nuclear disarmament and why it matters”
Дата:
Понеділок, 6 Листопада 2023
Час:
18:00
Формат:
Online, Zoom