ua
ua en
дізнатись більше
12 вересень 2023

AЮК розпочав навчальний рік з AUK Talks з генералом Девідом Петреусом

AЮК розпочав навчальний рік з AUK Talks з генералом Девідом Петреусом - linza.com.ua

Минулого тижня в кампусі АЮК відбувся перший у новому навчальному році AUK Talks на тему "Побудова стійкого майбутнього в крихкій реальності". AUK Talks, засновані у 2022 році, є майданчиком для дискусій та відвертих обговорень питань глобальної безпеки, політики, дипломатії та науки між експертами та лідерами думок світового рівня.

7 вересня АЮК мав честь приймати у своєму кампусі американського героя війни з надзвичайним військовим досвідом та великого друга України – генерала Девіда Петреуса, партнера глобальної інвестиційної компанії KKR та голову правління KKR Global Institute. Генерал також є співавтором, разом із британським істориком Ендрю Робертсом, майбутньої книги "Конфлікт: еволюція війни від 1945 року до України".

Генерал Девід Петреус має понад 37 років досвіду служби в армії США, зокрема командував Міжнародними об'єднаними збройними силами в Іраку, був головою Центрального Командування Збройних сил США та командувачем Об'єднаними Збройними силами Коаліції в Афганістані. Після звільнення з військової служби обіймав посаду директора ЦРУ й здобув значні досягнення у боротьбі з тероризмом.

Звертаючись до студентів, друзів і партнерів АЮК та відповідаючи на запитання, генерал Петреус зазначив:

«Я вважаю, що Українські Збройні Сили майстерно адаптувалися до реальності нинішнього фази війни. Як колишній військовослужбовець можу сказати, що жоден військовий план ніколи не витримував контакту з ворогом. Військові успіхи залежать від навчання, особливо на полі бою: зазвичай перемагає та сторона, яка навчається швидше. Тому освіта та підготовка є величезною складовою успіху.

Я вірю в інституції. Як інвестор ви не можете інвестувати в країну, яка не має інституцій. Нині, коли ви повністю сконцентровані на питаннях, як виграти війну, ви також повинні думати й про те, як виграти мир. Наразі в Україні йде велика робота над розв'язання проблем, які заважали Україні стати такою, якою вона могла бути в минулому, включаючи правову та судову реформи, боротьбу з корупцією та монополіями тощо. Я вірю, що АЮК може й буде відігравати значну роль в питаннях цих реформ».

Це вже друга зустріч генерала Петреуса зі студентами, друзями та партнерами AUK. Ми високо цінуємо та вдячні генералу Девіду Петреусу за його підтримку університету та України!