ua
ua en
дізнатись більше
13 вересень 2023

В АЮК відбувся AUK Talks «Чи підтримає Захід перемогу України?» з Куртом Волкером, Енн Епплбаум і Радославом Сікорським

В АЮК відбувся AUK Talks «Чи підтримає Захід перемогу України?» з Куртом Волкером, Енн Епплбаум і Радославом Сікорським - linza.com.ua

АЮК мав честь організувати AUK Talks «Чи підтримає Захід перемогу України?», спікерами якого стали амбасадор Курт Волкер, співзасновник АЮК та спеціальний представник США з питань України (у 2017-2019 рр.), Енн Епплбаум, лауреатка Пулітцерівської премії, історикиня і журналістка, та Радослав Сікорський, польський політик, депутат Європарламенту.

Захід був присвячений обговоренню глобальних викликів сучасності та ролі України в майбутньому геополітичному світі. Зокрема, спікери зазначили:

Курт Волкер: «Ми повинні донести Заходу, що росія сама по собі є імперією, яка охоплює багато народів. І що російські наративи про те, що таке росія, її прерогативи та страхи, є нічим іншим, як імперським, агресивним мисленням, абсолютно неприйнятним в Європі».

Енн Епплбаум: «Одна з головних причин, чому путін розпочав цю війну — це бажання продемонструвати, що він безкарно може ламати усі правила. Тому один зі способів його зупинити — дати відсіч та перемогти у війні. Інший спосіб — зробити покарання за заподіяне зло невідворотним. Росіяни повинні покінчити зі сприйняттям України, як своєї колонії. Але боюся, що вони прийдуть до цього лише у результаті військової поразки чи політичних змін у Москві».

Радослав Сікорський: «Геополітично Україна є гойдалкою. Водночас Україна зараз — індикатор у боротьбі світоглядів. Програш чи виграш України у великій війні визначить баланс сил у світі між автократіями та демократіями. Лише перемога України відновить мораль у світі».

Ми щиро вдячні Курту Волкеру, Енн Епплбаум та Радославу Сікорському за цю важливу розмову та незмінну підтримку України!