ua
ua en
дізнатись більше
02 лютий 2024

Вітаємо магістрів АЮК з успішних захистом Capstone Project!

Вітаємо магістрів АЮК з успішних захистом Capstone Project! - linza.com.ua

Вітаємо магістрів АЮК з успішних захистом Capstone Project! Перша когорта магістрів АЮК, які розпочали навчання у вересні 2022 року, блискуче захистили свої дипломні роботи!

11 магістрів Global Management, School of Management, та 12 магістрів Software Engineering, EPAM School of Digital Technologies, стали першими, хто започаткував традицію захисту Capstone Projects в АЮК. Студенти School of Management презентували роботи на такі теми як жіноче лідерство, економічні наслідки російської війни, розвиток лідерства в Збройних Силах України, лідерство в IT-секторі, культурний вплив тощо. Теми EPAM School включали порівняння архітектурних шаблонів, аналіз даних і мовні моделі, інтероперабельну веб-систему, застосування OpenAI API, веб-систему з графічним інтерфейсом користувача та інші.

«Я щиро вітаю магістрів Software Engineering з успішним захистом Capstone Projects. Ви продемонстрували відмінний рівень роботи, аналізу та дослідження, а також креативні підходи у своїх проєктах. Я дуже пишаюся вашими досягненнями та впевнений, що знання та навички, які ви здобули в AЮK, відкриватимуть для вас кар’єрні можливості в будь-якій точці світу. Особлива подяка експертам компанії EPAM, які надали свої професійні відгуки та брали участь у захисті Capstone Projects, а також рецензентам із найкращих українських та міжнародних дослідницьких центрів за їхній вагомий внесок», — підкреслив Яцек Лешков, декан EPAM School of Digital Technologies.

«Як академічний лідер і наставник хочу привітати всіх студентів, які нещодавно захистили свої Capstone Projects. Для мене це справжнє натхнення бачити виняткову якість робіт, глибину досліджень та інноваційних підходів, які кожен студент привніс у свій проєкт. Відданість справі, креативність та інтелектуальна стійкість, які студенти продемострували під час своїх захистів, є свідченням яскравого майбутнього, яке чекає на нових світових лідерів», – підкреслила Ганна Швіндіна, доцентка АЮК.

Пишаємось нашими магістрами 2022 року, які успішно здобули звання перших випускників АЮК!