Майбутнє ІТ

Під час онлайн-заходу учасники поділяться поглядами на штучний інтелект, Big Data та перспективи розвитку ІТ.

Спікери:

  • Антоніо Наполітано, професор у Parthenope University, Італія. Здобув PhD з електронної інженерії та комп’ютерних наук в University of Napoli Federico II. Професор Наполітано отримав нагороду EURASIP за найкращу статтю про функціональний підхід в аналізі сигналів (2007) та нагороду за найбільш цитовану статтю про циклостаціонарність (2008). У 2022 р. професора Наполітано було обрано членом Технічного комітету з теорії та методів обробки сигналів Товариства обробки сигналів IEEE.
  • Крістіана Дрейк, професорка в University of California, США. Предметом її досліджень є причинно-наслідковий висновок у спостережних дослідженнях та виявлення прогностичних факторів із невипадковими відсутніми результатами. Пані професорка має понад 80 публікацій у наукових журналах, дві у книгах та інші публікації зі статистики. Вона здобула PhD з біостатистики в University of Washington та ступінь магістра з біостатистки в Harvard School of Public Health.
  • Альдо М. Гарай, професор статистики у Federal University of Recife, Бразилія. Має понад 15 публікацій у наукових журналах та у 4 книгах. З 2022 р. професор Гарай очолює дослідницьку групу статистичного моделювання комплексних даних, сертифікованих CNPq. Він здобув PhD зі статистики у São Paulo State University та ступінь магістра зі статистики у Campinas State University.
  • Яцек Лешков, професор та декан EPAM School of Digital Technology в АЮК, Україна. Пан Лешков здобув PhD зі статистики та математики Polish Academy of Sciences. Отримав чималий досвід у цій галузі, працюючи директором National Cybersecurity Research Institute у Варшаві, а також у сфері кібербезпеки та штучного інтелекту (був головним аналітиком дослідницьких проєктів НАТО, University of California, National Center for Science (NCN) у Польщі, Мексиці та Бразилії).
Дата:
Четвер, 13 Липня 2023
Час:
18:00
Формат:
Online, Zoom
Система військової юстиції
Дата:
Четвер, 11 Травня 2023
Час:
18:00
Формат:
Online, Zoom