ua
ua en
дізнатись більше
05 жовтень 2023

В АЮК відбувся AUK Talks на тему «Глобальна демократія в епоху популізму, перегонів озброєнь та кібервійн» з др. Евелін Фаркас, виконавчою директоркою McCain Institute при Arizona State University

В АЮК відбувся AUK Talks на тему «Глобальна демократія в епоху популізму, перегонів озброєнь та кібервійн» з др. Евелін Фаркас, виконавчою директоркою McCain Institute при Arizona State University - linza.com.ua

Вчора студенти, команда та друзі АЮК мали честь зустрітися з др. Евелін Фаркас, виконавчою директоркою McCain Institute при Arizona State University, під час AUK Talks на тему «Глобальна демократія в епоху популізму, перегонів озброєнь та кібервійн», яку модерував Олексій Шершньов, віцепрезидент АЮК.

«Я тут, щоб продовжити справу сенатора Джона Маккейна, який абсолютно точно розумів, хто такий Владімір Путін задовго до того, як це зрозуміли у США та в Західній Європі. Зокрема сенатор казав: «Коли я подивився Путіну в очі, я побачив в них КДБ», – зазначила Др. Фаркас. – «Сенатор Маккейн відвідував Україну багато разів. У грудні 2013 року він також був у Києві, стояв на даху будинку Профспілок, дивився на Майдан, на замерзлих людей і був надзвичайно вражений побаченим. Він звернувся до українців з такими словами: «Це ваш момент! Лише народ України має визначати своє майбутнє. Зараз ви боретеся за таке майбутнє, якого прагнете для своєї країни та на яке ви заслуговуєте: майбутнє в Європі, в мирі та в добросусідських відносинах. Україна зробить Європу кращою, а Європа — зробить кращою Україну».

«Я відчула, що повинна сьогодні бути тут, в Україні та в цьому університеті, бо хочу переконатися, що меседжі сенатора Маккейна знову будуть почуті в Україні, зокрема в інституції, яка працює у партнерстві з Arizona State University, частиною якої є McCain Institute», – додала Др. Фаркас.

Ми вдячні Др. Евелін Фаркас та McCain Institute за незмінно сильну підтримку України та за натхнення для гостей нашого AUK Talks.