ua
ua en
дізнатись більше
22 лютий 2024

Вітаємо з відкриттям студентський клуб АЮК – Art Club "Karykat"!

Вітаємо з відкриттям студентський клуб АЮК – Art Club "Karykat"! - linza.com.ua

Цієї суботи в Кампусі АЮК відбулось відкриття ще одного студентського клубу АЮК на додаток до шести існуючих – ULTC - Ur Local Therapy Club, Desilius Sports Club, Music Club "Amor Sonus", MC@AUK (Media Club в AЮK), Kernighan & Ritchie Programming Club та Public Speaking Club "Carpe Diem". Відтепер студенти АЮК зможуть розвивати свої мистецькі захоплення у складі Art Club "Karykat", діяльність якого зосереджена на дослідженні, створенні та поширенні мистецтва у різних його проявах.

«Це неймовірне відчуття — бачити, як мрія втілюється в життя. Я б не змогла цього зробити без неймовірної підтримки нашого університету. Велика подяка American University Kyiv за віру в нас і можливість для студентів зануритись у світ арту та креативності. Сердечно дякую кожному, хто приєднався до нас на відкритті! Ваша підтримка та зацікавленість додають нам мотивації та натхнення. Тепер ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з кожним з вас у нашому клубі!», – зазначила Софія Гордієнко, студентка 2 курсу бакалаврської програми Global Management, президентка Art Club "Karykat".

«Я пишаюся тим, як розвиваються студентські клуби в АЮК. Ми запрошуємо всіх студентів приєднуватись до креативних спільнот АЮК відповідно до їхніх вподобань», – наголосив Джейк МакГрю, AUK Head of Student Life Department та радник Art Club "Karykat".