ua
ua en
дізнатись більше
09 травень 2024

Вперше студенти АЮК взяли участь у церемонії нагородження випускників Arizona State University серед понад 5000 студентів з усього світу

Вперше студенти АЮК взяли участь у церемонії нагородження випускників Arizona State University серед понад 5000 студентів з усього світу - linza.com.ua

Вперше студенти АЮК взяли участь у церемонії нагородження випускників Arizona State University серед понад 5000 студентів з усього світу.

Амерікан Юніверсіті Київ був представлений на церемонії разом з іншими університетами Cintana Education, глобальної мережі, яка об’єднує 18 закладів освіти, щоб надавати найкращі освітні практики, технології та міжнародний досвід студентам цих вузів.

Звертаючись до випускників AЮK в ASU, Чагрі Багджіоглу, регіональний генеральний директор Cintana Education в Східній Європі та Центральній Азії, зазначив:

«Коли ми розпочинали цей шлях, з ідеї створення АЮК, ми розуміли його важливість як університету. Та із початком цієї жахливої війни його цінність набула нового значення, тепер це більше, ніж просто університет. АЮК продовжуватиме навчати майбутніх лідерів України, які зроблять внесок у її розвиток та процвітання».