ua
ua en
дізнатись більше
14 грудень 2023

АЮК провів онлайн-тренінг «Як взаємодіяти зі студентами-ветеранами» за участі представників The Pat Tillman Veterans Center при Arizona State University

АЮК провів онлайн-тренінг «Як взаємодіяти зі студентами-ветеранами» за участі представників The Pat Tillman Veterans Center при Arizona State University - linza.com.ua

АЮК є платформою для залучення найкращих американських практик завдяки партнерству з Arizona State University (ASU) та The Pat Tillman Veterans Center (PTVC) – центром, що був створений при ASU для підтримки ветеранів та членів їхніх родин.

Цього понеділка, 11 грудня, відбувся онлайн-тренінг «Як взаємодіяти зі студентами-ветеранами» з двома неймовірними спікерами – Шоном Бодзофом, виконавчим директором Pat Tillman Veterans Center, та Мішель Лопоскі, директоркою з розвитку та стратегічного партнерства Центру. Вебінар був розроблений з метою надати викладачам ЗВО та усім зацікавленим практичні інструменти й навички для ефективної взаємодії зі студентами-ветеранами.

Як ветеран бойових дій та колишній офіцер поліції, Шон Бонзоф підкреслив: «Ветерани назавжди залишаться ветеранами. Проте в наших силах допомогти їм перетворитися на версію себе 2.0: допомогти реалізувати їхні таланти й займатися тим, чим вони захоплюються, аби вони знову засяяли. Згідно з дослідженням уряду США, щодня в середньому 22 ветерани вчиняють самогубство. Якщо ви знаєте, що ваш приятель/ка, друг/подруга, брат або сестра потрапили в біду (фізично чи емоційно), будь ласка, зробіть все можливе, щоб вони отримали належну підтримку. Зробіть усе можливе, щоб зменшити їхні подальші травми».

Мішель Лопоскі, директорка з розвитку та стратегічного партнерства PTVC та ветеранка, додала: «Заохочуйте студентів-ветеранів показати найкраще з того, чого вони навчилися, перебуваючи в армії: що вони лідери та чудові члени команди. Дозвольте їм продемонструвати себе в позитивному світлі. Це дає їм відчуття мети!»

Ми надзвичайно вдячні Шону Бонзофу та Мішель Лопоскі за те, що вони підняли важкі й важливі питання, поділилися практичними інструментами та порадами щодо взаємодії зі студентів-ветеранів.

Ми вдячні Український ветеранський фонд за партнерську підтримку заходу.

А також Дену Райсу, президенту АЮК, та Людмила Долгоновська, керівниці служби президента АЮК, за послідовну потужну підтримку та ініціативи для українських ветеранів та їхніх родин.

Відео тренінгу доступне за посиланням