ua
ua en
дізнатись більше
04 червень 2024

В АЮК відбулась яскрава офлайн подія AUK Horizons про освітні та кар’єрні можливості для майбутніх бакалаврів та їхніх друзів

В АЮК відбулась яскрава офлайн подія AUK Horizons про освітні та кар’єрні можливості для майбутніх бакалаврів та їхніх друзів - linza.com.ua

1 червня в кампусі АЮК пройшла яскрава офлайн подія AUK Horizons про освітні та кар’єрні можливості для майбутніх бакалаврів та їхніх друзів.

Разом ми шукали відповіді на питання, як знайти справу та професію мрії, бути успішними та щасливими. Тож і впродовж панельної дискусії, і під час воркшопів від двох шкіл АЮК дійшли висновку, що для цього важливі перш за все, якісна освіта – бо це фундамент для наступних «ярусів», цінності, критичне та креативне мислення, енергія та допитливість, наполегливість, соціальні зв’язки, а також вміння постійно навчатися.

Дякуємо усім учасникам заходу, які, попри нічну та вранішню тривоги, дісталися кампусу, знайомилися між собою, ставили багато влучних запитань про освіту та покликання. Ваше бажання продовжувати будувати своє майбутнє вдома, в Україні – безцінне!

Дякуємо нашим фантастичним спікерам Наталя Морозова, Денис Казван, Олена Левандовська, Андрій Бродецький, Асмік Нерсисян, Людмила Долгоновська, Володимир Вахітов, Сергій Титенко за те, що поділилися своїм досвідом кар’єрного, професійного та особистісного зростання, за самоіронію, надихаючу атмосферу заходу та за підняті важливі питання, які спонукали до подальших роздумів.

Вважається, що університет повинен бути майданчиком для діалогу, зростання особистості та створення соціальних павутин. Ми в АЮК щиро прагнемо бути таким майданчиком й раді мати в цій надихаючій справі таких чудових партнерів.