ua
ua en
дізнатись більше
28 січень 2025
#Новина

В АЮК відбувся офлайн захід AUK Global Leadership Club за участю Лізи Кестнер, голови регіонального представництва IFC в Україні та Молдові

В АЮК відбувся офлайн захід AUK Global Leadership Club за участю Лізи Кестнер, голови регіонального представництва IFC в Україні та Молдові - linza.com.ua

В рамках зустрічей студентів та випускників АЮК з лідерами галузей відбувся AUK Global Leadership Club, офлайн захід за участю Лізи Кестнер, голови регіонального представництва IFC в Україні та Молдові. Модерував захід Антон Соловйов, студент магістерської програми Global Management, випускник Arizona State University (ASU), експерт з питань фінансів (казначейство) в MET Group.

У грудні 2022 року Рада директорів IFC схвалила програму для України на $2 млрд, яка спрямована на фінансування приватного сектору із залученням донорів та приватного капіталу. Ліза Кестнер відповідає за залучення інвестицій та сприяння розвитку приватного сектору в Україні та Молдові в рамках діяльності IFC, та одночасно координує роботу IFC з ліквідації наслідків війни та відбудови України. Пані Кестнер обійняла нову посаду в березні 2022 року, в розпал повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Відповідаючи на питання про свій особистий досвід, освіту та прихильність до України, Ліза Кестнер відзначила:

«Я вивчала економіку, тому що мене цікавило питання: коли країна повністю розвалюється, як ми відновлюємо її економіку? Це ґрунтувалося на моєму досвіді життя в Грузії, коли вона тільки стала незалежною. Я відчувала себе частиною пострадянського переходу до більш демократичного правління з ринковою економікою, і більша частина моєї кар’єри була зосереджена на цьому регіоні.

У 2008 році, коли росія вторглася в Грузію, я перебувала там зі своїми дітьми, які на той час були ще зовсім маленькими. Це були лише 5 днів, але вони закарбувались у моїй пам'яті. Потім відбулась окупація Криму. Я відчула, що це регіон світу, який мені небайдужий. Мені пощастило, що я працюю в організації, де за допомогою фінансування та досвіду ми можемо допомогти українському бізнесу, доки геополітична ситуація не покращиться. З огляду на важливість того, що зараз відбувається в Україні, я хочу зробити все, що в моїх силах завдяки діяльності IFC в Україні».

 

 

AUK Global Leadership Club та AUK Leadership and Strategy Discussions — це серії зустрічей студентів і випускників AЮK з відомими лідерами галузей, які відкрито діляться порадами, ідеями та думками на тему лідерства на основі власного професійного досвіду.

Під час офлайн-зустрічі з Лізою Кестнер, головою регіонального представництва IFC в Україні та Молдові, студенти та гості мали нагоду дізнатись про діяльність IFC в Україні та почути цінні поради, як бути лідером своєї команди та драйвером змін.

Звертаючись до присутніх Ліза Кестнер наголосила:

«Якщо говорити про лідерство, я вважаю, що кожен має сильні сторони. З власного досвіду роботи в Україні протягом останніх двох років можу сказати, що є одна річ, яка завжди допомагала мені як керівнику — це здатність розуміти людей, підтримувати їх і допомагати команді працювати та розвиватись разом.

Досвід роботи в Україні навчив мене мислити нестандартно та не обмежувати себе чи свою команду. На початку, коли я тільки влаштувалась на цю роботу, я не була впевнена, що IFC інвестуватиме у такому обсязі в Україну поки триває війна. Але ми зуміли знайти різні шляхи саме завдяки командній роботі, адже в IFC було багато людей, які прагнули щось зробити та допомогти. Ми ніколи не використовували державні гарантії чи гранти в Україні так, як ми це робимо сьогодні. Але як тільки ми це запропонували та працювали разом, щоб розробити підхід, ми змогли реалізувати та інвестувати в Україну майже 2 млрд доларів з моменту повномасштабного вторгнення.

Якщо ви маєте бачення того, в якому напрямку хочете рухатись та можете знайти однодумців, які його поділяють, ви зможете знайти рішення для проблем, які можуть виникнути».

Ми щиро вдячні Лізі Кестнер за відверту та цікаву розмову, а також Антону Соловйову за відмінне модерування дискусії.