ua
ua en
дізнатись більше
14 вересень 2023

Перша група студентів American University Kyiv успішно зарахована на програму подвійного диплому Arizona State University

Перша група студентів American University Kyiv успішно зарахована на програму подвійного диплому Arizona State University - linza.com.ua

У партнерстві з Arizona State University та Cintana Alliance, AЮK надає українським студентам трансформаційний досвід вищої освіти з можливістю навчатися за програмою подвійних дипломів, та забезпечуючи доступ до освіти світового рівня за американськими стандартами освіти.

ТЕМПЕ, штат Аризона, 13 вересня 2023 р. /PRNewswire/ -- Амерікан Юніверсіті Київ (AЮK) з гордістю оголошує про успішне зарахування першої групи студентів до Arizona State University (ASU). Тридцять три українські студенти продовжують навчання на магістерських програмах в ASU з можливістю онлайн-навчання за програмою подвійного диплому, не виїжджаючи за межі України. Це надає студентам AЮK доступ до найсучаснішої навчальної програми ASU, міжнародних викладачів, дослідницьких проєктів та спільних воркшопів з американськими та іноземними студентами.

АЮК – перший університет в Україні, створений як інноваційний заклад світового рівня, що базується на американських стандартах освіти. Завдяки партнерству з Arizona State University, найінноваційним університетом США, студенти АЮК мають змогу навчатися за академічною програмою, яку зараз пропонує ASU. Це справді унікальна можливість для українських студентів здобути подвійні дипломи обох університетів, АЮК та АSU.

У рамках поточного партнерства Arizona State University пропонує дві онлайн-програми для студентів AЮK: Master of Science in Engineering Science та Master of Leadership and Management. Обидві програми користуються значним попитом серед студентів АЮК, оскільки спрямовані на грунтовну підготовку до професійних викликів та задач післявоєнної відбудови України. Після закінчення навчання студенти AЮK здобудуть дипломи магістра ASU та AЮK, що відкриває шлях до кар’єрного зростання в міжнародних компаніях або дозволить розширити власний бізнес за межі України. .

«Освіта – це основа майбутнього процвітання України. Ми раді вітати перших студентів АЮК, які цієї осені продовжать навчання в Arizona State University та отримають унікальний досвід навчання за  американськими стандартами освіти. АЮК націлений підготувати нове покоління професіоналів, які працюватимуть на відновлення України та зроблять її найуспішнішою країною в регіоні. Завдяки доступу до подвійних дипломів та міжнародних знань ми сприяємо перемозі України та її майбутньому відродженню», - наголосив Ден Райс, президент АЮК.

«Мені приємно, що майже половина студентів-магістрів AЮK скористались можливістю подвійного диплому, який створює глобальні перспективи та доступ до сучасних знань, викладачів ASU та наукових досліджень. Я впевнений, що подвійний диплом відкриє для наших студентів нові кар’єрні горизонти і можливість розвивати свій бізнес на міжнародному рівні. Це справжній приклад і реальне втілення слогану АЮК «Освіта, що надає свободу» », – наголосив ректор АЮК, доктор Роман Шеремета.

«Університети є двигунами соціальних і глобальних перетворень. Процес здобуття вищої освіти — це спосіб для студентів взяти на себе відповідальність за майбутнє, на яке вони заслуговують», — сказала виконавчий віце-президент Arizona State University та проректор університету Ненсі Гонсалес. «Я у захваті від оптимізму та рішучості 33 студентів AЮK, які приєднались до Arizona State University за програмою подвійних дипломів. Від імені ASU я щиро вітаю їх у нашій академічній спільноті. Ми з нетерпінням чекаємо можливості надати програми світового рівня для ще більше українців у найближчі роки завдяки нашому партнерству з АЮК».

Сьогодні AЮK надає широкий портфель бакалаврських та магістерських програм на базі двох шкіл: School of Management та EPAM School of Digital Technologies, які пропонують п’ять бакалаврських та чотири магістерські програми з бізнесу та ІТ. Усі вони підтримують програми подвійного диплому в Arizona State University.

Про програми подвійного диплому з ASU: Завдяки поєднанню навчанню онлайн та на кампусі студенти AЮK можуть здобути подвійний диплом одночасно в АЮК та ASU. Серед поточних подвійних дипломів, які пропонуються – магістерський ступінь з лідерства та глобального менеджменту, розробки програмного забезпечення, промислової інженерії тощо.

***

Aмерікан Юніверсіті Київ (www.auk.edu.ua) – є першим приватним університетом, який пропонує високі стандарти американської освіти в Україні завдяки партнерству з Arizona State University (ASU), одним із найбільших університетів США, який за рейтингом US News & World Report є найінноваційнішим університетом Америки.