ua
ua en
дізнатись більше
13 вересень 2023

AЮК стартував навчальний рік для магістрів 2023 року набору

AЮК стартував навчальний рік для магістрів 2023 року набору - linza.com.ua

AЮК стартував навчальний рік для магістрів 2023 року набору!

Магістри АЮК розпочали навчання за чотирма академічними програмами, включно з Global Management, Software Engineering та двома новими – Technology Leadership and AI та Global Technology & Development. Серед них власники бізнесу, топ-менеджери, директори з розвитку бізнесу та керівники департаментів провідних українських і міжнародних компаній, таких як GlobaLlogic Ukraine, N-IX, Genesis, Honeywell Ukraine, London + Reginal Properties, Kyivstar, Caparol, Cargill, та державних інституцій.

Восени 2023 року магістерські програми викладаються в гібридному форматі, поєднуючи онлайн і офлайн навчання в кампусі АЮК на Поштовій площі. Оскільки війна триває та питання безпеки продовжують бути актуальними, ми поєднуємо гнучкість, яку забезпечує онлайн-модальність, і прагнення спілкуватися з викладачами та студентами AЮK під час офлайн навчання.

Магістри АЮК розпочали свій перший навчальний день в кампусі AЮK, натхненні навчальним процесом та можливістю відвідати AUK Talks з Куртом Волкером, співзасновником та членом наглядової ради AЮK, Енн Епплбаум, лауреаткою Пулітцерівської премії, історикинею і журналісткою, і Радославом Сікорським, польським політиком і депутатом Європарламенту.

Ми пишаємося тим, що наша спільнота поповнюється новими амбітними студентами АЮК!

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм успіхів у навчальній подорожі!