ua
ua en
дізнатись більше
03 квітень 2024

Студентський клуб АЮК організували Хакатон у Кампусі АЮК

Студентський клуб АЮК організували Хакатон у Кампусі АЮК - linza.com.ua

Минулих вихідних студентський клуб АЮК Kernighan & Ritchie Programming Club спільно з освітньою організацією Навчай для України / Teach For Ukraine організували Хакатон у Кампусі АЮК. Мета заходу – стимулювати інновації у вирішенні актуальних соціальних викликів, а також заохочувати молодь з партнерських шкіл Teach For Ukraine до вивчення STEM-дисциплін.

Протягом двох днів сім команд, кожна з яких складалась зі студентів АЮК, викладача Teach For Ukraine та учнів партнерських шкіл Teach For Ukraine, генерували ідеї щодо технологічних рішень, які допоможуть вирішувати соціальні проблеми, сприяючи досягненню Цілей сталого розвитку. Учасники не лише здобували практичний досвід роботи над проєктом у команді, а й заводили нові знайомства та вигравали призи!

Кожна команда обирала одну з цілей сталого розвитку, визначала проблему у своїй громаді, пов’язану з цією ціллю, розробляла ідею технологічного рішення, яке могло б допомогти вирішити цю проблему, і презентувала її журі. Окрім того, учасники взяли участь у цікавій лекції про глобальні технології та сталий розвиток від професора АЮК Віктора Путренка.

Переможцем став проєкт Green Grow, спрямований на забезпечення джерелом доходу жителів Великодимерської громади. Ідея команди – створення платформи з навчання сільськогосподарській діяльності та онлайн-майданчику для продажу сільськогосподарської продукції.

Ми дуже вдячні Навчай для України / Teach For Ukraine, студентському клубу Kernighan & Ritchie Programming Club та відділу студентського життя АЮК за співпрацю, спрямовану на залучення молоді до створення інновацій у вирішенні актуальних соціальних викликів.